Astralinė kelionė - galimybė nutolti nuo savęs

Šamanams ir jogams atsiskyrimas nuo savo kūno yra nieko keisto, tačiau paprastiems žmonėms sunkiau tai suvokti, ypač kai kalbame apie tikrą nutolimą nuo savojo kūno, kuris vadinasi astraline kelione. Amerikos indėnų šamanai teigė, jog jie būdami pakitusios sąmonės būsenoje, sugeba matyti savo audinius ir vidinius organus. Tuo metu jie eidavo gilyn į savo kūną, tačiau ar žinojo, kad įmanoma eiti priešinga kryptimi?


Ėjimą priešinga kryptimi nei ėjo Amerikos šamanai, baltaodžiai vadina „išėjimu iš kūno“ („Out of body experience“ - OBE). Europoje tokių išėjimo iš kūno atvejų yra užfiksuota labai daug - dažniausiai tai būna pacientų, išgyvenusių klinikinę mirtį pasakojimuose. Juose visada kartojasi viena šiurpi detalė - kad jie mato save iš šono, o jų siela ir kūnas yra susietas sidabrine gija.


Astralinės kelionės teorijos yra pagrįstos teiginiu, kad kiekvienas žmogus turi du kūnus: fizinį kūną, kuris auga, sensta bei miršta ir astralinį (dvasinį) kūną. Būtent astralinis kūnas ir sugeba keliauti. Kai visiškai atsipalaiduojame, paliekame savo fizinį kūną ir atsiveria daug nematyto pasaulio. Suvokę, kad protas gali egzistuoti be kūno, žmonės nebesirūpina kur dėsis siela po fizinio kūno mirties.

Pirmos kelionės metu naujokai gali susidurti su įvairiomis kliūtimis, išsigąsti, kas gali nutraukti astralinę kelionę. Dažniausiai žmonės, pradėję praktikuoti šias keliones, bijo, kad nesugebės grįžti į savo kūną, tačiau kai nueiname miegoti, mes nebijome, nes žinome, kad atsibusime. Taip pat yra ir su astralinėmis kelionėm. Dažnai naujokai bijo mirti astralinės kelionės metu. Tai nėra pagrįsta baimė, nes dvasinis kūnas kelionės metu būna sujungtas sidabrine gija, be to, visi kūno organai veikia taip pat, nesutrikdami. Astralinės kelionės metu dvasinis kūnas iš karto grįžta į fizinį pajutęs pavojų ar tiesiog išsigandus.


Išeiti iš savo kūno taip pat dažnai trukdo per sotus maistas. Pilnu skrandžiu žmogus greičiau užmigs, nei pradės astralinę kelionę. Taip pat išeiti trukdo priklausomybė nuo svaigalų, alkoholio bei kavos. Astralinė kelionė netinka širdininkams bei kitiems sunkiems ligoniams. Taip pat teigiama, kad žmonėms sergantiems mirtinomis ligomis lengviau išeiti iš savo kūno - įvykdyti astralinę kelionę.


Keli mokslininkai yra tyrę astralines keliones - kas jos yra, kaip tai veikia. Virdžinijos (JAV) universiteto mokslininkai buvo paskelbę, kad net 14% šios valstijos suaugusiųjų yra tekę išgyventi astralinę kelionę, o tarp studentų 25% teigia turintys tokios patirties. Apibendrinus, 34% apklaustųjų teigė bent 8 kartus palikę savo fizinį kūną. Vieni teigia, jog astralinis kūnas yra fizinio kopija, tik perregimas, kiti jį prilygina baltam debesėliui, kuris su fiziniu kūnu sujungtas sidabrine gija.

Apie astralines keliones nuo seno žinoma iš indų, tibetiečių, egiptiečių tekstų, kuriuose dažnai buvo aprašomas astralinis antrininkas, bei pačios kelionės. Indijoje nuo senovės iki pat dabar dar vis yra praktikuojamos šios kelionės. Vakarų pasaulyje taip pat yra tekę susidurti su išėjimu iš fizinio kūno. Vienas ryškiausių pavyzdžių yra siejamas su kardinolo Alfonso de Liguorio vardu. Šis dvasininkas keletą dienų meldėsi savo kambaryje Arieto diecezijoje, tačiau tuo pat metu būrys prelatų teigė matę jį prie mirštančio popiežiaus Klemenso XIV patalo.

Tiek ir dar daugiau bei detaliau apie astralines keliones galėtų papasakoti šamanai, indų jogai, graikų mąstytojai, šventieji, tačiau tikriausiai lemiamus šio reiškinio įrodymus, tikėkimės įrodys fizikai, jei tik sugebės. Astralinės kelionės - šiurpus, bet įdomus dalykas, tačiau visko per jas gali nutikti. Gal kada vėliau ir jūs išgyvensite astralinę kelionę...


13 Komentarai

 1. labai daug knygų apie tai skaičiau, nes itin domiuosi tokiais dalykais. ir iš tikrųjų, ta sidabrinė gija nėra įsivaizdavimas. astralinės kelionės taip pat neišsigalvojimas.. kaip tik turiu knygą, pavadinimu "Sielų kelionės". psichiatrų taikančių hipnozę kažkokios rūšies, užrašyti pokalbiai su pacientais, pasakojančiais apie anapusybę, praeitus gyvenimus, išėjimus iš kūno, ir tą pačia sidabrinę giją. siūlyčiau perskaityti tiems, kurie domisi. Dar Sylvios Brown (lygtais taip parašiau) knygų apie tai gerų yra. ypač "Gyvenimas Anapus". buvau skeptikė, bet tikrai privertė patikėti..

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš esu girdėjusi apie jas, bet man jos atrodo pavojingos. Yra būdų kaip jas patirti, nors ir daug apie jas skaičiau, niekada neišdrįsau pabandyti. Beje yra filmas sukurtas apie jas (siaubo) vadinasi "Tūnąs tamsoje" yra dvi dalys kiek žinau, tai kam įdomu galit pažiūrėt.

  AtsakytiPanaikinti
 3. labai 5domus straipsnis. esu skai2iusi ka´kiek apie tai, bet tu man atskleidei dar daugiau!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Bet iš kur žinoti, jog jos tikrai yra saugios? Radau svetainę, kurioje aprašyta kaip patirti visa tai, bet rimtai: o jei taip ir nesugrįšiu? Gal kas iš komentatorių jau yra patyręs tokią kelionę? Jei taip, kokie įspūdžiai? Ar viskas pavyko?

  AtsakytiPanaikinti
 5. Pirmiausia paskaičiau komentarus, tad galiu daryti išvadą, kad dauguma iš jūsų bijote eiti miegoti. Ta prasme nenoriu nieko įžeisti, bet Austėja straipsnyje labai gerai parašė, (parašysiu savo žodžiais), kad astralinės kelionės nereikia bijoti, nes jeigu bijote, tai bijote, kad nuėję miegoti neatsikelsite.
  Kartais vadovaujuosi tokiu principu: nerizikuosi - negyvesni.
  Be to, šaunus straipsnis ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tos kurios bijo numirti ar negrįžti, siūlau perskaityti Manto patirtį astralinės kelionės metu.
  http://anomalija.lt/2012/01/astralines-keliones-kas-kaip-kodel/

  AtsakytiPanaikinti
 7. Netikiu tokiais dalykais - tiesiog nesąmonės. Nenorėčiau, kad tokių dalykų keltumėte daugiau.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Gabija, dėl išėjimo tai reikėtų plačiau kitur pasiskaityti, neaprašiau straipsnyje.
  Anonime, netiki, tai netikėk, niekas nedraudžia, tačiau yra žmonių, kurie tiki tokiais dalykais, kuriem yra tai įdomu, todėl jei tau tai neįdomu, paprasčiausias būdas tiesiog straipsnį praleisti ir jo neskaityti. Juk iyra begalė kito pobūdžio straipsnių :) (beje, nieko nenoriu įžeisti ir visa tai rašau nepiktai :) )

  AtsakytiPanaikinti
 9. Puikus straipsnis,Austeja :) labai idomi tema, bet nesiulyciau niekam bandyt, nes tai gali buti ir nebesugriztama

  AtsakytiPanaikinti
 10. Astralinių kelionių galima išmokti, bet tai neatsiejama nuo įvairių savo vertybių ugdymo. Negalima staiga įgauti kažkokių gebėjimų neišvysčius savyje tam tikrų vertybių.
  Mokytis to galima gilinantis į Teta metodą. Bet prieš tai reikės dar daug daug visko išmokti. Tikrai ne pirmame ir ne penktame seminare to mokys :-)

  AtsakytiPanaikinti