9 dalykai, kuriuos turi įtraukti į savo 2016 metų "must do" sąrašą

Aplink pasaulį jau apskriejo 2016 metai. Įžengėme į naujus, naujų vilčių žadančius metus. Manau, kad tarp mūsų yra merginų, kurios kiekvienais metais sau kažką prisižada, tarp jų esu ir aš. Tokie sąrašai padeda siekti svajonių, tikslų ir padaryti savo gyvenimą įdomesnį bei naudingesnį. Tačiau galbūt dar neturi tokio sąrašo ir galvoji ką galėtum sau prisižadėti, kad ateinantys metais būtų kitokie? Arba tau tiesiog reikia įkvėpimo ir pasisemti gerų darbų idėjų? Jei atsakei teigiamai, vadinasi, pataikei būtent ten. Skaityk straipsnį ir sužinok, ką privalai įtraukti į savo sąrašą.

*primenu, kad tai yra tik mano nuomone būtini dalykai*

1. PRADĖK SAVANORIAUTI
Savanoriavimas - tai puikus būdas pradėti naujus metus. Ši veikla patraukli tuo, kad gali pasirinkti kokią tik nori įstaigą, nesvarbu, ar tai būtų biblioteka, ligoninė ar darželis, gali savanoriauti kur tik tau patogiau. O iš kur žinoti, kur tavo mieste reikia savanorių? Labai paprasta. Gali pasiklausinėti draugų, mokytojų, taip pat informacijos paieškok mokyklos skelbimų lentoje. O vėliau telieka pasiskambinti nurodytu numeriu ir susitarti. Beje, ši veikla tau padės ateityje, kadangi tai galėsi panaudoti ieškant darbo, įrodyti, jog esi susipažinusi su technika bei pačiu darbo principu. Taigi, savanoriavimas atveria plačias duris į geresnę ateitį ir žinoma, padeda susirasti naujų draugų.

2. SKAITYK DAUGIAU KNYGŲ
Kokią naudą teikia knygos galime vardinti ir vardinti, apie tai netgi buvo neseniai parašyta šiame portale. Netiki? Pabandyk! Pasižadėk ateinančiais metais perskaityti kuo daugiau knygų ir pamatysi kaip jos tave įtrauks, atitrauks nuo problemų bei padės trumpam nukeliauti į pasakų šalį. Taip pat net nepastebėsi kaip iš lietuvių kalbos gausi geresnius pažymius, tavo atsakymai į klausimus, rašinėliai bus rišlesni ir išsamesni. O jei ir taip jau skaitai, tai išsikelk sau tikslą perskaityti dar daugiau knygų, tiesiog aplenk save ir pagerink savo rezultatus. Sėkmės!

3. SIEK GERESNIŲ REZULTATŲ MOKSLE
Visi žinome, kad be mokslo - niekur. Turbūt svajoji įstoti į gerą universitetą, gauti nemokamą mokslą, o vėliau ir gerą darbą. Tačiau dabar apsistokime ties mokykla. Pasižadėk nuo naujų metų geriau mokytis, atsakingiau ruoštis atsiskaitymams bei būti aktyvesne pamokoje. Patikėk, jei mokysiesi reguliariai ir įdomiai , bus smagu ir tau pačiai, ir tavo tėvams, o vėliau netgi lengviau išmoksi kitas temas, papildydama jas naujomis žiniomis. Išmokti dalykai visada pasitarnaus ir padės, tik nesustok siekti savo tikslų.

4. RŪPINKIS SAVIMI
Naujus metus pradėk tikrai naujai ir šviežiai. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad turi atsikratyti visų tave kamuojančių kompleksų, stengtis kuo mažiau nerimauti dėl savo išvaizdos ir tiesiog mylėti save tokią, kokia esi. Nuo šių naujų metų pasižadėk sau atrasti savyje bent dvidešimt dalykų, kurie tave džiugina ir tau teikia malonumo, nesvarbu, ar tai būtų tai, jog tau puikiai tinka suknelės, gražiai atrodai iš dešinės pusės ir panašiai. Svarbu, kad pamiltum save ir kiekvieną dieną pasitiktum su šypsena veide, net jei ant veido išdygo naujas spuogas.

5. REGULIARIAI SPORTUOK
Sportas - sveikata. Šį posakį esi tikrai girdėjusi. Galbūt tu esi ta, kuri pažadą pradėti sportuoti vis nukelia į kitą dieną ar savaitę ir vis neprisiruošia to padaryti? Jei taip, tai dabar tiesiog nerealus metas pradėti vykdyti savo pažadą. Gali susidaryti sporto programą, atrasti sporto šaką, kuri tau patiktų ir mielai ja užsiiminėtum, pasisemti motyvacijos. Taip pat pratinkis į savo dienotvarkę įtraukti šią veiklą, rytais atsikelk anksčiau ir padaryk rytinę mankštą ar dieną atrask laiko ir pasportuok. Ir pagalvok, jei pradėsi dabar, įprasi sportuoti ir vasarą džiaugsiesi nuostabia figūra, tad yra tikrai verta. Beje, jei nežinai kaip pradėti, kokia šaka užsiiminėti ar ieškai motyvacijos viską rasi šiame portale, dešinėje pusėje.

6. NESĖDĖK NAMUOSE 
Galbūt didžiąją 2015 - jųjų metų dalį praleidai namuose? Jei taip, tai dabar pakeisk savo kasdienybę ir kitus, naujus metus leisk įdomiai. Kaip tai padaryti? Susirask naują hobį! Naujovės tavo gyvenime tikrai nepakenks, o jį tik pagyvins. Užsirašyk į kokį nors būrelį, susibūrimą, jaunimo klubą, kuriame tau būtų smagu ir sąžiningai ten lankytumeisi bent metus. Jei tau tokie dalykai nepatinka, tačiau nenori sėdėti namuose, tai tiesiog vakarais išeik pasivaikščioti viena ar su draugais, šeima. Stenkis 2016 - ųjų metų vakarus, o ypač savaitgalius leisti įdomiai ir atsiriboti nuo rutinos, susirasti naujų draugų ir būti aktyviai.

7. IŠMOK NAUJĄ UŽSIENIO KALBĄ
Kalbos pasitarnauja ir parverčia visada, o ypač šiuolaikiniame pasaulyje. Užsibrėžk sau tikslą, kad iki kitų metų (2017) mokėsi bent pasirinktos kalbos pagrindus. O kokią kalbą pasirinksi išmokti, priklausys tik nuo tavęs. Galbūt pradėk mokytis savo mėgstamos šalies, į kurią svajoji nuvykti kalbą? Kas žino, gal šie metai lems tau ten nuvykti? O gal mesk sau iššūkį ir išmok vieną iš rytų Azijos kalbų? Tai bus puiki patirtis ir įspūdžiai, kurie liks ilgam, o naudos tam belekiek. Bet jei nenori pradėti mokytis naujos kalbos, užsibrėžk tikslą tobulinti savo anglų kalbos žodyną, o ši kalba juk yra pati populiariausia ir labiausiai naudojama pasaulyje, tad verta pasėdėti  ir prie jos. Kaip greitai, lengvai ir smagiai išmokti užsienio kalbas visada rasi šiame portale bei žinoma, interneto platybėse.

8. TAUPYK PINIGUS 
Pinigai - geras dalykas ir geriausias draugas. Kad ir kaip gaila, tačiau pinigai ir jų vertė mūsų gyvenime yra gan didelė. Be pinigų nei maisto, nei drabužių, nei visų kitų gyvenimo malonumų nepatirtumėme, tačiau visa tai mes jau žinome. Kol kas pinigų gauname iš tėvų, bet netrukus gyvensime pačios ir versimės pačios. Pinigėlių reikės ne tik ateity, bet ir dabar, pavyzdžiui, vasarą, einant su draugais į kavinę, koncertą ar šiaip tau rūpimiems dalykams. Nuo naujų metų sukaupk visą savo drąsą ir pamėgink susirasti darbą, kurį galėtum dirbti ir kuris žinoma, netrukdytų tavo kitai veiklai. Patikėk, kai turėsi savų pinigų bus žymiai smagiau prieš tėvus, kad nereikės vėl skolintis ir prašyti tėvų. Taip pat juos taupyk kokiam nors tavo trokštamam daiktui ar netgi koncertui, ar tiesiog ateičiai, juodai dienai.

9. DOMĖKIS APLINKINIU PASAULIU
Aplinkinis pasaulis pilnas naujienų bei įdomybių, kurių galbūt net nepastebi. Nebūk nuobuodyla  ir domėkis tuo, kas dedasi aplink tave. Beje, tau norint tai padaryti nereikia kažkokių ypatingų sugebėjimų ar pastangų. Tiesiog vakarais prisėsk prie tėvų, kai jie žiūri žinias, prabėk akimis pro žinių puslapius (delfi, alfa, 15min) kas gali žinoti, galbūt kažkas tave sudomins. O kuo daugiau žinosi, kuo labiau domėsiesi naujienomis, tuo labiau būsi įdomesnė ir su tavimi bus daugiau temų, apie kurias būtų galima pakalbėti. Galbūt netgi patrauksi tau patinkančio vaikino dėmesį? Taigi, nuo naujų metų užsibrėžk tikslą domėtis tuo, kad dedasi pasaulyje ir praturtinti save naujomis, naudingomis žiniomis.

Nauji metai priverčia pagalvoti apie tai, ko nepasiekei praeitais metais ir pradėti iš naujo to siekti. Tikiuosi, kad radote įkvėpimo naujiems tikslams. Ir pabaigai, tiesiog, darykite viską, kad 2016-ųjų pabaigoje netektų gailėtis dėl neatliktų dalykų. Nešvaistykite savo laiko. 

Gerų Jums Naujųjų metų! 2 Komentarai