ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

5 DIY rudens idėjos tavo kambariui

Ruduo... Tikriausiai visos sutiksite, kad tai - jaukiausias metų laikas, tiesa? Rudenį nubunda pačios gražiausios spalvos, jomis nusidažo kiekvienas miestas, miestelis ir netgi pats mažiausias kaimelis. Tokiu metu eidami iš mokyklos namo, džiaugsmingai, kaip vaikai spardome nukritusius, pageltonavusius medžių lapus ir suprantame, kad ruduo nėra toks jau blogas. Lauke rudens atmosfera puiki ir jauki, tačiau ar tavo kambaryje taip pat? Jei norėtum savo kambaryje susikurti jaukią rudens atmosferą, tai pataikei ten kur reikia, nes čia pateiksime net penkias idėjas, kad rudens vakaras būtų šiltas ir malonus.

LEMPUTĖS VIRŠ LOVOSKas sakė, kad lempučių savo kambaryje negali pasikabinti ir rudenį, nebūtinai tik prieš Kalėdas? Jos tikrai puikiai atrodys virš tavo lovos, kai vakare jas įsijungsi ir žiūrėsi filmą, gerdama mėgstamą arbatą. Tik patariame lemputes kabinti nemirksinčias ir geltonas, taip pat ant jų prisek pieštų arba iš lauko pririnktų medžio lapų, kas dar labiau primins apie rudenį. Beje, jei nenori kabinti lapų, gali tiesiog prisegti nuotraukas su tau maloniais prisiminimais. Kad ir kaip nuspręsi padaryti su šiom lemputėm, tikime, kad viskas atrodys nuostabiai.

PUOKŠTĖ IŠ KLEVO LAPŲDažnai merginos kambaryje galime pamatyti tikrų ar netikrų gėlių puokštę, tačiau retos merginos kambaryje pamatysime rožyčių puokštę iš lapų. Tokią pasidaryti yra labai paprasta ir lengva, tau tereikės daug klevo lapų (gali naudoti ir kitus lapus, tačiau iš klevo lapų gaunasi gražiau), rudeniškų spalvų siūlų ir žinoma, žirklių. O dabar, kaip gaminti: pasiimtą klevo lapą perlenk pusiau ir susuk. Tada imk kitą lapą, perlenk jį pusiau ir suk jau ant anksčiau susukto lapuko. Beje, tik nuo tavęs priklausys iš kiek lapų darysi rožytę. Taip pat rekomenduoju kas penktą lapą surišti siūlu, kad būtų tvirčiau ir kai nuspręsi, kad tavo rožė baigta, siūlu apvyniok kotą, stipriai užrišk ir jei nori, šiek tiek praskėsk viršų.

MOTYVACINIS PUODELIS
Pirmiausia už šią idėja reikėtų padėkoti jos autorei Simonai Aleksandravičiūtei, kuri kadaise buvo mūsų portalo rašytoja, o ją pačią galite rasti paspaudę ČIA. Ši idėja yra viena iš jaukiausių, kuriai tereikia gero markerio ir vienspalvio puodelio. O gaminimas visiškai paprastas - tiesiog ant puodelio, kaip pati nori surašyk dalykus, kurie tave džiugina rudenį ir štai, viskas baigta. Iš tiesų ši idėja labiau tiktų merginoms, kurios nelabai džiaugiasi rudeniu ir joms reikia tokios motyvacijos, jog ruduo nėra jau toks blogas. Žinoma, niekas nesako, jog negali tokio mielo puodelio pasidaryti ir kitos merginos, juk visai smagu geriant arbatą/kavą/kakavą prisiminti visus mielus rudens dalykus.


RUDENIŠKOS PAGALVĖLĖSTai dar vienas, labai paprastas DIY. Tau tereikės nueiti į audinių parduotuvę ir išsirinkti medžiagos, kuri tavo nuomone tiktų tavo kambariui ir atrodytų rudeniškai. Mūsų patarimas - geriau rinktis languotas, raudonas medžiagas, kadangi šios labiau primena šį metų laiką. Pagalvėlės viduje gali naudoti jau turimą pagalvę arba nusipirkti kamšalo ir prikimšti juo jau paruoštą užvalkalą. Tačiau manome, kad pigiau ir universaliau būtų panaudoti jau turimas pagalves, kad bet kuriuo metu galėtum viską pakeisti.


KVEPIANČIŲ ŽVAKIŲ AROMATAS KAMBARYJETikime, kad kiekvienai patinka nuostabus kambario aromatas, kada tiesiog gera jame būti vien dėl to skanaus kvapo. Todėl paskutinę šios dienos DIY idėją siūlome - kvepiančių žvakučių aromatas tavo kambaryje. Na, jos tikrai nėra prigios, tačiau manome, kad bent vienam kartui būtų tikrai smagu pasėdėti prie tokios žvakutės šviesos.


Ir štai, mūsų visi šiandienos pasiūlymai pasibaigė. Tikimės, kad radote bent vieną Jums patinkantį, kurį pritaikysite ir savo kambariui. Žinoma, būtinai savas idėjas siūlykite komentaruose. O mes atsisveikiname iki kito karto!


DALINTIS:

10 komentarų:

Anonimiškas rašė...

Sveika,, šis straipsnis nebuvo labai įdomus. Tokių DIY kaip nusipirkti žvakę nelabai priskirčiau (labiau tiktų kaip ta žvakę padaryti).

Daiva. ♥ rašė...

Pritariu anonimui, straipsnis nebuvo labai originalus. Visos idėjos daugumai turbūt žinomos ir jau išbandytos, tačiau viena - toji, kur su puodeliu - yra šauni! Kaip man anksčiau į galvą neatėjo užrašyti sąrašą dalykų, kuriuos mėgstu rudenį, ant puodelio? :D Rimtai, genialumas kartais slypi paprastuose dalykuose :D

-gabi rašė...

Šiaip idėjos gerai žinomos, paprastos. Norėjosi kažko daugiau ir įdomiau. Kaip ir Daivai, man labiausiai patiko idėja su puodeliu. Tik pati mieliau užsirašyčiau kokią motyvuojančią frazę :)

Žėrinti plunksna rašė...

Kad ir kaip bebūtų gaila turiu pritarti - straipsnis paprastas, ne itin informatyvus, įdėjos banalokos. Tiesa lemputės atrodė tikrai žaismingai. :)
Kitą kartą patarčiau:
1. Parašyti ilgesnį straipsnį;
2. Parašyti kaip daryti PAČIAM;
3. Foto STEP BY STEP

Linkiu sėkmės ;)

Simona Original rašė...

Pritariu visoms merginoms. Man straipsnio idėja pasirodė įdomi, tačiau DIY įprasti, gerai žinomi. Norėjosi kažko originalesnio. O su rišlumu viskas gerai; aišku ir sklandu (bent man taip pasirodė).
Sėkmės toliau!

Dainora Ponelytea rašė...

Tikejausi kazko daugiau bet kai kurios mintis visai patiko:)))

Agnė Sapronaitytė rašė...

Beliko tik pritarti visoms... Viskas jau žinoma, tačiau idėja su puodeliu tikrai nuostabi :)

Smaragdė rašė...

Laaabaaai <3
Su lemputėm šitą pasidariau... Nors ir ankščiau jau mačiau,bet Tavo straipsnio paraginta pasidariau papuošimą <3
Būčiau buvus sužavėta jei paveiksliukai būtų Tavo daryti ir iš savo galvos prigalvotum žaismingų minčių, bet strapsniukas labai šiltas <3
Sėkmės !

Simona(manodebesys.blogspot.com) rašė...

Labai smagu TD skaityti ir savąsias idėjas vėl. Ačiū, Viktorija, už tai! O pats straipsnis puikiai atitinka dabartinę nuotaiką ir rudens žavėsį. :)

Monika 27 rašė...

Straipsnis puikus, skaičiau pasimėgaudama. :) O dabar bėgsiu rudeninės puokštės gamintis. :)

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google