Lengvi būdai suformuoti garbanoms

Tiesūs plaukai yra gražu, bet jie niekuomet nenustelbs lengvai krintančių garbanų ar bangų. Tokie plaukai merginai suteikia ne vien pasitikėjimo savimi jausmą, bet ir vizualiai sukuria dailesnės merginos įvaizdį. Todėl mes norime pasidalinti keliais lengvai būdais, kaip savo plaukus paversti tiesiog dieviškais.

Naudok plaukų tiesintuvą

Pirmas būdas susigarbanoti plaukus naudojantis tiesintuvu:
1. Padalink visus plaukus į sruogas (kuo daugiau, tuo smulkesnės garbanos).
2. Kiekvieną sruogą perskirk į dvi dalis ir jas susuk (lyg pintumei kasą, tačiau dabar ją suk iš dviejų, ne trijų, dalių). Gali susukti ir paprastai, nepadalinusi į dvi dalis.
3. Kiekvieną susuktą sruogą lėtai perbrauk plaukų tiesintuvu. Patariame nebraukyti pirmyn atgal. Paprasčiausiai perbrauk juo vieną kartą ir susukti plaukai "užsifiksuos".
4. Išleidusi susuktas plaukų sruogas, gausi daliai krentančias bangas.

Antras būdas sukurti bangoms, naudojantis plaukų tiesintuvu:
1. Padalink plaukus į sruogas (vėl - kuo daugiau sruogų sukursi, tuo smulkesnės bus garbanos).
2. Imk kiekvieną sruogą, jos apačią suspausk plaukų tiesintuvu ir užvyniok ant jo likusią plaukų dalį.
3. Šiek tiek palaikyk, kad susiformuotų garbanos ir atleisk - turėsi lengvai suformuotas garbanas.Naudok plaukų suktukus

Plaukų suktukų parduotuvėse gali rasti įvairiausių - vieni jų tinkami karštam formavimui, kiti - kol išdžiūva plaukai. Tokius gali pasidaryti ir pati - tau tereikės juostelėmis suplėšyti nereikalingą medžiagos skiautę. Turėdama juosteles, galėsi jas naudoti, kaip plaukų suktukus. Daugumos jų "veikimo principas" panašus. Tau tereikia (dažniausiai!) nuo plaukų galiukų, sruogas vynioti ant suktuko ir laukti, kol a) plaukai išdžius, b) pakankamai įkais, arba c) išdžiovinsi galvą, pilną suktukų, plaukų džiovintuvu.Naudok rankas

Tai gana paprastas būdas sukurti garbanas. Šis būdas nelabai tinkamas merginoms, turinčioms visiškai tiesius plaukus, tad joms teks naudoti kitą būdą. O merginoms, kurių plaukai linkę lengvai banguotis - šis būdas bus šauni ir greita išeitis nepažeisti plaukų naudojant karštas formavimo priemones.

Taigi, tau tereikia išsiplauti galvą taip, kaip tai darai įprastai. Nusausink rankšluosčiu (tik nusausink, jokiais būdais netrink - taip plaukus pažeisi netgi labiau nei naudodama plaukų džiovintuvą!) ir iššukuok. Leisk jiems šiek tiek pradžiūti, tada palenk galvą ir rankomis "kelk" plaukus į viršų. Tau tereikia juos lengvai plekšnoti nuo galiukų ir turėtum pastebėti, kai šlapi plaukai suformuoja bangeles.


Banguok šukuosenomis

Paprasčiausiai šlapius plaukus turi "įsprausti" į tokią šukuoseną, kad jie neturėtų kitos išeities, kaip tik išdžiūti suformuodami garbanas. 
Mūsų siūlomos šukuosenos:
1. Kuodukai (vienas didelis; du iš šonų);
2. Kasos (viena didelė; dvi; visa galva kasyčių).
Šios šukuosenos nereikalauja daug pastangų ir puikiai suformuoja garbanas.


Įprasti būdai garbanoti plaukus yra naudojantis plaukų suktuvais, garbanojimo žnyplėmis, tad jų veikimo principų neaprašinėsime. Norime priminti, kad prieš naudodama karštas formavimo priemones, apsaugotum plaukus apsauginiu purškikliu, kuris saugo nuo karščio. Tokio gali įsigyti įvairiose kosmetikos parduotuvėse.
Garbanos laikysis tvirčiau, jeigu jas sutvirtinsi plaukų laku arba plaukų žele.

Jei esi išradusi kitokių būdų garbanotis plaukus namų sąlygomis, nebijok pareikšti savo minčių komentaruose. Mums būtų labai smagu perskaityti ir mūsų skaitytojų išbandytus būdus!


6 Komentarai

 1. kojinės puikus būdas garbanotis plaukus:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš pati turiu banguotus ir purius plaukus, bet dažniausiai supinu šlapias kasytes (jų iš mano storų plaukų gaunasi apie dešimt). Laukiu straipsnio, kaip galima ištiesinti plaukus, nenaudojant žnyplių! Nes kaip sakoma, tiesių plaukų savininkės trokšta garbanų, o garbanės - tiesių. c;

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš pati turiu banguotus ir purius plaukus, bet dažniausiai supinu šlapias kasytes (jų iš mano storų plaukų gaunasi apie dešimt). Laukiu straipsnio, kaip galima ištiesinti plaukus, nenaudojant žnyplių! Nes kaip sakoma, tiesių plaukų savininkės trokšta garbanų, o garbanės - tiesių. c;

  AtsakytiPanaikinti
 4. Gabriele, visiškai sutinku su tavo pasakymu ;)
  Be to, kaip tik renku informaciją panašiam straipsniui, kokio tu norėtum! Sek straipsnius ir greit turėtumei sulaukti :) Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikus straipsnis, daugiau rašykit apie plaukus!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tai pat gražias garbanas galima pasidaryti ir šiuo būdu: https://m.youtube.com/results?q=curling%20hair%20with%20foil&sm=1

  AtsakytiPanaikinti