Interviu su grožio blogere Karolina Čižauskaite

Šiam kartui jūsų akiai jaunimo portalas "Teenage Dreams" pateikia jums dar vieną šaunų interviu su šauniu žmogumi.  Kuo? Ogi su šešiolikmete grožio blogere, mūsų portalo skaitytoja, daug įdomių pomėgių turinčia ir nuolat įdomiomis veiklos užsiimančia Karolina Čižauskaite. Smagiai su ja pabendravome, pašnekėjome ir paruošėme trumpą bei nuoširdų interviu, kuris tikimės, kad tave įkvėps. Malonaus skaitymo!

Sveika, Karolina! Dėkojame, kad sutikai paaukoti šiek tiek savo laiko mūsų pokalbiui. Papasakok mūsų skaitytojoms, kokie yra Tavo pomėgiai, kuo užsiimi?
Pasistengsiu prisiminti visus, nes pomėgių turiu tikrai nemažai. Apie trejus metus lankiau žirgyną, mėgėjiškai jodinėjau, tačiau šio "būrelio" jau nebelankau, bet auginu du žirgus. Labai mėgstu rašyti, būdama jaunesnė kurdavau įvairius pasakojimus, eilėraščius, dabar rašau tinklaraštį. Taip pat patinka skaityti knygas, piešti - nors ne visada tam atrandu laiko. Susirašinėju laiškais, visai neseniai "įsiliejau" į "Postcrossing" projektą. Be galo mėgstu keliones, tiek savoje šalyje, tiek už jos ribų - svarbu pamatyti kažką naujo. Domiuosi mada, naujovėmis ir tuo mėgaujuosi, mėgstu išbandyti įvairias kosmetikos priemones. Taip pat neatsisakau pasisukinėti virtuvėje. Pagrinde gaminu desertus, tačiau tikrai sugebu pagaminti ir kažką rimčiau.

Tavo pomėgis - žirgai? Įdomu, papasakok plačiau: kaip juos prižiūri, kokie jų vardai ir amžius. Taip pat pasidalink su mumis, kaip pradėjai rašyti tinklaraštį, suktis virtuvėje?
Karolinos gaminti desertai. Mmm...
Vienas iš žirgų yra žemaitukų veislės - Pegasas ir su juo esame vienmečiai - abiems po 16 metų. Daug kas šio skaičiaus išsigąsta, tačiau šios veislės žirgai gali gyventi iki 30 metų. O kitas - išdykėlis ponis, vardu Taškius, visai jaunas - kiek vyresnis nei 2 metų.

Tinklaraštį esu rašiusi ir anksčiau, tiesą sakant, net nežinau, kodėl buvau nutraukusi šią veiklą. Tačiau visgi suvokiau, kad noriu tai daryti, dauguma giria ir palaiko, kas mano manymu yra svarbiausia ir suteikia daugiausiai motyvacijos rašymui ir tobulėjimui.

O gaminti pradėjau galbūt prieš 3-4 metus. Pradžioje, aišku, buvo visiškai paprasti ir elementarūs patiekalai - karšti sumuštiniai ar makaronai, tačiau kuo toliau, tuo labiau man pradėjo tai patikti, pradėjau pirkti kulinarijos knygas, domėtis plačiau ir eksperimentuoti.

Paminėjai, kad mėgsti keliauti. Kur labiau - į šiltus ar šaltus kraštus? Kuri šalis paliko didžiausią įspūdį ir kur dabar norėtum nukeliauti, gal turi planų ar artėjančių kelionių?
Dažniausiai su šeima keliaujame kažkur šilčiau. Labai patiko Tenerifėje, taip pat Gran Kanarijoje. Su mielu noru dar kartą apsilankyčiau Izraelyje ir Prancūzijoje, o šiuo metu labiausiai noriu į Tailandą ir Peru. Tačiau neatsisakyčiau kelionės ir į bet kokią kitą šalį - jei tik galėčiau, apkeliaučiau visą pasaulį!


Kokią gyvenimo dalį tau užima draugai?
Esu toks žmogus, kuris labiau mėgsta pabūti vienas, ilgiau pabuvus su žmonėmis jaučiuosi emociškai išsekusi. Tačiau žinau, kad visada galiu parašyti kelioms puikioms draugėms ir pasikviesti jas pabūti su manimi. Tikrai nesu ta, kuri visiškai su niekuo nebendrauja ir amžinai sėdi užsidariusi namuose!

Ar turi valią ir drįstum sakyti, jog išsiugdei ją pati?
Labai priklauso, kam tą valią turiu panaudoti. Mokslams jos tikrai kiek per mažai, galėčiau įdėti daug daugiau noro ir darbo, tačiau jei pati nenorėsiu - to ir nebus. O savo pomėgiams, mėgstamiems dalykams valios tikrai atrandu su kaupu. Naujo serialo sezono galiu laukti kad ir metus.

Gal turi kokių nors slaptų pomėgių, apie kuriuos visiems nesiskelbi, bet norėtum pasidalinti dabar? Papasakok!
Privertei susimąstyti! Slaptų pomėgių galbūt nelabai, šį labiau pavadinčiau keistu - kanceliarija. Esu pakvaišuso! Tokio tipo parduotuvėse galiu vaikščioti valandų valandas, internete labiausiai domina tokios prekės, o jei pamatau kažką nematyto - PERKU!, nes atrodo įdomiai, o tas "reikia-nereikia" klausimas lieka paskutinėj vietoj. Ypač esu pamišusi dėl užrašų knygelių - galiu pirkti kalnais ir noriu DAR, nes viena knygutė gražesnė už kitą...

Ar tavo gyvenime yra kažkokių dalykų, kuriuos norėtum pradėti daryti, tačiau bijai, ką pagalvos kiti ir tai tave pristabdo, verčia abejoti?
Kol kas dar nemoku visiškai nereaguoti į kitų nuomones, neatkreipti dėmesio į kitų šnekas, tad taip, tikrai yra tokių veiklų/veiksmų, kurie dar tik mano galvoje.

Esi laiminga būdama tuo, kuo esi dabar?
Nepaisant to, kad galbūt nedarau ar neatrodau būtent taip, kaip norėčiau - esu laiminga! Galų gale, siekiant ir labai norint, ateis ir tie dalykai, kurių mano gyvenime šiuo metu kol kas nėra. O siekimas ir ėjimas link tikslo, mano nuomone, yra pats smagiausias dalykas!

Ar jau suvokei, dėl ko turi norą gyventi ir džiaugtis viskuo, kas tik nutinka?
Niekada ir nebuvau toji depresantė, kuri nemato prasmės gyventi. Žinoma, būna dienų, kai nenori kažko daryti, tačiau jos eina ir praeina. O labiausiai mane motyvuoja noras pamatyti ir patirti kažką naujo - kitas šalis, kultūras, žmones, išmokti kažko išskirtinesnio ar gerinti jau turimus talentus bei gebėjimus, siekti tikslų ir svajonių!
Karolina su savo žirgu.

Netikėtas klausimėlis - ką labiausiai mėgsti valgyti? Ar propaguoji sveiką gyvenseną tiek maisto, tiek sporto atžvilgiu?
Šiuo klausimu visiškai nesu tikra - vieną dieną valgau tik vaisių salotas, avokado užtepėles ir geriu vadinamuosius "smūčių" kokteilius, o kitą - jaučiu begalinį norą picoms, kebabams ar bulvytėms. Tačiau dėl to pernelyg nepergyvenu, kadangi kol kas nei vienas kilogramas pas mane ilgiau nepasilieka. Anksčiau lankiau sporto klubą, o šiuo metu užsiimu joga. Dar niekada nebuvau atradusi tokio sporto, kuris man taip tiktų ir patiktų! Ir atsipalaidavimas, ir kūno stiprinimas vienu metu. Kas dar vis dvejoja, tikrai siūlau bent jau pamėginti.

Ko norėtum palinkėti sau ateičiai?
Per daug nepasikeisti (į blogąją pusę, žinoma), išsiugdyti dar didesnę valią ir žinoma, drąsiai siekti savo svajonių!

O ko palinkėtum ištikimosioms mūsų portalo skaitytojoms?
To paties, ko linkėjau ir sau. Taip pat turėti savo nuomonę ir dažnai nekaitalioti, net jei ji ir nepatinka kitiems. (šypsosi). 

Ar jau pastebėjote, kokia veikli, darbšti ir šauni yra ši panelė? Užsuk į jos instagramą (ČIA) bei palik komentarą jos tinklaraštyje (ČIA)! O šiam kartui "Teenage Dreams" portalas visoms Jums linki sėkmės ir geros nuotaikos! 

7 Komentarai

 1. Pervertinta mergina, negražiai sudeliotos nuotraukos, kažkaip viskas keistai. Man nelabai patiko, tačiau tai tik mano nuomonė, žinoma. :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. O man labai patiko. Su nuotraukom kaip tik viskas gerai, na nes jų daug, tai sunku kažkaip kitaip sudėliot. šaunu, kad jauni žmonės tiek daug veiklų turi. Karolina puiki asmenybė manau. Sėkmės jai didžiausios. Puikiai padirbėjai, Paulina.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Jei taip, tai visas wannabe bloggeres dabar pakalbinkit, tarp jų ir mane. Aš gi osum irgi, visiems reik irgi apie mane sužinot, aš daug veikiu irgi. Dar daugiau ir įdomiau. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 4. Dėkoju Jums! :)
  Dovilyte, tikrai taip, lauk mano žinutės artimoje ateityje :D

  AtsakytiPanaikinti
 5. Iš vienos pusės, Karolina ne žvaigždė, apie ją straipsnių rašyti nereikia, tačiau žiūrint ir iš kitos pusės, galbūt kažką straipsniai ne su visiems žinomomis personomis motyvuos. Idk :-D vienaip ar kitaip, parašei gerai

  AtsakytiPanaikinti
 6. Straipsnis apie šią blogerę buvo skaitytojų noras, jie jo prašė, o skaitytojų norus mes stengiamės kiek įmanoma pildyti. :) Be to, apklausoje taip pat buvo išreikštas noras parašyti straipsnių apie jaunus žmones.

  AtsakytiPanaikinti
 7. Tinklaraščio administratorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti