Nusikelk į vaikystę arba mūsų numylėtieji filmukai

Ar pameni, kaip būdama maža iškart po mokyklos skubėdavai grįžti namo ir įsijungti televizorių, nes žinojai, kad jau tuoj ekrane pasirodys Pikačiu ar viena iš fėjų? Tada net laikrodžio visiškai nepažinojom.. O štai dabar vaikystės filmukus pakeitėm į brandesnius serialus ir filmus, ar net visai juos užmiršom. Mes jau beveik suaugom, tapom rimtesnėm ir atsirado anksčiau nerūpėjusių problemų. Tačiau siūlome bent valandėlei atsipūsti ir pasijungus youtub'ą pasinerti į vaikystės prisiminimus. O prisiminti šiuos filmukus padės šis straipsnis.

,,POKEMONAI"/"POKEMON"
Manome, kad panašaus amžiaus merginos, kaip 15-16 metų tikrai atsimins šį animacinį serialą, tačiau nesakome, kad jo nežinos ir vyresnės ar jaunesnės. Filmuke pasakojama istorija apie dešimtmetį berniuką - Ešą (Ash) , kuris leidžiasi į kelionę, norėdamas tapti geriausiu pokemonų treneriu. Kaip pirmąjį pokemoną jis gauną Pikačiu, kuris iš pradžių nenoriai priima jo draugiją, tačiau ilgainiui jie tampa neišskiriamais draugais. Kelionėje Ešas susipažįsta su daug žmonių, kurie tampa jo geriausiais draugais. Vieni iš pirmųjų, tai - Mitzė ir Brokas. Ir žinoma, kaip gi be priešų ir pavojų. Tam puikiai čia atstovauja "Raketų komanda" , kuri gaudo retus ir stiprius pokemonus, o vienas iš jų tikslų - Pikačiu. Jei visa tai perskaičius tave užplūdo prisiminimai, siūlome kuo greičiau susirasti šį filmuką ir prisiminti tas laimingas akimirkas. Beje, žiūrėdama šį filmuką patobulinsi savo anglų kalbos žodyną, nes filmukas nėra išverstas į lietuvių kalbą. Norinčioms pažiūrėti, siūlome tai daryti per šį kanalą.

,,WINX KLUBAS"/"WINX CLUB"
Kiek pati prisimenu, šį filmuką rodydavo prieš pat ,,Pokemonus" ir jis būdavo vienas iš mano mėgstamiausių. "Winx klubas" - tai šešių merginų sukurtas "klubas" , kurį sudaro Žiedė, Stela, Flora, Techna, Mūza ir Leila. Visos jos - fėjos ir mokosi fėjų mokykloje - Alfėjoje, kuriai vadovauja gerbiama direktorė Faragonda. Filmukas nebūtų toks įdomus, jei jame pagrindinių veikėjų netykotų pavojų. Vienas iš jų - Triksės, kurios mokosi netoli įsikūrusioje raganų mokykloje. Šios dėl įvairiausių priežasčių bando
pakenkti "Winx klubo" merginoms. Įdomu nebūtų ir be romantinės linijos, kuri vyksta tarp Raudonojo fontano vaikinų ir winks'ių. Tai labai mergaitiškas filmukas, norinčioms prisiminti tas rožines dienas. Norinčios pasižiūrėti galite žiūrėti per šį kanalą. Beje, šis filmukas dar iki šiol yra kuriamas ir jau turi septynis sezonus.

,,MĖNULIO JŪREIVĖ"/"SAILOR MOON"
Iš pirmo žvilgsnio, šis filmukas šiek tiek yra panašus į anksčiau minėtą, tačiau tik šiek tiek. Verta paminėti, kad tai japonų kūryba - anime. Jį rodė panašiu momentu, kaip ir ankstesnius. O štai apie ką jis? Veiksmas sukasi apie keturiolikmetę Usagi, kuri vieną dieną sutinka kalbantį katiną. Katinas, kaip paaiškėjo, ieško atgimusių "jūreivių", kurios pabustų ir kovotų prieš blogį. Ir šioje vietoje išsipildo Usagi svajonė - ji nuo pat mažumės norėjo tapti jūreive ir štai, dabar ji - Mėnulio jūreivė. Tačiau tai dar ne viskas, nes vėliau paaiškėja, kad šioji mergina ne tik Mėnulio jūreivė, bet ir princesė Serenitė. Su katino ir kitų atgimusių jūreivių (Marso, Jupiterio, Veneros, Saturno) pagalba, Usagi kovoja prieš piktąsias jėgas, o joms visada į pagalbą atskuba žavusis, paslaptingasis vaikinas, dėl kurio dėmesio, žinoma, jos kovoja. Jei iš pirmo žvilgsnio šis filmukas tau pasirodė rimtas ir niūrus, tai teks tave nuvilti, nes jame pilna juokingų situacijų bei nuotykių. Filmuką laisvai gali pažiūrėti filmai.in svetainėje, tik perspėjame, jog ten kalbės japoniškai, tik titrai bus angliški.

,,AVATARAS"/"AVATAR.THE LAST AIRBENDER"
Manome, kad šį animacinį serialą užmiršote mažiausiai, kadangi visai neseniai per televizoriaus ekranus galėjote išvysti "Avataro" naują generaciją - ,,Legenda apie Korą". Pats filmukas pasakoja apie pasaulį, kuriame žmonės buvo pasiskirstę į tautas (žemės, vandens, ugnies ir oro klajokliai), o žmonės galėjo valdyti gimtąjį elementą. Buvo ir avataras, kuris turėjo galią valdyti visas keturias stichijas, tačiau jis pradingo. O pradingo pačiu netinkamiausiu metu, kada ugnies tauta pradėjo karą su kitomis tautomis. Po šimto metų Ketara ir Sokas iš vandens genties rado ledyne užšalusį berniuką - Angą, kuris pasirodo yra pradingęs avataras. Tik, deja, jam tik dvylika ir jis dar nemoka valdyti visų stichijų, o karą sustabdyti tai reikia.. Taigi, įvykiai susiklosto taip, kad Angas, Ketara ir Sokas leidžiasi į kelionę, norėdami išmokyti jaunąjį avatarą valdyti visas stichijas ir užbaigti karą. Tačiau kelias nebus lengvas. Jiems nuolatos trukdys ugnies tauta ir ištremtasis princas - Zukas, kuris siekia sugauti avatarą, kad atgautų savo garbę. Visus šių veikėjų nuotykius lengvai galite pasižiūrėti svetainėje filmai.in.

,,VISIŠKAI SLAPTOS AGENTĖS"/"TOTALLY SPIES GIRLS"
O štai šis filmukas tikroms agentėms ir detektyvėms. Filmukas yra kanadiečių ir prancuzų kūrybos, kurie remdamiesi anime kūrė personažus. Pagrindinės veikėjos - Sam, Alex ir Clover yra visiškai skirtingos, tačiau pačios geriausios draugės. Jos iš pažiūros gyvena įprastą, normalų gyvenimą, tačiau taip nėra, nes jos - slaptosios agentės, dirbančios pasaulinėje žmogaus apsaugojimo organizacijoje (WOOPH) , kuriai vadovauja Džeris (Jerry). Merginos nuolatos gelbėja žmoniją nuo tų, kurie nėra nusiteikę gyventi ramybėje ir taikoje. Svarbiausia tai, kad merginos yra iškviečiamos pačiu netinkamiausiu momentu, pavyzdžiui, kai bendrauja su vaikinu, prausiasi, miega, apsipirkinėja ir panašiai. Žinoma, mums, žiūrovams, tai patinka, sukelia juoką ir teigiamas emocijas. Beje, filmukas turi šešis sezonus, o kai jie pasibaigė, toliau, vadovaudamiesi ta pačia idėja, kūrėjai sukūrė kitą filmuką "The Amazing Spiez!", kuris deja, nenusisekė. Filmuką galite pažiūrėti per šį kanalą.

,,SUPER MERGAITĖS"/"POWERPUFF GIRLS"
Tai dar vienas filmukas apie merginų trio, kurios gelbsti pasaulį, tačiau čia jos nėra visiškai paprastos. Taip, tai pasakojama apie tris didvyrias mergaites ir jų žygdarbius, tik jų atsiradimo istorija šiek tiek kitokia. Tas mergaites vieną dieną netyčia sukūrė mokslininkas, kuris tapo jų kūrėju ir tėvu. Mergaitėms davė vardus - Blossom, Bubbles ir Buttercup. Po jų sukūrimo paaiškėjo dar viena žinia -  šios mergaitės ypatingos tuo, kad turi stebuklingųjų galių ir moka skraidyti. Mokslininkas, norėdamas, kad jos gyventų įprastą gyvenimą, vedė jas į mokyklą, darė tai, ką daro įprasti vaikai, tik tai, žinoma, nesustabdė nuo gerų darbų darymo ir vieną dieną šį trio miesto žmonės pripažino kaip miesto 'policija'. Jų nuotykius galite pažiūrėti per šį kanalą.

,,NA, PALAUK!"
O štai dėl šio filmuko, nemanome, kad sutiktume nors vieną žmogų, kuris jo nežinotų. Šis animacinis serialas - tai rusų kūrybos filmukas, kuris buvo žiūrimas ir labai mėgiamas mūsų tėvų, o dauguma mūsų tikriausiai užaugome su šiuo filmuku. Filmuke viskas labai paprasta - yra du veikėjai (zuikis ir vilkas), kurie nuolatos pešasi, taip pakliūdami į komiškas situacijas. Ir viskas vyksta kaip gamtoje - vilkas gaudo zuikį, nes nori jį suvalgyti. Deja, zuikis yra daug protingesnis ir vis išsisuka nuo buvimo vilko vakariene, tad jam tenka vėl galvoti kaip jį čia pagavus. Tai tikrai linksmas, nuotaikingas filmukas, kurį drąsiai galite pažiūrėti su šeima ar draugais. Vienas iš didžiausių šio filmuko pliusų yra tai, kad norint jį žiūrėti nereikia ieškoti, kad būtų lietuviškai, nes viską supranti ir taip. Be to, filmuke nėra daug žodžių, todėl su kalba problemų nebus.

Tikimės, kad skaitydama šį straipsnį prisiminei nerūpestingas dienas ir akimirkai sugrįžai į vaikystę. Patikėk, tokiu būdu sugrįžti ten yra nuostabu. O koks filmukas tau labiausiai patiko? Komentaruose pasidalinkite savo mėgstamiausiais animaciniais filmukais!

10 Komentarai

 1. OMG, nukėlei į senus laikus. Pamenu, aš irgi žiūrėdavau. Visus iš čia išvadintus filmukus, išskyrus Avatarą. Aww tie seni geri laikai ;DDD

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pokemonai mano mylimiausi♡ na palauk irgi super:))) slaptosios agentės man labai patikdavo ♥super mergaičių vardus galėjai parašyti lietuvių kalba kaip mes jas ir pažįstam(kiek pamenu tai buvo Vėdryne ir Žiedelė o tos kitos nebežinau gal Burbuliuke) Winx klubas ko gero buvo pats blogiausias filmukas ever nekenciau jo :D avataras ir mėnulio jureive man bent jau buvo ne į tema:/ tik labai pasigedau pačio fainiausio filmuko gyvenime DRAKONŲ KOVOS!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai patiko! visuos šiuos filmukas taip pat žiūrėjau.:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Nostalgija... :D Sailor Moon pamenu turbūt kone geriausiai :) Absoliučiai visus esu mačiusi, labai patiko :) Straipsnį parašei gerą ir puikiai išsirinkai temą!

  AtsakytiPanaikinti
 5. O kur drakonų kovos?

  AtsakytiPanaikinti
 6. Dėkui už širdį glostančius komentarus! ;)

  O ,,Drakonų kovų" nėra, nes pati šio filmuko nežiūrėdavau, jis man ne itin patiko, tad apie jį net nepagalvojau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Manau verta buvo paminėti ir Simpsonus, nors ne tik vaikystėje juos daugumą vaikų žiūrėdavo, dauguma dar ir dabar jei tik randa laiko pasižiūri.. :D

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ehh, dar pamenu, vakarais per anglišką kanalą rodydavo H2O, tėvai neleisdavo žiūrėti, tad žiūrėdavau paslapčia. Beveik nieko nesupratau, bet man taaaaip patiko.
  O Powerpuff girls per CN žiūrėdavau, anglišką, man visai patikdavo, bet tuo pačiu ir nervindavo, nepatiko tų mergaičių išvaizda labai. :DD
  Ir dar Courage the cowardly dog. Irgi perf filmukas :)

  AtsakytiPanaikinti
 9. aw priminei apie pokemonus ♥ bet kanalas kuri nurodei neveikia, taip nuliudau :(( gal zinai kokikita?

  AtsakytiPanaikinti
 10. Visi matyti ir mylėti. Ypač Avataras :'Dd o kur Hantikas? Pamenu mokykloje darydavomes pagal hantikas talismamus . O dabar bėgu žiūrėti sailor Moon, pasiilgau jau jų

  AtsakytiPanaikinti