Naujausi pamiltų knygų tęsiniai

Galbūt esi ta, kuri neturi ką veikti šiomis dienomis ir kaip tik dabar ieškai kokios įdomios veiklos? Jei tavo atsakymas teigimas, tai pataikei ten, kur reikia, nes aš tau siūlau paskaityti knygą. Tik noriu perspėti, kad šiame straipsnyje pateiksiu kai kurių knygų tęsinius, tad jei sudominsiu, tai pirmiausia perskaityk pirmąsias dalis, o tik tada čiupk kitas. Na, o jei visgi jau skaitei pirmąsias šių knygų dalis, tai šios naujienos tave tikrai nudžiugins!

                       Hooly Smale ,,Moksliukė. Netikėtas modelis"
 
Ši knyga - antroji ,,Moksliukės" serijos knyga. Harieta - beveik šešiolikmetė paauglė, kurios gyvenimas apvirto aukštyn kojom jai tapus modeliu. Pirmiausia, ji tapo dar nepopuliaresnė nei tikėjosi, buvimas modeliu jai tikrai neatvėrė simpatijų į bendraklasių širdis. Antra, tikriausiai ir viena iš svarbiausių naujienų, - ją paliko Nikas. Be viso to prisidėjo ir tai, kad jos pamotė - nėščia. Harietai atrodo, kad viskas sukasi tik apie ateisiantį kūdikį, o jos, atrodo, niekas nepastebi. Kai sugriūva visi vasaros planai su geriausia drauge Nata, Harieta gauna pasiūlymą padirbėti modeliu Tokijuje, Japonijoje. Mergina su džiaugsmu išvyksta į kelionę ir tikisi, kad ši vasara bus viena iš geriausių, tačiau netikėtai ten sutinka Niką. Kaip viskas klostysis toliau, sužinosite tik perskaitę knygą. 

                                       Kiera Cass ,,Paveldėtoja"

Tikiu, kad visi ,,Atrankos" serijos mylėtojai, pamatę šią knygą, džiugiai nustebo ir nekantravo, kada ši pasirodys prekybos vietose. Ankstesnėse trijose dalyse autorė narpliojo Amerikos ir Maksono santykius, kol jie galiausiai tapo pora visiems laikams. O štai ši istorija vyksta po dvidešimt metų, kai ankstesni veikėjai jau yra suaugę. Tik šįkart Atrankoje dalyvaus ne jie, o jų dukra Idlina, kuri ilgus metus klausėsi istorijų apie tėvų meilę. Šį kartą viskas bus kiek kitaip, nes princesė rinksis vyrą, o ne šis ją. Į rūmus atvyksta trisdešimt penki atrinkti jaunuoliai, kurie yra pasiryžę užkariauti gražiosios princesė širdį. Tačiau Idlina nė nenusiteikusi taip lengvai pasiduoti ir atrinktųjų laukia nuožmi kova dėl princesės širdies.Sally Green ,,Pusiau laukinis"

Paauglio Neitano nuotykiai tęsiasi antroje ,,Pusiau blogas" serijos dalyje. Neitanas gyvena pasaulyje, kur tarp žmonių gyvena dvi raganių grupuotės - baltieji ir juodieji. Tačiau jis pats yra atstumtasis. Vieną dieną jis gauna tris dovanas, kurios paliudija, kad jis jau yra tikras raganius, bet... jis dar nėra saugus. Dabar jis turi išmokti valdyti gautas labai pavojingas galias, nes jei jam nepavyks, jos jam ne padės, o pakenks. Kaip jam seksis, rasite knygos puslapiuose.

     Susan Ee ,,Laikų pabaiga"

Tai paskutinė, kvapą užgniaužiantis ,,Puolęs angelas" trilogijos finalas, kada pagrindinių veikėjų laukia paskutiniai, patys sunkiausi išbandymai. Penryn ir Rafas nusprendžia leistis į kelionę, kurioje jie ieškos gydytojo. Su pastarojo pagalba veikėjai tikisi atitaisyti padarytą žalą. Tačiau ne viskas taip paprasta, nes sugrįžusios tamsos jėgos pasiunčia žmones į apokalipsę ir prasideda karas, kurio baigties nežino niekas. Laukia nuožmi kova, o Rafo ir Penryn - sunkus pasirinkimas. Pasaulio ateitis neaiški ir viskas tik likimo valioje. Įspūdingus nuotykius skaitykite paskutinėje trilogijos dalyje.


Colleen Houck ,,Tigro kelionė"


,,Tigro kelionė" - trečioji ,,Tigro užkerėjimas" knyga. Visos šios serijos knygos pasakoja nepakartojamą istoriją apie paslaptingąją Indiją, nepaprastą meilės istoriją ir paslaptingąsias būtybes. Pagrindiniai knygos herojai Kelsė, mylimasis Renas ir jo brolis Kišanas susidurs su daugybe pavojų ir išbandymų. Tačiau vienas iš svarbiausių - Kelsė turės išvaduoti Reną iš prakeiksmo, surasdama deivės Durgos juodųjų perlų vėrinį. Ar jai pavyks? Kaip merginą paveiks Kišano dėmesys ir ar tai nesutrukdys tikslo siekimui? Sužinosite tik perskaitę knygą.


Sąrašas pasibaigė ir tikiuosi, kad jame buvo bent viena jūsų mėgstamos serijos knyga. Jei taip, tai pasidalinkite savo mintimis komentaruose. Visos šios knygos jau yra knygynuose ir laisvai galite nusipirkti, mėgautis skaitymo akimirkomis. Linkiu Jums gero skaitymo ir gerų atostogų! 
9 Komentarai

 1. Aš čia neįtemą, bet patikrinkite pašta ir atrašykite... Ačiū už dėmesį.☺

  AtsakytiPanaikinti
 2. “Penryn ir laikų pabaiga” tai ne Puolęs angelas, kažką maišote, panelyte

  AtsakytiPanaikinti
 3. Rugile, kelis kartus patikrinau teenagedreamsinfo@gmail.com, jokio laiško nuo Rugilės nėra :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Puikus straipsnis! Iš tavo aprašytų knygų labiausiai laukiu, kol pasirodys „Paveldėtoja“. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man taip pat labai patiko. Aš, kaip ir Daiva, labiausiai laukiu, kada pasirodys ,,Paveldėtoja'' !! :) ,,Atrankos'' trilogiją ,,surijau'' per tris dienas. Tikiu, kad ši knyga bus ne ką prastesnė :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Džiugu, kad patiko :) aš taip pat laukiu ,,Paveldėtojos" ! :D

  AtsakytiPanaikinti
 7. Sveiktės :)
  Esu pagarsėjus kaip 'knygų griaužikė' taigi jau žinojau iš daug seniau apie šias naujienas iš kitų blog'ų.
  Bet buvo labai įdomu ir smagu,paskaityti ir tavajį straipsniuką...Man patiko :D Kaip visada :D
  Ir noriu visas paerzinti,kad aš jau žinau kaip baisiasi 4-oji Kieros Cass knyga...O Jūs?:)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Labai patiko, neseniai iš bibliotekos pasiemiau Moksliukę:)

  AtsakytiPanaikinti
 9. Paveldėtoja... Laukiu, kada galėsiu paimt šitą knygą į savo rankas :)
  Smagu buvo skaityt šį straipsnį :)

  AtsakytiPanaikinti