5 iššūkiai tavo darbo savaitei

Kasdieninė rutina žmogų kartais paverčia "robotu". Kartais tiesiog norisi kažko kitokio, kažko naujo. Ar kada nors jautei pojūtį, kuris tavęs tiesiog prašo naujų nuotykių? Jei taip, tada šis straipsnis būtent tau! Pristatau tau penkis iššūkius darbo savaitei, kuriuos padarius ir senatvėje ką prisimint turėsi ir tiesiog pasijausi gerai, darant gerą.

PIRMADIENIO IŠŠŪKIS
Turbūt kiekviena mergina turi simpatiją, žmogų kuriam jaučia daugiau nei tik draugystės ryšius. Net jei ir neturi tokio žmogaus, tiesiog šiam iššūkiui gali pasirinkt žmogų, su kuriuo nori bendrauti, bet neišdrįsti. Paimk didelį lapą, ir ant jo užrašyk laišką, eilėraštį, pripiešk piešinių ir pasirašyk, kokiu nors pseudonimu, kuris geriausiai apibūdintų tave, ir ilgiau pagalvojus būtų galima suprasti, jog tai tu sukūrei tą lapą. Vakare arba naktį lapą nunešk prie to žmogaus namų, ir jį prikabink jam prie tvoros, gyvatvorės ar kažkur kitur. Lape būtinai parašyk, kam yra skirtas lapas ir jei nori, palik savo telefono numerį! Iššūkis išbandytas jau ne vieno žmogaus. Tai tave paskatins bendraut su žmogumi, kurį išsirinkai būtent šiam iššūkiui.

ANTRADIENIO IŠŠŪKIS
Šiandien atėjo metas nustebinti tavo draugus! Už lango žiema, vieniems tai nuobodus metų laikas, o kitiems - pats pramogų metas. Dabar atėjo laikas pasirinkti, kuris iš prieš tai minėtų variantų, tau labiau tinka. Jei jau pagalvojai, dabar turi sugalvoti, kaip padarysi iškylą savo draugams. Iškylą lauke! Nors už lango šaltukas, tai tau nesutrukdys padaryti neilgą iškylą lauke. Užvirk arbatos, paruošk termosą, prikepk karštų sumuštinių ir sukviesk savo draugus į kokią nors jums jaukią vietelę lauke. Jūsų pasisėdėjimas gali trukti 1-2 valandas, svarbu, jog nepersišaldytumėte. Visas šios iškylos įdomumas, jog ją darysi žiemą! Ir tau bus smagu, ir draugai tikrai liks nustebę!

TREČIADIENIO IŠŠŪKIS
Jei mėgsti gaminti, tai tau šis iššūkis labai patiks! Šiandien atėjo metas paruošti itin skanią vakarienę savo šeimai. Paruošk savo šeimos mėgstamiausių patiekalų, gražiai suserviruok stalą. Prie kiekvienos lėkštės parašyk šeimos nario vardą, ir paskirk kiekvienam po vietą. Kai ateis metas vakarieniauti, elegantiškai aptarnauk šeimos narius. Juk jie tave tikrai labai myli, ir tau turėtų būti malonu jiems padaryti kažką gero, įsimintino. Manau, šeimos nariai tikrai liks sužavėti!

KETVIRTADIENIO IŠŠŪKIS
Kartais bendraklasiai patampo už kasų, kartais paprašo nusirašyti, arba elgiasi su tavimi nemandagiai, tačiau jie vis tiek yra tavo klasės draugai ir jie tikrai yra verti to, ką šiandien jiems padarysi. Tu turėsi visiems parašyt po laiškelį! Jame gali užrašyt tau labiausiai patinkančius to žmogaus charakterio bruožus, palinkėjimus. Laiškus kiekvienam sudėk po suolu arba ant kėdės, kurioje jie sėdi. Jei nori, užrašyk ant kiekvieno laiško vardą. Bet svarbiausia, kad niekas nematytų, kaip tu išdėlioji laiškus. Kelias dienas neprisipažink, jog tai tavo laiškeliai, tegul pasuka galvas!

PENKTADIENIO IŠŠŪKIS
Tavo mokytoja - tavo draugė. Po pamokų, kai visi jau eis namo, pakviesk savo mokytoją į klasę, arba į valgyklą. O pati jau būk paruošus karštos garuojančios arbatos ir vaišių prie jos. Manau, gauti puodelių mokykloje tikrai ne bėda, o vaišes gali pati pagaminti namie ar labai neišlaidaujant, šį bei tą nupirkti prekybos centre. Jaukiai pasėdėkit su mokytoja, išsipasakokit savo nuomonę viena apie kitą, pakalbėkit apie pažymius, elgesį ar tiesiog apie tai, kas jums miela. Mokytoja tikrai bus nustebinta!

Tikimės, jog šie iššūkiai tau padės praskaidrint tiek savo, tiek kitų kasdienybę. Jei juos atliksi, būtinai parašyk komentaruose, kokie tavo įspūdžiai! 



18 Komentarai

 1. Oho! Tikrai įdomus straipsins ir manau praskaidrintu kiekvieno kasdienybę! Reiks išbandyti!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Wow. Puikus!!! Bet dėl 1 gaila kad mano simpatija nuo manes apie 15km gyvena ��

  AtsakytiPanaikinti
 3. Didesnio š nesu skaicius #sorrynotsorry

  AtsakytiPanaikinti
 4. Jeigu atvirai, visus šiuos punktus įvykdžius atrodyčiau kaip kokia creepy persona. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Chemiliuminesceñcija, kodėl taip manai? :D
  Beje, ačiū visiems už nuomones ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. iššūkis paruošti šeimai vakarienę? rimtai? o jeigu aš tai darau kiekvieną mielą dieną? etiketės su vardais? kas čia dabar? kas kur nori tas ten ir sėdi, o apie tai, jog reikėtų vaidinti barmenę... ugh. paruoši skanų sotų patiekalą, pavalgot visi gražiai ir viskas. na dar virtuvę sutvarkai xddd. aplamai, man kai kurie tie ale iššūkiai buvo tokie nelogiški... bet aš vis dar tikiu, kad pasitaisysi. :-D didžiausios sėkmės

  AtsakytiPanaikinti
 7. Vienintelis tikras iššūkis kurį įvardinai buvo pirmadienio tačiau jau tapęs, mano nuomone, itin banalus. O ir tas iššūkis gali būti visiškai nesuprastas, geriau jau parašyti savo simpatijai. O visa kita galėtų tapti kasdienybe mūsų gyvenimu. Stenkis nebūti banali, nerašyk iki gyvo kaulo žinomų dalykų, būk unikali, kurk savo istoriją, rašyk savo stiliumi, palik straipsnyje dalelę savęs ir kiekvienas straipsnis bus įdomus bei susilauks pripažinimo, nestovėk vietoje.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Kaip kodėl? Kviesti mokytoją į valgyklą puodeliui arbatos? Jaučiu likčiau atstumta ir mokytoja garsiai nusikikentų, o ir apie ką kalbėti neturėčiau su ja, o ir trukdyti nenorėčiau, jos juk neslampinėja po mokyklą be jokios veiklos. :-D Wat a freak

  AtsakytiPanaikinti
 9. rimtai kazkokia nsmn, o ir tie pirmi komentarai atrodo, kad rasyti tavo :DDDDDDDD

  AtsakytiPanaikinti
 10. pritariu,stpd pati save vertinai:DDDDDDDD geda tu td

  AtsakytiPanaikinti
 11. Abu Tavo straipsniai man tikrai nepatiko. Šis gal kiek geresnis, bet vistiek banalus. Ir pritariu Dovilei - aplinkiniai pagalvotų, kad aš trenkta, jei daryčiau tokius dalykus. Na, nebent patiekalai šeimai, bet ir tai nereikia aptarnauti ir pan. Heh

  AtsakytiPanaikinti
 12. Man nepatiko tavo straipsnis, iššūkiai buvo neįdomūs, truputį keisti. Galėjai sugalvoti įdomiau

  AtsakytiPanaikinti
 13. Nemanau, kad daug vaikinų suprastų pirmadienio iššūkį, bet čia tik mano pasvarstymas.
  Antradienio iššūkis tikrai įdomus. Dar nedrįsau taip padaryt, bet jei man taip kas nors padarytų, likčiau nustebinta. Tad pabandyt turėtų būti verta.
  Trečiadienio - geras sumanymas. Daug žmonių pamiršta šeimos svarbą savo gyvenime (būna išimčių), todėl tai, kad tą priminei, yra iš ties šaunu.
  Ketvirtadienio - įdomus, bet nežinau, ar drįsčiau, nes ne su visais bendrauju. Taip, pati idėja suprantama, bet bendraklasiai, kurie tavęs nevertina, neįvertintų ir šių laiškelių, jei juos gautų. Tą drįsčiau daryt tik artimiausiem pažįstamiem.
  Penktadienio - jei mokytojai padaryčiau kavos/arbatos su sausainiais, manau, jai turėtų būti malonu. Bent jau tikrai nesupyktų. Įdomi idėja, taip pat verta apsvarstymo.

  O žmonėms, kuriems neįdomu - pradėkit skaityt rimtesnius straipsnius už šio tinklapio ribų.:)

  AtsakytiPanaikinti
 14. Visus išbandžiau tik pirmadienio ne - nes jis gyvena Anglijoj :") . Mokytoja labai nustebinta buvo :). O klasiokai net neatspėjo, kad ten mano :"D

  AtsakytiPanaikinti
 15. Na ačiū už komentarus, nuomones. Tačiau pati savęs nevertinčiau, nes tai man neduotų naudos, ir išaugau iš tokio amžiaus, kad geriau save įvertinti, dėl bendro vaizdo.
  Malonu, kad buvo darančių šiuos iššūkius ;)

  AtsakytiPanaikinti
 16. Sveikinu tapus menesio rasytoje! Ieva

  AtsakytiPanaikinti