Registracija į ,,TD kalėdinį paštą''!

Paskutinis metų mėnesis vieniems atneša apmąstymus apie jau prabėgusius metus, kitiems - ilgus vakarus darant širdžiai mielus darbus, o ,,Teenage Dreams'' portalui - KALĖDINĮ PAŠTĄ. Ši akcija jau kelis metus buvo organizuota administratorės Simonos, visuomet sulaukdavo didelio skaitytojų susidomėjimo. Smagu, jog ir šiais metais sulaukėme jūsų žinučių su klausimais kada gi pagaliau prasidės ši graži ir žmones iš visos Lietuvos vienijanti akcija! Džiugios naujienos visiems tiems, kurie to laukė - ji jau čia!

KALĖDINIS PAŠTAS
Turbūt net nereikia sekti tos pačios pasakos apie tai, koks geras jausmas yra gauti laišką, įkrentantį į pašto dėžutę, ant kurio užrašytas tavo vardas. Gyvename moderniame amžiuje, kuriame žmones užvaldė kompiuteriai ir kitos išmaniosios technologijos. Popieriniai laiškai, atvirukai ir kiti pašto teikiami džiaugsmai liko antrame plane. Todėl vienas iš TD rengiamo kalėdinio pašto tikslų yra atgaivinti šį nuostabų dalyką ir priminti, koks geras jausmas yra išsiųsti ir gauti popierinį laišką! Tad koks gi laikotarpis būtų tinkamesnis šiai misijai, jeigu ne prieškalėdinis laukimas?


Jeigu nori išsiųsti ir gauti kalėdinį atviruką, kažką pradžiuginti ir gauti kažką džiuginančio pats, susirasti du naujus draugus iš bet kurio Lietuvos kampelio ir taip dar labiau pajusti Kalėdinę dvasią - dalyvauk TD kalėdinio pašto akcijoje! Viskas, ko tau reikės - šiek tiek pinigų už voką ir pašto ženklą, už atviruką (jeigu nuspręsi jį pirkti, o ne daryti pati) ir trupučio laiko iš tavo rutinos.

Daugiau informacijos apie taisykles ir laiko terminus pranešiu vėliau, bet dabar skelbiu registraciją, kuri padės jus suporuoti. Atitinkamą dieną kiekvienas dalyvis į savo el. paštą gaus adresą vieno žmogaus, kuriam turės siųsti kalėdinį atviruką, o jo adresas bus perduotas kitam žmogui. Tai reiškia, jog kiekvienas žmogus turės išsiųsti vieną atviruką, o pats atviruką gaus iš visai kito žmogaus, taigi, sutapus interesams, kiekvienas žmogus susiras du naujus draugus.

Apačioje rasi mažą registracijos formą, ją užpildyti ir atsiųsti man į el.paštą tdkaledinispastas@gmail.com turi iki gruodžio 14d. Registracijos punktus užpildyk atsakingai, kadangi pagal juos stengsiuosi atrasti geriausią draugą tau.

REGISTRACIJA
1. Tavo PILNAS adresas (vardas pavardė naudininko linksniu, gatvė, namo (ir buto, jei gyveni bute) numeris, miestas pašto kodas. Adresas nebus rodomas viešai, jį gaus tik vienintelis žmogus)
2. Tavo amžius
3. Kokio amžiaus žmogui norėtum siųsti atviruką ir iš kokio amžiaus žmogaus norėtum gauti atviruką
4. Ar tau yra skirtumas kur reiks siųsti atviruką - Lietuvoje gyvenančiam žmogui ar užsienyje gyvenančiam skaitytojui? (į užsienį atviruko siuntimas šiek tiek brangesnis)
5. Ar tau yra skirtumas, iš ko (vaikino ar merginos) gausi atviruką? Ar yra skirtumas kam turėsi siųsti atviruką (merginai ar vaikinui)?
6. Kokį atviruką planuoji siųsti? (pirktą ar rankų gamybos)
7. Kokį atviruką norėtum gauti? (pirktą ar rankų gamybos)
8. Informacija, į kurią turėčiau atkreipti dėmesį rinkdama tau susirašinėjimo draugą
9. Tavo galiojantis el.paštas, telefono numeris (niekam nebus rodoma)

Lauksiu jūsų visų registracijos laiškų tdkaledinispastas@gmail.com. Praėjusiais metais buvo daug atvejų, kai mergina išsiunčia atviruką, bet pati jo negauna... Pažadu padaryti viską, kad šiais metais tokių atvejų būtų kuo mažiau, todėl drąsiai registruokitės, nes šių bėdų stengsimės išvengti. Bus pasirūpinta, jog kalėdinį džiaugsmą patirtų kiekvienas ir kiekviena!

Taigi, kaip supratote, dalyvauti gali visi - ir merginos, ir vaikinai, ir Lietuvoje gyvenantys žmonės, ir užsienyje, ir jaunesni, ir vyresni skaitytojai! Tai nepaprasta patirtis, kurią rekomenduoju kiekvienam, todėl nesuabejok, registruokis ir lauk Kalėdų kartu su ,,Teenage Dreams'' portalu!

Jei turi klausimų, būtinai klausk komentaruose!
4 Komentarai