Energingoji grupė ,,Original Copy'' + mini interviu su Ieva Ščerbinskaite

Jaunystė, charizma, motyvas, noras ir gera išvaizda - kai visi šie dalykai susijungia į vieną vietą, gaunasi tikra bomba! Būtent šįkart "Teenage Dreams" skaitytojus mes norime labiau supažindinti ir daugiau papasakoti apie grupę, kuri pakerėjo daugelio mūsų širdis, protus ir net sielas. Taip, kalbu būtent apie "Original Copy"! Už visus šiuos jausmus, kuriuos ši grupė suteikė mums, galime dėkoti nuostabiam projektui ,,X Faktorius''.


Grupės nariai: Akvilė Mykolaitytė, Egle Petrikaitė, Ieva Ščerbinskaitė, Audrius Petrauskas,
Ingrida Ruzelytė, Aušra Grabliauskaitė. 

Trumpai apie grupę:
Grupės narių skaičius: 6. 
Amžius: 17-22 m. 
Grupės mokytojas: Saulius Urbonavičius - Samas.
Grupės įkūrimo vieta: Kaunas.
Žanras/Stilius: Pop. (Vokalinė grupė)

Grupės įkūrimas. 
Kažkam gali atrodyti, jog ši grupė susikūrė būtent  "X Faktoriaus" projektui, tačiau viskas yra visai kitaip. Šis kolektyvas jau gali skaičiuoti dviženklį metų skaičių ir net kai praeitais metais, Audrius ir Ieva kaip solistai dalyvavo projekte, grupė jau buvo sukurta. Pats kolektyvas buvo suburtas Aleksandro Kačanausko muzikos mokykloje, Kaune.  Kaip per interviu pasakojo pati Ieva, grupėje narių buvo daug daugiau nei yra šiuo metu, bet su metais narių skaičius vis mažėjo, kol jie liko šešiese.  Būtent šis šaunusis šešetukas dabar mus stebina savo neeiliniais pasirodymais. 

Kelionė į X Faktorių.
Du ,,Original Copy'' grupės nariai jau yra ragavę ,,X Faktoriaus'' duonos,  tad visam kolektyvui nuo to šiek tiek lengviau, nes tvyro šiokia tokia patirtis. Tačiau nors grupės nariai Ieva ir Audrius jau turi didesnės scenos patirties, jaudulys išliko toks pats, kaip ir pirmą kartą bandant savo sėkmę šiame projekte. Jau pačios pirmosios atrankos metu ši grupė buvo laikoma favoritais, ir cituojant  pačios Justės Arlauskaitės - Jazzu žodžiais: ,,Jūs esate vieni iš šio projekto favoritų".  Kiekvienas teisėjas savaip išgyrė šią grupę, ir pačios pirmos atrankos metu  ,,Original Copy'' jau  turėjo "4 taip". Žinoma, tai motyvavo šią grupę ruoštis kitoms atrankoms, davė pasitikėjimo savimi, tačiau jaudulys su kiekviena diena vis didėjo. 

10 minučių su ,,Original Copy'' nare Ieva Ščerbinskaite. 

Labas, Ieva, kaip tavo žiemiškos nuotaikos?
Puikios. Tik, kaip ir turbūt kitiems grupės nariams, jaučiasi toks jauduliukas dėl sekmadienio ir artėjančio pasirodymo.

Tačiau šioje scenoje esi ne pirmą kartą, ar jaudulys vis tiek tas pats, kaip ir dalyvaujant pirmą kartą?
Labai panašus, kartais net didesnis, nes dabar esi atsakingas ne tik už save, bet ir už visą grupę. Taip pat pasirodymuose statome choreografiją, o tai dar labiau pasunkina viską ir dar labiau jautiesi atsakingas, nes reikia ir gerai sudainuoti, ir nesumaišyti judesių.

Kaip kilo mintis sudalyvauti projekte su grupe?
Tiesiog nusprendėme, kad turime sceninės patirties, juk keli iš mūsų jau dalyvavo šiuose ir kituose projektuose, tad reikia panaudoti patirtį, kurią įgijome per tuos metus ir išbandyti savo jėgas šiame projekte.

Ar jūsų lūkesčiai kol kas pildosi?
Tikrai taip.

O ar jūsų grupėje yra pagrindinis narys, kaip sakoma grupės siela, kapitonas? Kuris visus užveda ir motyvuoja?
Ne, nieko neišskiriame, mes viską darome kartu.

Ar galėtum plačiau papasakoti jūsų, kaip grupės kasdienybę? Praėjo sekmadienis, reikia ruoštis kitą pasirodymą.. Kaip tai darote?
Tiesiog daug repetuojame, dalinamės idėjomis, dirbame ir stengiamės sukurti geriausią rezultatą.

O kas yra didžiausias tavo motyvatorius?
Geri pasirodymai! Man nesvarbu, ar laimėsime, ar iškrisime. Svarbiausia yra kiekvieną savaitę padaryti tokį pasirodymą, kad galėčiau sakyti, jog padariau viską ir dėl nieko nesigailiu.

Turbūt kiekvienam pasirodymui išnaudoji maksimumą savo jėgų? Ar vis dėl to tikėdama, jog pateksi iki finalo, didesnes jėgų atsargas laikaisi jam?
Na, kiekviename pasirodyme galima surasti prie ko prisikabinti, niekada nepavyksta visko padaryti tobulai, bet stengiamės kiek mūsų jėgos leidžia. Kiekvieną savaitę stengiuosi išnaudoti maksimumą tą akimirką turimų jėgų.

Ar būna jog pykstatės kolektyve? Nesutarimai dėl žodžių pasidalinimo ir kiti kolektyvams būdingi dalykai.
Neslėpsiu, pykstamės dažnai dėl įvairiausių dalykų, smulkmenų, bet taip pat mus sieja labai stiprus ryšys. Kad ir kas benutiktų, galiausiai priimame bendrą sprendimą ir draugiškai kuriame kartu.

O ko tikitės iš ateinančio Sekmadienio?
Turbūt kaip ir visi kiti dalyviai, tikimės padaryti kuo geresnį pasirodymą.

Na, o kokio teisėjo, vis dėl t
o, labiausiai prisibijote?
Visi mums patinka, tad tikrai negaliu kažko išskirti.

Galbūt norėtum kažko palinkėti "Teenage Dreams" skaitytojoms?
Tiesiog mylėkite save, siekite savo svajonių ir būkite laimingi!

Dėkoju už šį trumpą interviu! Linkime tau ir jūsų grupei kuo didžiausios sėkmės tiek gyvenime, tiek projekte.
Labai jums ačiū!

Visi galim pripažinti, jog ši grupė yra neeilinė. Sinchroniškumas, meilė žiūrovams, nuostabus ir nepriekaištingas pasiruošimas kiekvienam pasirodymui - ši grupė turi visa tai, ir dar daugiau. O mes šiai grupei linkime malonių akimirkų, gerai praleisto laiko, nepakartojamų įspūdžių, ir žinoma, kuo didžiausios sėkmės projekte ,, X Faktorius''.


15 Komentarai

 1. Buvo įdomu skaityti šį interviu ☺

  AtsakytiPanaikinti
 2. patiko saunuole taip ir toliau!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. labai patinka tokio tipo straipsniai/interviu nes galima daugiau sužinoti apie įdomius žmones. :)tikiuosi ateityje tokių daugiau čia pamatyti

  AtsakytiPanaikinti
 4. Buvo itin akivaizdu, kad tau ši grupė - pati mėgstamiausia. Rašant straipsnius, to neturi būti. Turi išlikti neutrali, nepiršti skaitytojui savo nuomonės ir leisti jam susidaryti ją pačiam. O čia jau teksto pradžioje prasidėjo tuščiažodžiavimas apie grupės tobulumą. Asmeniškai nesutikčiau su tavo nuomone, jog grupėje netrūksta charizmos. Didžiausia "Original Copy" problema ir yra ta, kad ten nėra asmenybių. Ten yra tik gerai dainuojantys žmonės, kurie geba padaryti neįtikėtinus šou. Bet charizmos pas atlikėjus yra 0. Tad vėlgi, tavo nuomonės piršimas skaitytojui.

  Daug stiliaus klaidų. Pavyzdžiui: "žiemiškos nuotaikos", "statome choreografiją", "pasunkina viską", "surasti prie ko prisikabinti" ir t.t. Toks jausmas, kad kokius atsakymus Ieva atsiuntė, tokius tu nukopijavai bei įklijavai į straipsnį. Vertėtų kitą kartą atidžiau perskaityti ir ištaisyti klaidas, tuo labiau, kai tai yra interviu.

  Mano nuomonė. Priimk arba ne. Sėkmės. :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Nepaprastai smagu, kad tiek stengeisi, ir jeigu visi skaitytojai, skaitantys ar ateityje skaitysiantys šį straipsnį žinotų, kiek kartų dėl įvairių klausimų kreipeisi į mane, turbūt šis straipsnis pasidarytų jiems dar patrauklesnis. :D

  Kaip ir sakė anonimas, tokie straipsniai visuomet sulaukia gana daug dėmesio, yra įdomūs. Nepaprastai laukiu tavo kitokio stiliaus straipsnių, bet interviu taip pat. :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. neslėpsiu, skyrybos klaidelės bei nerišlūs sakiniai stipriai gadino bendrą vaizdą, tačiau giriu už originalų temos pasirinkimą

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai ačiū visiems už nuomonės, kritiką. Esu nauja rašytoja čia, ir man labai svarbūs jūsų komentarai.
  Ema, na ši grupė man patinka, tačiau nėra mano favoritai, bet labai dėkoju tau už išsamią nuomonę, stengsiuosi tobulėti :)

  AtsakytiPanaikinti
 8. Įdomus interviu, bet kaip ir kitos skaitytojos pastebėjau kelias klaideles.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Visiškai pritariu Emai.
  Tas dalykas labai badė akis, nes skaitau ir vos ne kiekvienam sakinį jų liaupsinimas. Mano nuomonę, jeigu dėstai visu jų pliusus parašyk ir minusus (jų tikrai yra). Nes skaitytojui atskleidžiama tik „gražioji“ pusė, o man tas nepatinka, jaučiuosi kaip apgauta :D
  O charizmos tikrai nėra. Na bent jau aš jos nepastebėjau. Jeigu šioje grupėje būtų bent du žmonės su tokia charizma, kaip pas Thomą (kalbant apie X faktorių) tada tikrai pritarčiau dėl šio dalyko. Bet... yra kaip yra.
  Ir kitą kartą pasistenk nepiršti savo nuomonės, nes čia jau labiau panašiau į reklamą :D Kokie jie nuostabūs ir t.t.
  Sėkmės rašant toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 10. Labai smagu, kad ir jūs juos pastebėjote. O kodėl taip smagu? Nes aš mokausi toje pačioje muzikos mokykloje, ir net pas tą pačią dainavimo mokytoją ^-^ Labai didžiuojuosi jais, o ir pati tikiuosi, kad galbūt kai būsime kiek didesni, mes su savo grupe taip pat nuveiksim ką nors TOKIO (: Ačiū už straipsniuką!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Aš pati esu Original Copy gerbėja, tad skaityti buvo išties įdomu. Temą vertinų puikiai, tačiau pritariu ir kitoms komentatorėms, kad buvo klaidų... Sėkmės toliau rašant:)

  AtsakytiPanaikinti
 12. Giriu už temą! Prie visų komentarų norėčiau pridėti ir tai, jog panašiems tekstams parink įdomesnį, labiau „užkabinantį“ pavadinimą, žodžiu, kad būtų trumpai ir stipriai. Kai kur kliuvo stilius, nedidelės klaidelės, galėjai parankioti įdomesnių klausimų. O kas dėl tavo simpatijų aiškumo šiame tekste - viskas super, jei skaitytojai nesupranta, kaip tau patinka ši grupė(ar kažkas kito, jei straipsnis kita tema). Šį kartą skaitytojai pastebėjo, todėl ateičiai - teigiamais faktais turi formuoti teigiamą skaitytojo nuomonę.
  Tikiu, jog tobulėsi, sėkmės :)

  AtsakytiPanaikinti
 13. netikiu kad tobulesi.kokia nvkl esi tokia ir liksi,sekmes

  AtsakytiPanaikinti