Mįslingas keliavimas laiku - teleportacija

Kas yra teleportacija turbūt žino visi. Ne? Moksliškai tariant, tai persikėlimas iš vienos vietos į kitą. Žvelgiant fizikiniu požiūriu, tai yra visiškai neįmanoma, bet istorijos byloja visai kitaip... Tai labai panašu į astralinę kelionę, tik šiek tiek kitaip, nes tai vyksta fizikiniame pasaulyje, o ne astraliniame. Galbūt ne visos mokėsime teleportuotis ar kilnoti daiktus mintimis, bet gal vis dėl to įmanoma? Jeigu nepavyks - nenusimink ir palik tai San Francisko raganoms. 

MĮSLINGAS BANDYMAS
Teleportacija nėra joks naujas reiškinys. Apie ją galima rasti informacijos senoje bažnyčios istorijoje ir istorijos kronikose. Visgi plačiau teleportacija imta domėtis tik XX a. Norėdami patikrinti, ar teleportacija iš tiesų veikia, Jungtinių Amerikos Valstijų laivynas 1943 m. atliko bandymą ,,Vaivorykštės projektą''. Bandymas buvo atliktas Filadelfijoje, kada laive buvo įjungti specialūs generatoriai, dėl kurių laivą apgaubė galingas elektromagnetinis laukas, o vėliau ir žalias, nepermatomas rūkas. Jis netrukus išnyko... kartu su visu laivu. Po 15 min. generatoriai buvo išjungti ir laivas vėl atsirado.


Tų pačių metų rudenį bandymas buvo vėl pakartotas. Vėl buvo įjungti generatoriai, tik šįsyk kažkas akinamai blykstelėjo ir laivas išnyko. Po kelių sekundžių jis atsirado visai kitame Amerikos uoste, kur buo matomas kelias sekundes. Paskui vėl grįžo į Filadelfiją. Šios ,,kelionės'' pasekmės buvo skaudžios - žuvo penki jūreiviai, keli dingo be žinios ir neatsirado iki šiol, o dalis tiesiog išprotėjo. Valdžia, norėdama nuslėpti šį įvykį, į psichiatrines ligonines uždarė visą įgulą. Tiesa, žiniasklaidai ir civiliams pradėjus domėtis bandymu, valdžia griežtai paneigė ką nors žinanti ir juolab jį organizavusi.

TELEPORTACIJA - PIGUS BŪDAS KELIAUTI!
Žmonės besidomintys teleportacija tiki, jog norint keliauti laiku, erdve tereikia dvasios pastangų. Internete yra gausu puslapių, kuriuose rašomos istorijos, įvairūs bandymai, būdai keliauti ir kt. Štai kelis kelionių ,,receptai''.


Patariama mokytis po truputį: iš pradžių išmok mintimis perkelti daiktus.
1. Rask tinkamą vietą susikaupti ir prisėdus įsivaizduok iš savo kūno vidaus kylančią energiją. 

2. Atsistok prieš kokį nors daiktą. 

3. Užsimerk ir įsivaizduok tą daiktą mintyse. 

4. Pradėk jausti (matyti) pasirinkto daikto energiją ir pajusk, kaip tavo energija susilieja su ja. 
5. Susikaupk ir pajausk, kad objektas pamažu tirpsta, nyksta. 
6. Tada sutelk mintis į naują vietą, esančią maždaug už 6 metrų.
7. Įsivaizduok, kad objektas atsirado naujoje vietoje. Atsimerk. Objektas turėtų stovėti toje vietoje, kur jį įsivaizdavai. 

Jeigu jau moki mintimis kilnoti daiktus, gali pabandyti persikelti ir pati:
1. Įsitaisyk patogiai ir atsipalaiduok. 
2. Užsimerk ir pripildyk savo kūną energijos. Įsivaizduok, kad tavo kūnas stovi priešais tave. 
3. Perkelk savo energiją į kūną, stovintį prieš tave. 
4. Dabar įsivaizduok vietą, kurioje norėtum atsidurti.
5. Kai atsidursi savo įsivaizduojamoje vietoje, stenkis įsidėmėti kuo daugiau detalių aplink save. Geriausia, jeigu jas užsirašytum. 
6. Įsivaizduok, kad grįžti į savo kūną. Atsimerk. Jeigu pavyko, gali bandyti keliauti į kitą vietą. 

ISTORIJA: SVEČIAS IŠ PRAEITIES 
Istorija, nutikusi Filadelfijoje, pakurstė žmones smalsauti. Apie teleportaciją imta rašyti knygos ir vis daugiau mirgėti straipsnių spaudoje. Spaudoje buvo daugiausia rašoma apie žmonių nutikimus susijusius su teleportacija. Viena tokių - prieš gerą dešimtmetį kai kuriuose Vakarų šalių leidiniuose paskelbta intriguojanti žinia apie vienos anglės kieme nutūpusį lėktuvą.

,,Madam, dėl Dievo, kur aš patekau?" - negalėjo atsistebėti sumišęs lakūnas išlipęs iš apšaudyto lėktuvo. Vaikinas buvo išblyškęs, o kūną krėtė drebulys. Ne gana to, jis pirmiausiai paprašė telefono, jog galėtų paskambinti savo pulko vadui, pradėjo neaiškiai kažką pasakoti apie kovą su vokiečiais. Išsigandusi moteris iškvietė gydytoją. 

Netrukus apie keistąjį lakūną pasklido kalbos. Prie moters namų apsilankę Britanijos karinių oro pajėgų ekspertai nustatė, jog tai tikrų tikriausias naikintuvas iš Antro Pasaulinio karo.  Dar neįtikėčiau paliko, kai vaikinas atsigavęs po šoko ligoninėje ėmė pasakoti keisčiausius dalykus. Jis prisistatė, kaip Amerikos karinių oro pajėgų leitenantu, dalyvavusiu 1944 m. mūšyje šalia Belgijos. Mūšyje jo lėktuvas buvo pašautas ir lakūnas jau norėjo šokti su parašiutu, kai jo lėktuvas... atsidūrė Anglijoje. 

Lakūnas, kaip dažniausiai šiais atvejais buvo paskelbtas išprotėjusiu ir uždarytas psichiatrinėje ligoninėje. Ši istorija būtų buvusi užmiršta, jeigu ne vienas žurnalistas, kuris nusprendė pasidomėti šiuo įvykiu. Buvo nustatyta, jog ,,pasiklydęs'' leitenantas 1944 m. mūšyje dingo be žinios. Žurnalistai netgi rado tų metų lakūno nuotrauką. Tai buvo tas pats žmogus. 

Tiek daug įdomybių pasaulyje galime rasti plačiau pasidomėję teleportacija, tačiau kiek čia tiesos - neaišku. Tikėtina, jog didžioji dalis yra tiesa. Žmonės patys sprendžia tikėti ar ne. Juk ne visi tikime vaiduokliais, bet yra kaip yra. Mano nuomone, bandyti teleportuotis yra neįmanoma. Bet bet... Gal metas keisti požiūrį? Kas žino, gal magija egzistuoja iš tiesų? 

Sėkmės bandymuose, raganiukės!

4 Komentarai

 1. Labai geras ir įdomus straipsnis, rašykit daugiau apie tokius dalykus, su mistika susijungiančius!

  AtsakytiPanaikinti
 2. NUUUU, ziauriai idomu. Siaip man visi tokie mistiski straipsniai patinka. Daugiau tokiu :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jus cia rimtai?

  sivaizduok, kad objektas atsirado naujoje vietoje. Atsimerk. Objektas turėtų stovėti toje vietoje, kur jį įsivaizdavai.

  pacios tikit tuo, ka rasot ? :DDD

  AtsakytiPanaikinti
 4. Kaip matau, buvo atsižvelgta į skaitytojų pageidavimus ir pasirinkta mistinė tema. Šaunu. Tiesą sakant tai vienas iš geresnių Tavo straipsnių paskutiniu metu. Kaip ir kitam Anonimui man užkliuvo tie "teleportacijos receptai". Visgi, supratau tai nerimtai, o tik kaip linksmą būdą pavaizduoti kaip turėtų vykti teleportacija :)
  Pati tokiais dalykais... hmm... (ne)tikiu. Manau, kad kai kas tiesa, kai kas - ne.
  Ačiū už straipnį, Skirmante :)

  AtsakytiPanaikinti