ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

20 įspūdingiausių kadrų kino istorijoje

Filmas - tai ne tik įtraukiantis siužetas ir įdomūs personažai. Filmų kūrimas yra sudėtingas menas - kinematografija - reikalaujantis ypatingo atidumo detalėms. Režisierius privalo numatyti, kokiu kampu ir kokiame apšvietime filmuoti, norint pagauti kvapą gniaužiantį kadrą. Kiekvienos scenos tikslas - ištransliuoti žiūrovui emociją ar mintį. Pasigrožėkite įspūdingiausiais kadrais kinematografijos istorijoje, kurie patys savaime yra meno kūriniai:

Gyvenimo medis (2011)
Šindlerio sąrašas (1993)
007 operacija "Skyfall"
Amerikietiškos grožybės (1999)

Mano gyvenimo žuvis (2003)

Šių dienų apokalipsė. Sugrįžimas (2001)


Kelias (2009)


Pi gyvenimas (2012)
Kovos klubas (1999)
Pasiklydę vertime (2003)
Requiem svajonei (2000)
Vagis (1981)
Mulen Ružas (2001)

Žmonių vaikai (2006)
Pusryčiai pas Tifani (1961)
Matrica (1999)
Švytėjimas (1980)
Numylėtieji kaulai (2009)
Tamsos riterio sugrįžimas (2012)

DALINTIS:

8 komentarai:

Samsara rašė...

Sveika,
Gal galėtum parašysi straipsnį su dovanų idėjomis vaikinams? Žinau, kad jau yra nemažai straipsnių, bet jie banalūs. Nenoriu dovanoti saldainių rinkinį, knygą ar kvepalus. Noriu kažko kitokio, bet nesugalvoju ko. Tikrai jau beveik mėnesį galvoju ir nesugalvoju. :( Būčiau begalo dėkinga! :>

Samsara rašė...

Beje, NUOSTABŪS kadrai. Labai neįprastas įrašas, privertęs susižavėti. Ačiū.

Justė rašė...

Kažkas naujo bei ypatingo. Labai žavingi kadrai, nuostabu :)

Ema rašė...

Niekam ne paslaptis, jog rašytojos per savaitę privalo parašyti bent po vieną straipsnį. Aš suabejojau, ar tai, ką tu mums pateikei, galima pavadinti straipsniu. Tai buvo tiesiog paprasta nuotraukų galerija, kuria gali pasigrožėti kiekvienas tuo besidomintis žmogus. Susidarė įspūdis, kad sekmadienio vakarą prisiminei, jog dar neparašei straipsnio į "TD" ir tiesiog, likus dešimčiai minučių iki termino pabaigos, susizgribai, kad reikia kažką daryti. Ir tą kažką matome kaip rezultatą. Manau, jog tikrai esi talentinga mergina, kuri gali iš savęs išspausti daugiau nei keletą sakinių ir nuotraukų. :)

Paulina rašė...

Žinoma, laiko surinkti šiems kadrams prireikė, įdomu pasižiūrėti, bet kaip ir Ema minėjo, tu tikrai gali geriau, tai buvo nesulyginama su ankstesniais tavo straipsniais. Būtų daug įdomiau, jei būtum aprašiusi tuos filmus kartu su pateikiamais kadrais, ar parašiusi trumpą komentarą/faktą.. Na, iš klaidų mokomės, tad kitas straipsnis bus puikus. :)

vijoleta temelyte rašė...

šaunu,Akvile :P
Buvo įdomu pažiūrėti :)

Forever Young Eva rašė...

Žavingos nuotraukos, ačiū, kad praleidai manau ilgą laiko tarpą jų ieškodama :)

Justina Golokvoščiūtė- DIY, hairstyles and more rašė...

Kadrai tikrai labai gražūs, bet manau, kad pritrūko daugiau teksto. Nemanau, kad tai galima pavadinti tikru straipsniu, bet dėkoju už gražius vaizdus!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google