TD rekomenduoja ,,Dove Intensive Repair'' plaukų priežiūros linija + KONKURSAS!

Kai kitos merginos kiekvieną kartą ištuštinusios plaukų priežiūros produktų indelius ieško naujos firmos, kuri patenkintų jų lūkesčius, aš galiu lengviau atsidusti. Mano kasdienybė paprastesnė, kadangi jau žinau, kas tinka mano plaukams. Vieną kartą teko išmėginti ,,Dove Pure Care Dry Oil'' plaukų liniją, kuria likau labai patenkinta. Šį kartą gavau progą susipažinti su ,,Dove Intensive Repair'' plaukų linija. Norite tikėkite, norite ne, bet ši linija vėlgi nepaliko man jokių abejonių. 

Nuomonę susidariau apie keturis ,,Dove Intensive Repair'' plaukų linijos produktus - šampūną, kondicionierių, plaukų kaukę ir kondicionierių-kaukę kasdienei plaukų priežiūrai. Tiesiai šviesiai sakant - šios linijos pavadinimas nėra ,,tiesiog pavadinimas''... ,,Dove Intensive Repair'' iš tikrųjų atstato plaukų struktūrą. Per savo kvailą mąstymą, jog ,,plaukų tiesintuvai ir džiovintuvai išgelbės pasaulį'', ant galvos turiu, švelniai tariant, šieno kupetą. Būtų dar kvailiau sakyti, jog ši plaukų linija visiškai atgaivino mano plaukus, bet požymiai jau po kelių plovimų buvo matomi. Kažkodėl neabejoju, jog pabaigus visas priemones, galėsiu džiaugtis gyvybiškesniais plaukais.

Pirmą kartą išplovus galvą su ,,Dove Intensive Repair'' priemonėmis jau galėjau pajausti, jog plaukai yra minkštesni ir švelnesni, kadangi produktai puikiai drėkina ir maitina plaukus. Galiu drąsiai sakyti - rezultatas nepakartojamas! Tai puikiai parodo ir tai, jog plaukai tampa labai lengvai iššukuojami - jeigu būdavo atvejų, kai plaukai po plovimo tapdavo susivėlę, labai susipainioję, tai dabar ši problema dingo iš mano kasdienybės. Gal skamba nuobodžiai, neįtikinamai, bet tai - grynų gryniausia tiesa.

Lengva pastebėti, jog mano plaukai po šių produktų naudojimo pradėjo labiau švytėti, kadangi automatiškai jie atrodė ir sveikesni. Na, ir būtų nuodėmė nepaminėti nuostabaus kvapo - ,,Dove'' niekada nepamiršta savo klientų aprūpinti pačiais geriausiais kvapais, suteikiančiais ypatingo švarumo pojūtį.

Nematau tikslo pilstyti iš tuščio į kiaurą, nes ši linija - tikras atradimas toms, kurios turi pažeistus ar dažytus plaukus. Iš kitos pusės, tai bus puikus pasirinkimas visoms, besirūpinančioms savo plaukais, kadangi ,,Dove Intensive Repair'' suteiks plaukams pagalbos šį artėjantį šaltą sezoną. Ši plaukų linija maitina plaukus reikalingomis medžiagomis, saugo nuo išsausėjimo - žodžiu, yra pasiruošusi visapusiškai pagelbėti jūsų didžiausiai išorinei puošmenai.

Patikėkit, aš galiu kalbėti, ir kalbėti, ir kalbėti, ir kalbėti kokia nuostabi man yra ši plaukų linija, bet niekad šie žodžiai neprilygs tam jausmui, kai pačios išbandysite šį stebuklą. Žinoma, visuomet yra galimybė, jog jūsų plaukams šios priemonės netiks, bet... nepabandęs nesužinosi?

KONKURSAS
,,Dove'' firma ir mes taip mylime jus, skaitytojai, jog nepaprastai norime kažką padovanoti iš ,,Dove'' produkcijos! Tad, kaip tapo įprasta, SKELBIAME KONKURSĄ!

Taisyklės labai paprastos. Jūs turite tapti ,,Teenage Dreams'' sėkėjais ir komentaruose parašyti KOKS ,,DOVE'' FIRMOS PRODUKTAS JUMS PATINKA LABIAUSIAI? Taip pat parašyk savo el.paštą, jog laimėjimo atveju žinočiau kaip su tavimi susisiekti!

Burtų keliu bus išrinkta laimėtoja, kuriai atiteks ,,Dove'' muilas (pasirinkto kvapo) ir ,,Dove Caring Protection Nutrium Moisture'' dušo želė! Dėl tokių prizų tikrai verta sugaišti kelias minutes ir sudalyvauti konkurse. Jis tęsis iki lapkričio 7d.

Saugokite ir mylėkite save kartu su ,,Dove'', mielosios! Lepinkite save kiekvieną dieną!15 Komentarai

 1. Akvilė Pundziūtė2015 m. spalio 30 d. 14:33

  senai laukiau jūsų konkurso, kuriame galėčiau sudalyvauti. Man labai patinka "Dove" kūno losjonas ir dušo želė kokosų kvapo.. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aš asmeniškai nedaug ką esu išbandžiusi iš "Dove", bet man labiausiai patiko aliejus plaukams Dove care Oil :) Mano el.paštas dvarionaite.ema@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 3. Iš DOVE produkcijos labiausiai patinka švelnaus kvapo dezodorantas invisible dry. :)
  Simokiuke@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dove šampūnas, nes suteikia plaukams švelnumą ir blizgumą! augustiniute@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 5. Man labiausiai patinka dušo žėlė, nes esu tokią prieš kelis mėn. sunaudojau ir buvau be galo ją patenkinta! Liux dalykas!
  seilutee@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dove duso zele su mandarinais, nesu turbut naudojus skaniau kvepiancios zeles

  vaivadragunaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dove rankų kremas! Nuostabaus kvapo:)
  Elzytt@inbox.lt

  AtsakytiPanaikinti
 8. Nesu išbandžius daug „Dove“ prekių, bet tuo ką išbandžiau tikrai likau patenkinta. Labiausiai myliu „Dove Deeply Nourishing“ dušo žėle dėl jos kreminės konsistencijos ir tobulo kvapo <3
  SimonyTe101@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 9. Pirmiausia - labai gražiai parašei, įdomu buvo skaityt. Puikiai!
  O dabar jau prie konkurso - mano dabartinis favoritas iš Dove yra "Dove oxygen moisture" linijos šampūnas ir kondicionierius - puikiai atlieka savo darbą :)
  agne.sapronaityte@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labiausiai mėgstu dušo žėlę „DOVE Deeply Noursihing“, nes ji nerealiai kvepia.

  daiva01@inbox.lt

  AtsakytiPanaikinti
 11. be to mano el.paštas akvilep55@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 12. Tavo straipsnis tikrai sudomino! Man labiausiai patinkantis ,,Dove" produktas yra ,,Dove oxygen moisture" šampūnas! Mano el. paštas justinago28@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 13. Mano labiausiai patikęs "Dove" produktas yra "Dove Deeply Noursihing" Dušo želė,nes nerealiai kvepia,ir oda tampa švelnesnė.:)

  Mano el.paštas: ugne.skarzauskaite@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 14. "Dove" gaminių turiu tikrai nemažai, nes tai viena iš mano mėgstamiausių kompanijų, tačiau labiausiai patikęs produktas buvo Dove oxygen & moisture šampūnas ir kondicionierius. Jie puikiai drėkina plaukus, palieka juos švelnius, lygius, nesiveliančius ir begalo skaniai kvepiančius tuo pačiu jų neapsunkindami. Kas noriu gražių, lygių plaukų, tai tikrai rekomenduoju šitą šampūną ir kondicionieriu. Nepasigailėsit. ^^
  patricija.gaisinova@gmail.com

  AtsakytiPanaikinti
 15. Ačiū visoms už dalyvavimą. Šį kartą sėkmė nusišypsojo Vaivai, susisieksiu su tavimi el.paštu!

  Kitoms linkiu nenusiminti ir laukti daugiau konkursų, kadangi galimybių laimėti ,,Dove"" produkciją dar tikrai bus. :)

  AtsakytiPanaikinti