Dalykai, kuriuos privalai padaryti vasario mėnesį!

Štai ir atėjo paskutinis žiemos mėnuo. Rodos dar vakar džiaugėmės prasidėjusia žiema ir nekantriai laukėme gražiausios šventės - Kalėdų. Gruodis daugumai, turbūt buvo pats darbingiausias mėnuo. Ieškojome dovanėlių, ruošėme vaišes, tvarkėmės namus. Sausis buvo kiek ramesnis, tačiau taip pat įdomus. Sutikome naujus metus, pasižadėjome sau daugybę dalykų ir pradėjome juos vykdyti. Vasaris turėtų būti ne ką prastesnis mėnuo, todėl jums siūlau sąrašą, ką privalote atlikti šį mėnesį!

1. Kiekviena savyje turim kūrybingumo gyslelę, tad susikurk tinklaraštį! Jame gali išlieti savo jausmus, mintis ar kelti tau patinkančius paveikslėlius. Tegul tai būna tavo internetinis dienoraštis. Jei nenori, gali jo neviešinti arba rašyti anonimiškai.

2. Pagamink kitos šalies tradicinį patiekalą. Pavyzdžiui, Gruzija neįsivaizduojama be skaniųjų chačiapurių, o Japonija - sušių! Daugiau informacijos apie sušius ir jų gamybą gali rasti ČIA.

3. Ką nors pasisodink. Tai gali būti ir gėlė, kuri vėliau puoš tavo kambarį, ir koks nors prieskonis, pavyzdžiui bazilikas, kuris pravers ruošiant skaniausius valgius.

4. Ženk pirmąjį žingsnį, įveikiant savo baimę. Tarkim, jei bijai kilti liftu, išdrįsk bent vienu aukštu pasikelti juo.

5. Pradėk sudarinėti darbotvarkę. Tai padės pasiskirstyti laiką taip, jog rastum laisvą minutėlę ir nieko neveikimui.

6. Atlik eksperimentą. Vieną iš jų gali rasti štai ČIA.

7. Išsiųsk laišką į kitą pasaulio kraštą. Pavyzdžiui į Singapūrą arba Kanadą. Draugų iš užsienio gali rasti ČIAČIA ir ČIA.

8. Paaukok labdarai. Tai nebūtinai turi būti pinigai. Gali surinkti visus savo nebereikalingus, tačiau dar galimus dėvėti rūbus ir padovanoti skurstančiai šeimai arba "Karito" organizacijai, kurie pasirūpins, kad rūbai rastų savo šeimininkus.

9. Pasidomėk profesijomis, kurių atstove norėtum būti. Niekada nėra per anksti tuo domėtis. Tad atkreipk dėmesį, kokiame universitete tai gali studijuoti ir kokių balų stojant reikės.

10. Pradžiugink savo vienišas drauges per Valentino dieną! Iškepk ir padovanok joms po keksiuką ar kokį kitą gardumyną.

11. Paruošk spintą pavasario sezonui. Dailiai sulankstyk storus megztinius ir paslėpk juos giliau spintoje. Pavasaris jau čia pat!

12. Pažiūrėk bent vieną lietuvišką filmą. Patikėk, lietuviai geba sukurti ne tik lėkštas komedijas!

13. Užsidirbk pinigų. Vienas tokių būdų - parduoti nenešiojamus rūbus!

14. Vieną dieną išjunk telefoną, kompiuterį ir praleisk dieną be išmaniųjų įrenginių. Per vieną dieną, pasaulis be tavęs nepražus!

15. Dažniausiai bendraujame žinutėmis. Turbūt net nepameni, kada tik dėl paprasto pokalbio skambinai draugei. Tad griebk telefoną ir paskambink jai!

16. Vasario 9-ąją švenčiame Užgavėnes, tad savo namuose surenk blynų fiestą. Išsikepk kelių rūšių blynų ir jais pavaišink šeimos narius, draugus, bendraklasius.

17. Ant didelio lapo užsirašyk tave motyvuojančią frazę ir pasikabink matomoje vietoje.

18. Surink nenaudojamas elektronikos priemones ir išmesk atitinkamuose konteineriuose.

19. Padaryk generalinę tvarką savo kambaryje. Be gailesčio išmesk daiktus, kurių nebenaudosi, nušluostyk dulkes, susilankstyk rūbus.

20. Išmok kelis šokio žingsnelius. Pavyzdžiui, tango.

21. Parašyk laišką sau į ateitį ir padėk tokioj vietoj, kad po kelių metų rastum. Gali rašyti ir elektroninį laišką. Svetainėje https://www.futureme.org/ gali sau parašyti laišką ir gauti į el. paštą tuomet, kada norėsi. Aišku, šis būdas patikimas tik tuomet, jei turi pastovų elektroninį paštą.

22. Surenk pėsčiųjų žygį. Pasikviesk draugę, griebk termosą arbatos ir pirmyn!

23. Nueik į spektaklį. Tikiu, kad tavo mieste šį mėnesį bent vienas bus rodomas!

24. Perskaityk knygą, kuri vėliau buvo ekranizuota.

25. Turbūt ne viena sau daug prisižadėjome Naujųjų metų išvakarėse. Tad, jei dar nepradėjai vykdyti pažadų, pradėk dabar!

26. Išmesk nereikalingą ir tau netinkamą kosmetiką. Tikiu, kad tokios turim kiekviena.

27. Išmok pasisveikinti penkiomis kalbomis.
28. Nupink draugystės apyrankę sau ir savo geriausiai draugei.

29. Atlik IQ testą. Juk įdomu sužinoti, koks iš tikrųjų jis yra! Testą gali rasti ČIA

Dvidešimt devynios dienos, dvidešimt devyni iššūkiai. Kiekvieną dieną atlikdama po vieną darbą iš sąrašo, paįvairinsi savo gyvenimą. O ką Jūs dar įtrauktumėte į šį vasario darbų sąrašą?


7 Komentarai

 1. Labai geras straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Mano naujas tinklaraštis, labai reikia palaikymo:)) http://paskendusi-mintyse.blogspot.com/
  P.S. Ačiū už straipsnį su iššūkiais, tikrai viską vykdysiu!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Tas geras jausmas, kai matai straipsnius, kurių prašei.. Ačiū, ačiū, ačiū! O jei kas nori dar darbų darbelių, tai siūlau, pavyzdžiui, užkalbinti kuo daugiau nepažįstamų žmonių, išbandyti meditaciją ar pasidaryti 'dreams' stiklainį c:

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tavo straipsnį skaičiau kelis kartus, nes nu belekai patiko, netgi pati užsimaniau tokį sąrašą pasidaryti :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Labai geras straipsnis, tikiuosi tokių įrašų sulaukti ir kovo, balandžio mėnesį.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Labai ačiū :) Geriausias atlyginimas už darbą, matyti, kad žmogui patiko :)

  AtsakytiPanaikinti