TD rekomenduoja ,,Dove Oxygen Moisture'' linija plaukams

Šiais laikais internetas pilnas įvairios informacijos apie dar įvairesnes priemones, ir aš tikiu, jog kai kurias iš jūsų vienodi straipsniai kiekviename portale iš tiesų ima erzinti. Bet taip, kaip kai kurioms iš jūsų būtų nuodėmė neperskaityti straipsnio apie mėgstamą aktorių ar neperžiūrėti nuotraukų iš mėgstamo dizainerio kolekcijos pristatymo, taip man būtų nuodėmė nepasidalinti su jumis produktu, kuris be galo džiugino mane visą šį mėnesį. Jeigu domina mano nuomonė apie ,,Dove Oxygen Moisture'' liniją plaukams - skaitom toliau!

Pirmiausia reiktų pradėti nuo to, kad kaip tik tuo metu, kai mano vonioje atsirado ši plaukų priežiūros linija, buvo užsukusi draugė. Pirmas sakinys, kurį ištarė ji, pamačiusi šiuos produktus, buvo tiesiog pagiriamasis žodis šaunuolė. Pasak jos, pagaliau palepinsiu savo plaukus tikrai kokybiškomis ir geromis priemonėmis.


APIE PAČIĄ LINIJĄ
Galima teigti, jog ,,Dove'' sukūrė tikrą dovanėlę plonų ir lygių plaukų savininkėms, kurios visuomet pavydžiais žvilgsniais nulydi drauges, turinčias storus, didelės apimties, purius plaukus. Šis produktas gali išgelbėti tokių merginų (tarp jų ir mano) gyvenimą - etiketė rėkte rėkia, jog ,,Oxygen Moisture'' sukuria natūralią ir maksimalią apimtį mūsų plaukams po kiekvieno plovimo.

Kalbant apie patį poveikį, tik ištrinkus plaukus šampūnu, plaukai tampa be proto glotnūs ir minkšti. Šampūno daug naudoti nereikia, jis labai gerai putoja, todėl 250ml. talpos pakuotės užtenka ilgam (žinoma, priklauso nuo plaukų ilgio). Produkto sudėtyje yra daug naudingų medžiagų, kurios gerina plaukų struktūrą. Po plovimo jie būna iš ties gana purūs, bet norint pasiekti geresnį rezultatą, ,,Dove'' rekomenduoja naudoti tos pačios linijos plaukų kondicionierių. Nežinau, ar man tik vienai kondicionierius tapo neatsiejama gyvenimo dalimi... Vieną kartą labai skubėjau į mokyklą, todėl plaukus išsiploviau tik plaukų šampūnu. Niekad nemaniau, kad kondicionierius daro tokią didelę įtaką! Plaukų negalėjau normaliai sušukuoti, jie amžinai vėlėsi, vaizdas buvo tikrai nekoks. Naudojant ,,Dove Oxygen Moisture'' kondicionierių galima to išvengti (žinoma, naudojant ir bet kokį kitą kondicionierių) - jis padaro plaukus nepaprasto švelnumo (neperdedu), plaukai tampa daug puresni. 

Dar vienas šios linijos produktas - plaukų kaukė, kuri maitina mūsų plaukus bei paverčia juos dar puresniais. Stengiausi per dažnai jos nenaudoti, kad plaukai neapsunktų, bet tai padaryti buvo labai sunku, kadangi po kaukės naudojimo mano plaukai būdavo dar minkštesni ir dar švelnesni. Galiausiai, geriausiam rezultatui pasiekti naudojau tos pačios linijos purškiklį plaukams, kurio didžiausia paskirtis - pakelti plaukus nuo šaknų ir, vėlgi, suteikti jiems purumo! Be to, jeigu naudosite plaukų džiovintuvą su cilindro formos antgaliu, pasiektas rezultatas bus maksimaliai geras. 

Remiantis mano asmenine patirtimi, ši plaukų linija yra tikrai veiksminga, o ryškus purumo efektas taip pat sukuriamas. Šie produktai yra puikus pasirinkimas toms, kurios nori kažko naudingo savo plaukams, bet tuo pačiu nenori išleisti per daug pinigų. Jei esate viena iš tokių, ,,Dove Oxygen Moisture'' turėtų jums tikti. 

Straipsnio apačioje rasi apklausą - pasirink tinkamą atsakymą! Ačiū!

5 Komentarai

 1. Kokia kaina mazdaug purskiklio ir kaukes?

  AtsakytiPanaikinti
 2. Buvau seniau pastebėjus šias plaukų priemones, tačiau vis dvejojau jas įsigyti. Tačiau šis straipsnis paskatino išbandyti, ačiū už puikią apžvalgą :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kainos tikslios nežinau, dabar nebepamenu, bet tai nėra pačios brangiausios prekės. Manau vienas daiktas kainuoja maždaug apie 5 eurus, bet nesu tikra. Reiktų žiūrėti pačiose parduotuvėse. Kitą kartą būtinai paminėsiu ir kainą. :)

  Juste, ačiū!

  AtsakytiPanaikinti