Dovanų idėjos: „52 priežastys dėl ko tave myliu“ + manijoko tortukas

Nežinai, ką dovanoti vaikinui? O juk vasario 14-oji - tokia graži šventė... Dviejų, vienas kitą mylinčių žmonių diena. Būtent šią dieną norisi paversti pačia gražiausia diena metuose. Jūsų diena. „52 priežastys dėl ko tave myliu“ bei patraukliai atrodantis neįprasto skonio saldėsis jį kaip reikiant priblokštų, tad vyk tingulį šalin ir kibk į darbus! Garantuoju, jog tokios dovanos bet kur ir bet kada pelnytų šauniausios dovanos titulą. Ir gavėjo plačią šypseną, žinoma! 

„52 priežastys dėl ko tave myliu“
Prieš pradedant, turi sugalvoti 52 priežastis, dėl kurių jį taip myli, saugai bei nepaleidi. Trumpiau tariant - netiesiogiai (o gal ir tiesiogiai) pasakyk kuo jis tave sužavėjo. Galbūt vaikinukas turi puikų humoro jausmą? O galbūt jį puošia retos, džentelmeniškos manieros? Nesikuklink!

Tau reikės:
 • Kortų kaladės;
 • Klijų;
 • Šablono;
 • Žirklių;
 • Juostelės;
 • Skylamušio.
Viršuje paminėta, jog tau reikia šablono, tačiau kur gi jį gauti? Šabloną gali susikurti kompiuteriu, ranka, arba tiesiog atsispausdinti jau padarytą. Kai jau turėsi popierinį variantą (būsi atsispausdinusi arba komponavai lape) turėsi jį labai gražiai iškirpti bei priklijuoti ant kiekvienos kortos nugarėlės. Kada kortelė jau bus padaryta, skylamušiu pradurk skylutę kairiojo šono viršuje ir apačioje, arba tik viršuje. Stenkis, jog rutuliukai būtų daugmaž vienodoje padėty. Viską vainikuok į skylutes įverdama pasirinktos spalvos juostelę ir taip surišdama visas kortas.


Manijoko skonio tortukas
Prie nupirktos (arba mūsų atveju pagamintos) dovanos dauguma žmonių stipriai negalvodami simboliškai nuo lentynos pasičiumpa pienišką šokoladą, saldainių dėžutę arba pusgyvę žalialapę rožę. Nedaryk taip. Rimtai! Šiais metais Valentino dienos proga iškepk tortą. Vaikinas bus nustebintas, o tu - įvykdžiusi savo tikslą.

Tau reikės:
 • ½ skardinės kondensuoto pieno;
 • ¼ valgomojo šaukšto cukraus;
 • Šiek tiek tarkuoto sūrio;
 • ½ arbatinio šaukštelio vanilės;
 • ½ skardinės kokosų pieno;
 • Margarino;
 • Tarkuoto arba šaldyto manijoko.
Gaminimo procesas:
 1. Išmaišyk cukrų ir margariną iki vientisos masės. Tada sudėk manijoką, kokosų pieną ir vanilę.
 2. Masę 40 minučių kepk iki 280° laipsnių įkaitintoje orkaitėje.
 3. Pyragui kiek apkepus, ant viršaus supilk kondensuotą (sutirštintą) pieną, bei užbarstyk sūrį.
 4. Šauk gaminį į orkaitę dar bent dešimčiai minučių, kol gražiai paruduos.
Dvi nerealios savos gamybos dovanos, kurios nustebins net ir viską mačiusius, tad nepatingėk pasukti galvelės galvojant priežastis ar ieškant ingredientų! Geros šventės, nepamirštamų akimirkų bei žodžiais neatpasakojamos vaikino reakcijos!

7 Komentarai

 1. Dovanos idėja jau buvo tikrai girdėta ir man rods, kad kažkur minėta, tačiau to tortuko taaaip užsinorėjauuu!! :3 Gal pati bandei kepti, ar čia tavo nuotraukos to torto? :)

  Ir keistas klausimas: kur galima rasti to manijoko? Ta prasme kokių produktų skyriuje? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. tas tortukas tai žiauriai nerealus!!! o kur rast nežinau, mamai pirkinių sąrašas įteiktas buvo... pamėgink pardavėjos pasiteiraut. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 3. Aš ir dabar noriu to torto!! Kitą kart nebeskaitysiu tavo straipsnių būdama alkana :D

  AtsakytiPanaikinti
 4. man idėja nepatiko. Ji banali, visur apkalbėta ir net man pačiai teko ją naudoti prieš daugiau nei metus.
  Bet tortukas atrodo skaniai, galbūt nepatingėsiu išmėginti:3

  AtsakytiPanaikinti
 5. Norėčiau ir aš tokį tortuką pasidaryti. Labai skaniai atrodo

  AtsakytiPanaikinti
 6. labai skanus ir yra. būtinai pasidaryk! ;-)

  AtsakytiPanaikinti