20 įspūdingiausių kadrų kino istorijoje

Filmas - tai ne tik įtraukiantis siužetas ir įdomūs personažai. Filmų kūrimas yra sudėtingas menas - kinematografija - reikalaujantis ypatingo atidumo detalėms. Režisierius privalo numatyti, kokiu kampu ir kokiame apšvietime filmuoti, norint pagauti kvapą gniaužiantį kadrą. Kiekvienos scenos tikslas - ištransliuoti žiūrovui emociją ar mintį. Pasigrožėkite įspūdingiausiais kadrais kinematografijos istorijoje, kurie patys savaime yra meno kūriniai:

Gyvenimo medis (2011)
Šindlerio sąrašas (1993)
007 operacija "Skyfall"
Amerikietiškos grožybės (1999)

Mano gyvenimo žuvis (2003)

Šių dienų apokalipsė. Sugrįžimas (2001)


Kelias (2009)


Pi gyvenimas (2012)
Kovos klubas (1999)
Pasiklydę vertime (2003)
Requiem svajonei (2000)
Vagis (1981)
Mulen Ružas (2001)

Žmonių vaikai (2006)
Pusryčiai pas Tifani (1961)
Matrica (1999)
Švytėjimas (1980)
Numylėtieji kaulai (2009)
Tamsos riterio sugrįžimas (2012)

8 Komentarai

 1. Sveika,
  Gal galėtum parašysi straipsnį su dovanų idėjomis vaikinams? Žinau, kad jau yra nemažai straipsnių, bet jie banalūs. Nenoriu dovanoti saldainių rinkinį, knygą ar kvepalus. Noriu kažko kitokio, bet nesugalvoju ko. Tikrai jau beveik mėnesį galvoju ir nesugalvoju. :( Būčiau begalo dėkinga! :>

  AtsakytiPanaikinti
 2. Beje, NUOSTABŪS kadrai. Labai neįprastas įrašas, privertęs susižavėti. Ačiū.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kažkas naujo bei ypatingo. Labai žavingi kadrai, nuostabu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Niekam ne paslaptis, jog rašytojos per savaitę privalo parašyti bent po vieną straipsnį. Aš suabejojau, ar tai, ką tu mums pateikei, galima pavadinti straipsniu. Tai buvo tiesiog paprasta nuotraukų galerija, kuria gali pasigrožėti kiekvienas tuo besidomintis žmogus. Susidarė įspūdis, kad sekmadienio vakarą prisiminei, jog dar neparašei straipsnio į "TD" ir tiesiog, likus dešimčiai minučių iki termino pabaigos, susizgribai, kad reikia kažką daryti. Ir tą kažką matome kaip rezultatą. Manau, jog tikrai esi talentinga mergina, kuri gali iš savęs išspausti daugiau nei keletą sakinių ir nuotraukų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Žinoma, laiko surinkti šiems kadrams prireikė, įdomu pasižiūrėti, bet kaip ir Ema minėjo, tu tikrai gali geriau, tai buvo nesulyginama su ankstesniais tavo straipsniais. Būtų daug įdomiau, jei būtum aprašiusi tuos filmus kartu su pateikiamais kadrais, ar parašiusi trumpą komentarą/faktą.. Na, iš klaidų mokomės, tad kitas straipsnis bus puikus. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Žavingos nuotraukos, ačiū, kad praleidai manau ilgą laiko tarpą jų ieškodama :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Kadrai tikrai labai gražūs, bet manau, kad pritrūko daugiau teksto. Nemanau, kad tai galima pavadinti tikru straipsniu, bet dėkoju už gražius vaizdus!

  AtsakytiPanaikinti