Skelbiami konkurso "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai" nugalėtojai!

Beveik prieš tris savaites, dar besibaigiant vasarai, "Teenage Dreams" portalas, kartu su kompanija "Sony" nustebino skaitytojus - buvo paskelbtas konkursas "Sony kviečia naujus mokslo metus pradėti stilingai ir išradingai". Konkursas buvo išties didelis - buvo paskelbtos net dvi kategorijos bei sulaukta apie 50 dalyvių. Šiandien atėjo metas, kuomet sužinosime, kas gi tapo stilingiausia ir išradingiausia mergina bei laimėjo "Sony" "Extra Bass" ausines! 

Prieš savaitę "Teenage Dreams" portale buvo paskelbtas pranešimas, kuriame - aštuonios geriausios abiejų konkurso kategorijų dalyvių nuotraukos. Konkursas turėjo dvi temas - "Stilinga rugsėjo 1-oji" bei "Išradinga rugsėjo 1-oji", tad buvo paskelbtos keturios stilingiausios, ir keturios išradingiausios merginos, jų nuotraukos bei balsavimo lentelė, kurioje skaitytojai galėjo atiduoti savo balsą ir išrinkti laimėtoją. Ir nieko daugiau nelaukdami, skubame pranešti, jog nugalėtojas mes jau turime!

STILINGIAUSIA RUGSĖJO 1-OSIOS MERGINA TAPO....

INDRĖ KAVALIAUSKAITĖ! 


Tikriausiai visos suksite, kad Indrė šio titulo yra tikrai verta. Mergina rugsėjo 1-ąją atrodė išties labai stilingai ir skoningai bei laimėjo "Stilinga rugsėjo 1-oji" konkursą! Šios kategorijos balsavime vyko tiesiog neįtikėtinai arši kova tarp nugalėtojos Indrės Kavaliauskaitės ir kitos finalistės - Gretos Kvietkutės. Nuo pirmųjų balsavimo akimirkų jau buvo aišku, kad nugalėtoja taps viena iš šių dviejų merginų, tačiau kuri - buvo didelis klausimas iki šios dienos. Vieną dieną pirmavo Indrė, kitą Greta, trečią Indrė, o ketvirtą - vėl Greta. Ir tokia situacija klostėsi iki paskutinių akimirkų, abiejų merginų balsų persvara svyravo vos keliais taškais ir kaip dabar matome, Greta nuo laimėtojos Indrės atsiliko vos dviem taškais! Indrė Kavaliauskaitė pelnė net 82 jūsų balsus, Greta Kviekutė - 80, Gabija Vasiliauskaitė- 24, o Rimantė Klibavičiūtė - 6. Kartu su kompanija "Sony" nuoširdžiai sveikiname laimėtoją Indrę, o kitoms merginoms taip pat dėkojame ir linkime per daug nenusiminti. Į Indrės namus greitai iškeliaus XB950AP "Extra Bass" ausinės. 


IŠRADINGIAUSIA RUGSĖJO 1-OSIOS MERGINA TAPO....

AKVILĖ AŠMENAITĖ!


O štai ir antrosios konkurso kategorijos nugalėtoja - šiemet abituriente tapusi ir paskutinius metus mokyklos suole skaičiuojanti Akvilė Ašmenaitė. Kaip ir pirmoje konkurso kategorijoje, taip ir čia išsiskyrė dvi merginos, kurios itin varžėsi balsavimo lentelėje, - tai nugalėtoja Akvilė ir kita finalistė Agnė Sapronaitytė. Paskelbus balsavimą, į priekį iškart išsiveržusi buvo Agnė, tačiau jau visai netrukus, ją prisivijo Akvilė ir vyko tokia pati kova, kaip ir tarp Indrės bei Gretos - vieną dieną pirmavo Agnė, o kitą jau Akvilė. Tačiau kad ir kaip bebūtų, paskutinėmis balsavimo dienomis Akvilė įsiveržė į priekį ir septynių taškų persvara nugalėjo Agnę. Akvilė Ašmenaitė pelnė 52 taškus, Agnė Sapronaitytė - 45, Nijolė Bertašiūtė - 27, o Greta Bielytė - 33. Siunčiame didžiausius sveikinimus išradingajai nugalėtojai Akvilei bei dėkojame kitoms merginoms už dalyvavimą ir pastangas. Akvilės, kaip ir Indrės namus, netrukus pasieks XB950AP "Extra Bass" ausinės. 


Taigi štai taip atrodo mūsų nugalėtojos, kurias kviečiame susisiekti su mumis el.paštu: ssimona250@gmail.com dėl prizo atsiėmimo. Norime dar kartą padėkoti visoms mūsų skaitytojoms už dalyvavimą, o mūsų draugams - "Sony" kompanijai už smagų bendradarbiavimą. Galime pažadėti, kad "Teenage Dreams" portalas jau greitai jus nustebins naujais konkursais, o kad jie jums patiktų labiau, kviečiame užpildyti trumpą apklausą ČIA

Sveikiname Indrę ir Akvilę, dėkojame kompanijai "Sony" ir kviečiame laukti naujų konkursų!
Iki susitikimo!


6 Komentarai

 1. Aaaaa! Per plauką! :D Iš tikro noriu padėkot už šį konkursą TD komandai bei visiems kurie balsavo už mane. :) Man tikrai šios ausinės pravers♥

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Keista, kad laimejai, nes šią foto jau praeitais metais pas tave mačiau

   Panaikinti
 2. Kaip gaila, taip norejau tu ausiniu :( Bet aisku, sveikinu laimetojas, jei balsavo, vadinasi, buvo vertos :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Eina sau!!! Net nesitikėjau, kad laimėsiu, nuostabus jausmas ^^ Labai ačiū visiems kas prisidėjo prie mano dabartinės puikios nuotaikos. Ačiū už šį konkursą <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. Pfuuuuuu, ant širdies lengviau pasidarė. Labai džiaugiuosi, kad laimėjo būtent šios merginos. Jos buvo to verčiausios!! :) Nuoširdžiai sveikinu :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti