TD rekomenduoja: "Eveline" kosmetika

Rubrika "TD rekomenduoja" ir vėl sugrįžta į portalo "Teenage Dreams" straipsnių sūkurį! Nuo šiol ir vėl stengsimės jus palepinti straipsniais apie visų merginų draugę - kosmetiką. Rekomenduosime dėmesio vertus produktus, dalinsimės savo patirtimi ir įžvalgomis bei stengsimės daryti viską, kad kiekvienai išsirinkti reikiamas priemones nebūtų sunku. Šįkart mūsų apžvalgoje - "Eveline" kosmetika ir keletas šio prekės ženklo produktų: blakstienų tušas, skaistalai, kompaktinė - mineralinė pudra ir akių šešėliai. Visus produktus galite rasti didžiosiose kosmetikos prekių parduotuvėse "Eurokos". 

TRUMPAI APIE "EVELINE"
Nors ši  kosmetika yra pardavinėjama daugiau nei 70 pasaulio šalių, geriausiai "Eveline" vardą  žino Lenkijos moterys. Būtent šioje šalyje 1983 metais buvo įkurtas šis kosmetikos prekių ženklas, dabar gavęs tarptautinį pripažinimą ir puikiai išsiplėtęs visame pasaulyje. Nors šioje apžvalgoje mes apžvelgsime tik makiažo priemones veidui, "Eveline" pasiūla yra kur kas platesnė - parduotuvėse galite rasti ir nagų, kūno, plaukų priežiūros priemonių. Kosmetikos gamintojai sako, jog jų sėkmės paslaptis slypi aukštoje priemonių kokybėje, ilgametėje patirtyje, priimtinose kainose ir garantuojamame prekių veiksmingume. Puikiu "Eveline" kokybės ir kainos santykiu susižavėjo ne tik Lenkijos, bet ir kitų šalių moterys. Galbūt susižavėsite ir jūs? 

BLAKSTIENŲ TUŠAS "BIG VOLUME EXPLOSION"
Apžvalgą noriu pradėti nuo mane labiausiai sužavėjusio "Eveline" produkto - blakstienų tušo. Vos atidariusi šį produktą ir vien pamačiusi, koks puikus yra tušo šepetėlis, supratau, kad iš produkto galiu daug ko tikėtis. Būtent šis itin novatoriškas blakstienų tušo šepetėlis mane labiausiai ir sužavėjo. Jis tiesiog puikus - idealiai apima visas blakstienas su storu sluoksniu tušo ir užtikrina puikų blakstienų įvaizdį. Su juo tikrai nereikės vargti, mat šepetėlis labai patogus, neslysta tarp pirštų, neteplioja. Tai patvirtina faktą, jog produkto dizainas taip pat yra šaunus - auksinės spalvos, patvarus, nedidelis, tad puikiai tilps net ir į mažą kosmetinę. Įvaizdis, kurį blakstienoms suteikia ši "Eveline" priemonė, yra nepriekaištingas. Blakstienos tampa ryškiai juodos ir išties labai ilgos, tad tai tikras išsigelbėjimas trumpų blakstienų savininkėms. Naudojant šį produktą, man dar nė karto neteko susidurti su tokia problema, kaip tušo sudaryti gumulėliai. Produktas nesulipina blakstienų, o labai gražiai jas atskiria, kas man išties labai patiko. O svarbiausia tame, kad tas įvaizdis, kurį sukuria šis blakstienų tušas, išsilaiko kone visą dieną. Aš neturiu nė menkiausio priekaišto šiai priemonei. Esu įsitikinusi, kad ją baigusi, pirksiu dar kartą, kadangi produktas pasižymi visomis savybėmis, kurių reikia tikrai geram blakstienų tušui. Labai stipriai rekomenduoju! Kaina: 5,21 eur. 

SKAISTALAI "SATIN BLUSH"
Prieš tai man teko bandyti "Catrice" ir "Maybelline" skaistalus, tačiau jie manęs taip nesužavėjo, kaip būtent šie. "Satin blush" skaistalai turi net šešis atspalvius - nuo šviesiai rusvų iki smėlio spalvos. Aš išbandžiau turbūt vieną ryškiausių - "deasert rose" atspalvių. Skaistalus, man asmeniškai, dažniausiai būna labai sunku išsirinkti, nes kaip teko pastebėti, dažnai jie perduoda neteisingą spalvą, t.y. pakuotėje atrodo vienaip, o išbandžius - kitaip. Tačiau, laimei, su "Eveline" taip nenutiko. Tokia pati švelniai ir šiltai rusva spalva išlieka ir pasidažius. Ji nėra labai ryški, todėl paauglėms merginoms puikiai tiks. Skaistalų tekstūra yra lengva, labai minkšta, veidui jie suteikia labai gražų švytėjimą ir spindesį. Tepasi taip pat be jokių problemų, labai paprastai ir maloniai. Man labiausiai patiko tai, jog skaistalai suteikia labai natūralų efektą. Produkto pakuotė yra labai kompaktiška, nedidelė, patogi. Būtų idealu, jei dar ir būtų veidrodėlis, kuriam čia tikrai užtektų vietos. Puikus produktas, puikūs rezultatai. Belieka rekomenduoti įsigyti ir jums! Kaina: 5,49 eur. 

MINERALINĖ - KOMPAKTINĖ PUDRA "ANTI - SHINE COMPLEX"

Mineralinė - kompaktinė pudra yra dar vienas mane labai sužavėjęs "Eveline" kosmetikos produktas. Prieš keletą mėnesių mūsų portale galėjote rasti apžvalgą apie "Gosh" produktus, kur vienas iš jų buvo mano labai išgirta mineralinė pudra. Nors įprastai mineralinė pudra būna biri, "Eveline" įrodo, kas ji gali būti ir kompaktinio tipo. Mineralinė kosmetika, su kuria jau esame jus supažindinę, yra natūrali ir gerina odos būklę, neužkemša porų bei pasižymi kitomis geromis savybėmis. Ši "Eveline" mineralinė - kompaktinė pudra mane labiausiai sužavėjo tuo, jog ji veidui suteikia labai gražų matinį efektą, atrodantį labai natūraliai. Produkto tekstūra yra labai puiki, minkšta, lengvai tepasi ant veido. Man labai patiko ir pudros kvapas, kuris labai malonus ir nėra pernelyg specifinis. Pudra ant veido išsilaiko apie pusė dienos, o svarbiausia - labai gerai užmaskuoja visus trūkumus, dailiai padengia odą. Be visa to, parduotuvėje galite rasti net šešis produkto atspalvius! Ką galiu pasakyti - man patiko. Kaina: 3,99 eur.

AKIŲ ŠEŠĖLIAI "QUATTRO EYESHADOWS"
Ir štai paskutinis, bet toli gražu ne pats prasčiausias "Eveline" produktas, kurį išbandžiau ir dabar galiu rekomenduoti jums. Pamačiusi parduotuvės lentynoje šiuos akių šešėlius, visų pirma man į akis krito produkto įpakavimas. Komplekte galite rasti keturis suderintus akių šešėlių atspalvius, ant kurių užrašyti skaičiukai. O štai ant pačio dėžutės dangtelio, galime matyti nupieštą akį ir virš jos sudėliotus skaičiukus, kurie parodo, kokia spalva derėtų tam tikroje vietoje darant akių makiažą su šiais "Eveline" šešėliais. Taigi vien dėl šios priežasties galiu rekomenduoti mūsų jaunoms, dar galbūt šioje srityje nepatyrusioms skaitytojoms išbandyti šį produktą, kad makiažą pasidaryti būtų lengviau. Akių šešėlių komplekte taip pat galima rasti ir teptuką. Jis nėra itin kokybiškas, bet iš bėdos puikiai tinka. Kalbant apie pačius šešėlius - jų kokybė ganėtinai gera. Tekstūra labai švelni, spalvos gerai tepasi ir puikiai pasisklaido, yra gerai pigmentuotos. Šešėliai išsilaiko gana ilgai, nors ir ne visai visą dieną. Pakuotė kompaktiška, patogi, nedidelė, tačiau pasigedau joje mažo veidrodėlio. Kaina: 5,21 eur.

Pabaigai, puikus įrodymas, koks yra geras "Eveline" blakstienų tušas. 

Apibendrinant galiu pasakyti, kad vyresnėms moterims, jau įgudusioms makiažo srityje, "Eveline" kosmetika galbūt ir neatrodys kaip pats geriausias variantas. Tačiau mums, paauglėms, tai yra idealus pasirinkimas. Ši kosmetika puikiai atitinka savo kainos ir kokybės santykį, kas man labiausiai ir patiko. Tad kviečiu visas skubėti į didžiąsias "Eurokos" parduotuves ir įsigyti! O ar jums teko mėginti šiuos ar kitus "Eveline" produktus? Pasidalinkite savo įspūdžiais komentaruose!

7 Komentarai

 1. As esu naudojusi eveline nagu stiprikli, tiesiog tobulas dalykas

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mineralinė - kompaktinė pudra, ji mano nuomone tikrai nėra natūrali nes kainuoja nebrangiai. Galų gale rašai suteikia matini efektą, o vėliau kad natūraliai atrodantį spindesį. Tai mane suklaidina :/ bet šiaip straipsnis tikrai įdomus!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Mineralinė - kompaktinė pudra, ji mano nuomone tikrai nėra natūrali nes kainuoja nebrangiai. Galų gale rašai suteikia matini efektą, o vėliau kad natūraliai atrodantį spindesį. Tai mane suklaidina :/ bet šiaip straipsnis tikrai įdomus!

  AtsakytiPanaikinti
 4. čia tavo nuotrauka, Simona? :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nagų stipriklis ,,8in1'' nerealuuuus. Taip pat turiu blakstienų tušą (ne tą kurį aprašei). Irgi labai geras. Akcijos metu nei 3e nekainuoja, o efektas fantastiškas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Visiškai nerekomenduoju naudoti šios firmos kosmetikos... Gana naivu tikėti, kad tokios vertės produktas bus geras. Daugelyje produktų yra ne tik neįprastai daug konservantų bet ir sunkiųjų metalų (pavojingiausias - švinas, kuris kaupiasi organizme) bei chemikalų. Jūsų minėtame "stebuklingame" nagų lake yra formaldehido, kurio kancerogeniškumas įrodytas, reguliariai kvėpuojant jo garais nyksta uoslė ir žalojami kvėpavimo takai... Atsibuskite merginos, jūs ir taip jaunos ir gražios, sveikata turėtų būti pirmoje vietoje:)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Dar neteko bandyti šios firmos kosmetikos priemonių, bet gal kažkada ir išbandysiu :)

  AtsakytiPanaikinti