TD rekomenduoja: Makiažo priemonių naujienos iš "Loreal Paris"

Tokios garsios ir sėkmingos kosmetikos kompanijos, kaip "Loreal Paris", "Garnier" ar "Maybelline" itin dažnai stebina savo gerbėjus naujais ir tik dar labiau kokybiškesniais produktais. Būtent prieš kelis mėnesius itin gerų ir džiugių naujienų pažėrė "Loreal Paris" - parduotuvių lentynose atsirado net keturios naujos kosmetikos priemonės: blakstienų tušas, akių apvadas, lūpų dažai ir bronzinė pudra. "Teenage Dreams" portalas, susižavėjęs naujienomis, jau spėjo jas išbandyti, susidaryti nuomonę ir skuba viską papasakoti jums. Galbūt tau jau metas atnaujinti savo kosmetinę? 

Blakstienų tušas "False Lash Superstar"
Jei domiesi kosmetika, nuolat seki naujų produktų išėjimą į rinką, tikriausiai jau ne kartą per televiziją matei šio produkto reklamą. O reklama išties gundanti ir viliojanti - joje sakoma, kad su šiuo blakstienų tušu tapsi tikra super žvaigžde, mat produktas blakstienas pakelia iki šlovės aukštumų. Tačiau, kad ir kaip gražiai visa tai skambėtų, tikriausiai daugelis jūsų tokiais reklaminiais žodžiais netiki, tiesa? Ką gi, vadinasi galiu paneigti mitą, jog reklamose - vien tik realybės neatitinkantys viliojantys žodeliai. Kad ir kaip neįtikėtinai skambėtų, šįkart reklama sako visišką tiesą - naujasis "Loreal Paris" blakstienų tušas išties labai pailgina blakstienas. Jos tampa labai ilgos, juodos ir itin tankios. Kaip matote, šis tušas nuo kitų skiriasi tuo, jog turi du šepetėlius. Ir ne tokius pačius, o visiškai skirtingus - baltą ir juodą. Baltasis yra pagrindas, su kuriuo visų pirma reikia paruošti blakstienas ir taip suteikti joms tankumo. O štai juodasis, mums jau įprastas, pasižymi puikiai praturtina šepetėlio pluošto formule ir padengęs pagrindą, sukuria puikų rezultatą - juodas, tankias ir ilgas blakstienas. Man šis produktas be galo patiko ir galiu skirti tik pačius didžiausius balus. Visų pirma - jis nesulipina blakstienų. Galbūt  jos atrodo kiek sulipusios, kai yra patepamos baltu pagrindu, tačiau užtepus juodąjį sluoksnį, blakstienos gražiai atsiskiria ir atrodo išties puikiai. Šepetėliai taip pat labai geri ir kokybiški. Ir nors balto pagrindo šepetėlis visiškai tiesus, o juodo šiek tiek lenktas, abiem yra labai patogu naudotis. Ką galiu pasakyti - super, likau sužavėta. Tai yra tikrų tikriausias stebuklas toms, kurios svajoja apie ilgas blakstienas, tačiau tokių neturi. Tušas jas padengia nuo pat šaknų iki galiukų ir patikėkite, atrodo lyg išties super žvaigždės blakstienos. 

Lūpų dažai "Colour Rich"
Kita naujovė "Loreal Paris" pasaulyje, kuri mane netgi labiau sužavėjo už puikųjį blakstienų tušą - tai "Colour Rich" lūpų dažai. Vien paėmusi juos į rankas supratau, kad tai bus dar viena kokybiška priemonė mano kosmetinėje. Ir aš visai neklydau. Kas man padėjo susidaryti tokią pirmąją nuomonę, tai be abejo, buvo produkto įpakavimas ir dizainas. Vienu žodžiu sakant - jis nuostabus. Labai kompaktiškas, auksinės spalvos, patogus ir sandariai užsidarantis, tad jaudintis, kad dangtelis nukris, visiškai neverta. Aš išbandžiau nr.144 "Ouhlala" atspalvį. Man ši spalva tiko ir patiko. Ji labai ryškiai rožinė, sukurianti matinės spalvos įvaizdį ir sakyčiau, labai mergaitiška bei tinkanti paauglėms. Lūpų dažų kokybė, kaip ir spalvos bei pakuotė, yra labai gera.  Labai nemėgstu tokių lūpdažių, kurie sunkiai tepasi, šepetėlis nėra patogus, kraštai išsiterlioja ir prie lūpų dažymo užtrunki net keletą minučių (kaip beveik visada būna su lūpų lakais), tad šie man be galo patiko - jie tepasi itin lengvai ir puikiai pasiskirsto. Konsistencijai taip pat neturiu jokių priekaištų, dažų kvapas nėra erzinantis ar nemalonus. Nepraradę savo tikrosios spalvos, dažai išsilaiko pakankamai ilgai - apie tris ar keturias valandas, vėliau lieka tik blankus atspalvis. Galiu pasakyti, kad tai išties tobulas produktas ir tikras rudens must have!

Bronzinė pudra "Glam Bronze"
O štai čia - dar viena puiki naujovė iš "Loreal Paris" - bronzinė pudra. Visi šie nauji produktai, mane labai žavi savo įpakavimais, bet štai šis - ypatingai. Produkto įpakavimas be galo kompaktiškas - jis turi net du "skyrelius". Atidarius pirmąjį dangtelį mes matome pudrą, o štai pakėlus pudros dangtelį, po juo slepiasi veidrodėlis ir netgi šepetėlis. Taigi produktas bus išties patogus kelionėje ar tiesiog puikiai tiks nešiojimuisi rankinėje ar kuprinėje. Tiesa, didelių pagyrų šepetėliui skirti negalėčiau. Jis labai mažas, plonas, su juo gana sunku paskirstyti pudrą. Tačiau iš bėdos turėtų tikti. Kaip matote, prriemonė turi du atspalvius - tamsų ir šviesų. Tamsi bronzinė pudra yra matinio atspalvio, realybėje jis kiek šviesesnis, nei atrodo nuotraukose. O štai šviesusis atspalvis labai tinka suteikti veidui spindesio, mat yra šviesus ir suteikia blizgesio efektą. Ant veido pudra atrodo tiesiog puikiai - labai natūraliai ir gražiai. Taip pat skubu paminėti, jog ši priemonė yra labai universali - ją ne tik galima naudoti, kaip pudrą, bet ir kaip veido kontūravimo priemonę. Pudra ant veido išsilaiko tikrai ilgai - beveik visą dieną. Produktas geras, kokybiškas ir universalus, tad būtinai rekomenduoju išbandyti.

Akių apvadas "Super Line Smokissime"
O štai šis produktas, man buvo gana didelė naujovė, mat tokio tipo akių apvado dar niekad neteko turėti ir bandyti. Ši kosmetikos priemonė yra skirta sukurti populiarųjį dūminių akių makiažą. O kaip žinome, norint sukurti dūminių akių efektą, dažniausiai yra naudojami du pagrindiniai dalykai - akių pravedimas ir šešėliai. Būtent šis "Super Line Skossime" akių apvadas buvo tam ir sukurtas - kad dūminių akių efektą mes galėtume išgauti tik su vienu vieninteliu produktu. Į šį vieną produktą tarsi įeina du - pravedimas ir šešėliai, tad norint susikurti tokį makiažą, pakaks tik šios puikios "Loreal Paris" naujovės. Man šis produktas labai patiko jau po pirmo naudojimo. Vau, - pagalvojau, koks universalus ir įdomus dalykas, tarsi akių pravedimas ir šešėliai viename. Kalbant apie produkto įpakavimą, jis super patogus. Sandarus, neslystantis tarp pirštų, tad norint pasidaryti gražų makiažą, tikrai nereikės vargti. Tiesa, yra net trys šios priemonės atspalviai - juodas, pilkas ir rudas. Aš išbandžiau klasikinį, juodą variantą. Dūminį akių makiažą bandžiau pasidaryti pirmą kartą ir buvau tikrai nustebusi, jog viskas taip paprastai, be jokių vargų pavyko. Merginos, kurios darosi dūminių akių makiažą, šią priemonę tiesiog privalo turėti savo kosmetinėje.

Taigi kaip matote, aš esu be galo patenkinta šiomis nuostabiomis "Loreal Paris" naujovėmis. Šios kompanijos makiažo produktai man visuomet asocijuojasi su gera kokybe, tad ir šiomis priemonėmis nusivilti neteko. Labai rekomenduoju išbandyti visus šiuos produktus, o ypač blakstienų tušą ir lūpų dažus, kurie mane labai sužavėjo. O gal jau teko ką nors išmėginti? Laukiame jūsų įspūdžių komentaruose!0 Komentarai