Konkurso "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai" - finalas!

Beveik prieš dvi savaites jaunimo portalas "Teenage Dreams", kartu su kompanija "Sony" pateikė dar vieną šaunią staigmeną - buvo paskelbtas mokyklinės tematikos konkursas, rugsėjo 1-osios proga - "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai"! Mokslo ir žinių dieną jūs fiksavote šventės akimirkas ir turėjote net savaitę laiko joms atsiųsti, o štai dabar atėjo metas paskelbti tas nuotraukas, kurios pateko į konkurso finalą ir kovos dėl prizo - "Sony"  XB950AP "Extra Bass" ausinių!

Tačiau pirmiausia prisiminkime konkurso sąlygas.. "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai" turėjo dvi kategorijas: 1) Stilinga rugsėjo 1-oji; 2) Išradinga rugsėjo 1-oji. Jūs, pasirinkę vieną arba abi kategorijas, turėjote užfiksuoti savo šventinę aprangą, arba nuotraukose parodyti mums, kaip jūs įdomiai ir išradingai švenčiate rugsėjo 1-ąją. O štai mes, šiandien turime paskelbti po tris nuotraukas iš abiejų kategorijų, už kurias balsuos skaitytojai ir išrinks dvi nugalėtojas - vieną stilingiausią, ir vieną išradingiausią merginą!

Taip pat prieš skelbdami nuotraukas, norime pasidžiaugti tokia neįtikėtina konkurso sėkme. Jau nuo pačio rugsėjo 1-osios ryto, mūsų pašto dėžutę užplūdo milžiniška gausybė jūsų nuotraukų ir jas mums siuntėte iki paskutinės konkurso dienos. Tiek pirma, tiek antra kategorija sulaukė labai daug dalyvių ir dėmesio. Ar galite patikėti, kad konkursas sulaukė beveik 50 dalyvių?? Mes tariame didelį VAU ir siunčiame visoms dalyvėms nuoširdų ačiū! Tačiau... "TD" nebūtų "TD", jei ir vėl nepateiktų kokios nors staigmenos, tiesa? Išrinkti vos po tris nuotraukas iš abiejų kategorijų, kai pašto dėžutėje matome 50 dalyvių ir dar daugiau nuotraukų, mums buvo išties per sunki užduotis. Visos esate labai gražios, stilingos ir išradingos, tad šįkart mes padarėme išimtį ir išrinkome ne po tris, o po keturias nuotraukas iš abiejų konkurso kategorijų! Taigi nieko daugiau nelaukdami, skelbiame iš viso net aštuonias laimingąsias, už kurių nuotraukas dabar balsuos tik skaitytojai!

STILINGA RUGSĖJO 1-OJI:

Indrė Kavaliauskaitė.
Gabija Vasiliauskaitė.
Rimantė Klibavičiūtė.
Greta Kvietkutė.

IŠRADINGA RUGSĖJO 1-OJI:

Agnė Sapronaitytė.

Nijolė Bertašiūtė. 

Greta Bielytė.
Akvilė Ašmenaitė.


Taigi štai taip atrodo mūsų keturios stilingiausios, ir keturios išradingiausios skaitytojos, kurias išrinkti buvo išties be galo sunki užduotis. Dabar šių merginų likimas mūsų konkurse - jūsų rankose. Kviečiame visas balsuoti ir išrinkti vieną stilingiausią, ir vieną išradingiausią merginą, kurioms atiteks nuostabūs prizai - "Sony" "Extra Bass" ausinės. Visas kitas dalyves raginame nenusiminti, jei nepatekote į finalą. Pažadame, jog daugiau konkursų su vertingais "Sony" prizais ateityje dar tikrai sulauksite ir kas žino, gal tuomet nusišypsos laimė ir jums? Dvi konkurso "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai" laimėtojos, bus paskelbtos mūsų portale rugsėjo 15 dieną.

Dėkojame visoms už gausų dalyvavimą!
Balsuokime, išrinkime nugalėtojas ir laukime sekančių konkursų! 

1 Komentarai

  1. Gaila, kad nepatekau, bet sveikinu finalistes:) puikios nuotraukos.

    AtsakytiPanaikinti