Juokingi ir linksmi skambučiai į pagalbos liniją

Pagalbos skambučiai į gaisrinę, greitąją pagalbą ar policiją veikia visame pasaulyje. Tik kartais pasitaiko tokių atvejų, jog operatoriai negali padėti, nes žmonės skambina ne šauktis pagalbos, o dėl keisčiausių nutikimų. Tada darbuotojai pasijuokia, o į skambinusių duris pasibeldžia policija, nes be reikalo trukdyti pagalbos linijos darbuotojus nevalia.


Vienas išsigandęs britas paskambino pagalbos numeriu ir pranešė matantis ateivių erdvėlaivį. Po poros minučių tas pats vyriškis perskambino nuramindamas - pasirodo jis pamatė mėnulį.

45 metų vyriškis gali pasigirti rekordu - jis be reikalo trukdė pagalbos linijos dispečeres net 27 tūkstančius kartų. Policijai teigia, jog taip jis elgėsi, nes buvo vienišas ir norėjo su kuo nors pasikalbėti. Bet paskambinęs jis kalbėdavo nedaug, dažniausiai leisdavo gyvūnų garsus. Kai policija pagal telefono numerį išsiaiškino vyro tapatybę, jis atsiprašė ir teigė, kad taip elgėsi, nes skambučiai buvo nemokami.

Moteris Teksase pasiskundė pareigūnams, jog jos vyras nepabaigė valgyti vakarienės. Tai nebuvo pirmasis atvejis, kai ji be reikalo trukdė pagalbos linijos operatores, tad buvo paduota į teismą. Iki tol buvo skambinusi 30 kartų per pusmetį su prašymais pagauti jos šunį ar padėti surasti dingusius drabužius.

Vienas vyras paskambinęs numeriu, kurį visi moka mintinai pranešė, jog  žmona pavogė iš  jo kokainą. Policija sureagavo į pagalbos šauksmą, bet suėmė ne vagilę žmoną, o patį vyriškį už narkotikų platinimą.

Ketverių metų berniuką tėvai išmokė, kad kai reikės pagalbos jis gali kam nors paskambinti. Vaikas taip ir pasielgė, o operatorius berniukui padėjo spręsti matematinius uždavinius. Nors jis ir pasielgė, kaip jį mokė, jo mama tokiu poelgiu neapsidžiaugė.

Amerikoje girtam vyriškiui nepakako tiek, kiek jis išgėrė, tad paskambinęs 911 paprašė, jog jį nuvežtų į alkoholio parduotuvę. Nors dispečerė bandė jam paaiškinti niekuo negalinti padėti vyras ir toliau tvirtino, kad jam šį numerį nurodė šerifas. Kuris sakęs, kad jį tiesiog privalo nuvežti.

Atsarga gėdos nedaro. Būtent taip nusprendė vienas jaunuolis paskambinęs pasiklausti kas nutiks, jei policijos pareigūnai ras jo auginamą marihuaną. Neteko ilgai laukti, kol į duris pasibels policijos pareigūnai, mat vaikinas nepagalvojo apie tai, kad su moderniausiomis programomis gali nustatyti telefono buvimo vietą. Jam teko atsakyti ne tik už marihuanos auginimą, bet ir kitų narkotinių medžiagų turėjimą.

2014 metų rugpjūtį pasitaikė viena diena, kurią 911 darbuotojai prisimins dar ilgai. Tada vieną valandą žmonės negalėjo užeiti į socialinį tinklą ''Facebook'', dėl to jie pradėjo skambinti šiuo numeriu. Darbuotojai atsiliepiantys į skambučius nebegalėjo suvaldyti besiskundžiančiųjų srauto ir teko uždrausti skambinti dėl tokių įvykių.

Išsigandusi moteris Floridoje prašė pagalbos būdama užstrigusi savo automobilyje. Ji isteriškai aiškino, jog sugedo visa elektronikos sistema, o viduje labai karšta. Dispečeris buvo truputį protingesnis ir pasiūlė patraukti užraktą į viršų, kai automobilis atsirakino moteriškė be galo nustebo.

Moteris skambino pranešti apie triukšmaujančius kaimynus, atvykę pareigūnai nutildė triukšmą. Bet po kelių minučių vėl buvo užfiksuotas skambutis iš to paties numerio, o balsas prašė grįžti, nes ji nori susipažinti su jai patikusiu policininku. Jis grįžo, bet moteris su juo pabendrauti nesuspėjo, nes jai buvo pateikti kaltinimai trukdant policiją.

Anglijoje į policijos komisariatą paskambinus moteris paklausė, ar šiandien ne Kalėdos ir pasveikino pareigūnus su švente. Deja, ji pavėlavo, tądien buvo gruodžio 26d.

Nors visi šie skambučiai linksmi ir originalūs, jie nepadeda dispečeriams dirbti, o tik trukdo. Juk kiek daug darbo kyla dėl vieno tokio skambintojo. Jie ne tik būna išklausomi, bet ir sulaukia į svečius užsukusios policijos. Būtent dėl tokių atvejų pagalba gali būti nespėta suteikti tiems, kuriems jos reikia. Nors šie skambučiai sukelia daug rūpesčių, mums pasijuokti niekas netrukdo.

4 Komentarai