TD blykstė: Halsey

Išskirtinės šukuosenos, dėmesį atkreipiantis stilius, užburiančios dainos bei kitokia asmenybė. Būtent taip galima apibūdinti kylančią dainų autorę bei atlikėją Halsey. Vos pasižiūrėjus į ją, nesunku suprasti, jog Halsey - tai tikrai dėmesio verta bei unikali persona..

Trumpai apie Halsey

Ashley Nicolette Frangipane (toks tikrasis Halsey vardas bei pavardė) gimė 1994 metais rugsėjo 29 dieną Vašingtone, Naujajame Džersyje italės-amerikietės bei afrikiečio-amerikiečio šeimoje. Jau nuo pat mažens dabartinė dainų autorė bei atlikėja grojo altu, smuiku, violančele bei akustine gitara. Apie septynioliktuosius Ashley gyvenimo metus, jai buvo diagnozuota maniakinė depresija. Halsey sukakus aštuoniolika, ji susidūrė ir su rimtomis finansinėmis problemomis - tuomet vienintelis dalykas, kuris gelbėjo bei ramino merginą, buvo muzika. Tad ji pradėjo pasirodyti vietinės reikšmės pasirodymuose, kelti perdainuotas populiarias dainas į savo YouTube kanalą. Netrukus įrašė kelias Taylor Swift video klipų parodijas bei įkėlė jas į Tumblr. Po poros metų sukūrė dainą „Ghost“ ir įrašiusi ją, įkėlė į SoundCloud. Daina greitai sulaukė nemažo dėmesio, todėl netrukus atlikėja pasirašė sutartį su Astralwerks kompanija. Dar tais pačiais metais Ashley Nicolette Frangipane išleido savo EP pavadinimu „Room 93“. Jau netrukus ji išvyko į turą su grupe „The Kooks“, kur atliko dainas iš EP. Koncertuojant su britų grupe, apie Halsey sužinojo dar daugiau žmonių, tad nieko nelaukdama ji išleido savo debiutinį albumą „Badlands“. Garsenybė tikrai turėjo kuo pasidžiaugti - jau per pačią pirmąją savaitę buvo parduota apie šimtas tūkstančių kopijų. 

Kol kas dainų autorė naujų albumų išleidusi nėra, dabar ji susitelkusi į dainų rašymą bei koncertavimą.
Faktai

• Scenininis slapyvardis Halsey kilo iš vienos gatvės pavadinimo Niujorke, kurioje paauglystėje daininkė praleisdavo daug laiko;
• Dainos, parašytos Halsey, yra apie ją, jos draugus, liūdesį ir seksą;
• Ashley Nicolette Frangipane save apibūdina kaip elektropopso bei indie pop stiliaus atlikėją;
• Beaugant, Halsey tėtis dažnai klausydavosi „The Notorious B.I.G.“, „Slick Rick“, „Bone Thugs-n-Harmony“ ir „2Pac“, mama -  „The Cure“, „The Cranberries“, „Nirvana“ bei „Alanis Morissette“. Mergina mano, jog tai padarė didelę įtaką dabartiniam jos muzikiniam skoniui bei kūriniams;
• Atlikėja yra prisipažinusi, jog ji - biseksualė;
• Ši talentinga žvaigždutė teigia, jog Niujorkas - tai jos antri namai ir sako, jog tai - vienas iš geriausių miestų visiems, kurie nori išgarsėti.


Dainos
Išvaizda

Ši dainininkė savo išvaizda tikrai nenusileidžia kitoms žinomoms žvaigždėms! Jos makiažas visada atrodo puikiai, Halsey itin mėgsta eksperimentuoti tiek su savo plaukais, tiek drabužiais. Mergina gerbėjus stebina įdomiomis įvairios spalvos bei įvairios struktūros šukuosenomis. Kaip ir jos plaukai, taip ir stilius traukia dėmesį - jai būdingi grunge, hipster stiliai, ji mėgsta dėvėti dabar itin jaunimo pamėgtus crop top'us bei trumpus sijonus, demonstruojant savo sportišką pilvą bei dailias kojas. 
Pati Halsey sako, jog nėra itin gera dainininkė. Ji tiesiog mėgsta rašyti dainas ir tuo dalintis su aplinkiniais. Taigi, norint sužinoti apie ją daugiau, tereikia pasiklausyti garsenybės įdomių - kaip ir jos pačios asmenybė - dainų.

Komentaruose parašyk, apie kokią įžymybę norėtum pamatyti straipsnį šiame blog'e!


9 Komentarai

 1. Tokie straipsniai man labai patinka, kai yra aprašomi garsūs žmonės, tik šiek tiek kliuvo nevienodas šriftas (galbūt tik pas mane taip rodo, nežinau), tad labai gadina bendrą vaizdą. Nepaisant to, man patiko! Tikrai norėčiau sulaukti dar tokių straipsnių, o ypač apie Lady Gagą - kaip prasidėjo jos kelias ir t.t.SĖKMĖS!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Dėkoju!
  Šriftas niekur nekeistas, o jo dydis keistas tik ant „Trumpai apie Halsey“, „Faktai“, „Dainos“ ir „Išvaizda“, taad nemanau kad tai labai trukdo :?
  o apie Lady Gaga, tai aš jau esu rašiusi apie ją, gali pasieškoti senesniuose straipsniuose :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Niekada neus girdėjusi apie šią atlikėją, bet labai patiko ir sudomino. Kitą kartą norėčiau, kad parašytum Adele.

  AtsakytiPanaikinti
 4. Halsey!
  Na, nieko naujo nepasakei šiuo įrašu man, nes aš ją žinau iš seniau, bet man pasirodė keista, kad kai papasakojai apie ,,Badlandas" albumą išleistą rugpjūčio gale ir priduri, kad naujesnių dar neišleido :D. Nu cmon dar turas net nesibaigė :D.

  AtsakytiPanaikinti
 5. lapkričio 13 turėtų išleist dainą su jb, lb laukiu nžn

  AtsakytiPanaikinti
 6. Kadangi šia dainininke nesidomėjau, tai buvo gana įdomu :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Patiko ,kadangi nieko apie šią daininkę iki tol nebuvau mačiusi

  AtsakytiPanaikinti
 8. Straipsnis įdomus, tikrai sudomino. Būtų labai smagu jeigu parašytum straipsnį apie Zarą Larsson!

  AtsakytiPanaikinti
 9. man labai patinka tavo straipsniai, įpač šis

  AtsakytiPanaikinti