Iššūkiai, kurių neįmanoma pamiršti - I dalis

Iššūkiai neseniai tapo pragyvenimo šaltiniu daugeliui populiarių YouTuberių, ir yra labai daug priežasčių, kodėl. Dauguma šių iššūkių padeda išpopuliarėti, kitiems - užsidirbti, susirasti draugų, išnaudoti laisvą laiką bei galimybes. Kai kurie žymūs vlogeriai iššūkius atlieka bei talpina į viešąją erdvę dėl žiūrovų prašymų. Iššūkių yra daugybė, tačiau kurie populiariausi, labiausiai žiūrimi ir juokingiausi? Būtent tai mes šiandien ir aptarsime.

„Charlie Charlie Pencil Game“

Akivaizdu, jog žaidimas tapo monstru, mušančiu internetinių svetainių rekordus. Tačiau kodėl? Galbūt malonumas slypi šio žaidimo paprastume ir legendoje, o galbūt žmones traukia panašumas į garsiąją Ouija lentą?

Žaidimo esmė: Išsikviesti silpniausią demoną - Charlie, naudojant tik popieriaus lapą ir du pieštukus. 

Eiga:
1) Popieriaus lape nusipiešk dvi linijas: vieną einančią horizontaliai, kitą - vertikaliai.
2) Užrašyk žodžius „Taip“ ir „Ne“ keturiuose kampuose įstrižai.
3) Susiradusi du pieštukus, dėk juos ant nusipieštos linijos, vieną ant kito.
4)Tark „Charlie, Charlie ar tu čia?“, kad susisiektum su demonu. Jei pieštukas pajuda link žodžio taip - gali tęsti uždavinėdama jam įvairius klausimus.

Kad užbaigtum žaidimą, turi paklausti pašnekovo, ar jis sutinka atsisveikinti. Jei atsakymas bus neigiamas - privalai žaisti toliau.

Verdiktas:
Beatričė: Manau, kad šis žaidimas yra kvailas. Yra daug video, kur pieštukai ištarus žodžius „Charlie, Charlie ar tu čia?“, pajuda, bet man atrodo, kad juos lengva pajudinti vos papūtus, tad nereikia visuomet tikėti tuo, ką matome, kol nežinome, kas vyko už kadro.
Mano nuomonė: Dvasiomis aš tikiu, tačiau šis žaidimas - tikrų tikriausia nesąmonė. Smalsumo nugalėta ne kartą mėginau atlikti visą tą iškvietimo ritualą, tačiau pieštukas nė nekrustelėjo...

„ALS Ice Bucket Challenge“

Dabar susižavėjimas šiam iššūkiui išblėso, tačiau vasarą jis buvo kone visur, ir tai yra vienas iš nedaugelių internetinių iššūkių, kuris pasklido net ir už socialinės žiniasklaidos. Iššūkis tapo dar žinomesnis, kai populiarios garsenybės bei žinomasis Bill Gates sudalyvavo jame.

Iššūkio esmė: Praturtinti ALS fondą, mat kiekvienas smagioje akcijoje sudalyvavęs žmogus netiesiogiai prideda nedidelę pinigų sumelę parėmimui.

Eiga: Viskas labai paprasta. Tiesiog pripildai kibirą ledinio vandens ir pili jį sau virš galvos. Atlikusi šį iš esmės paprastą, tačiau daug ištvermės reikalaujantį iššūkį, turi jį paskirti kitam.

Verdiktas:
Beatričė: Manau, kad tai - įdomus iššūkis, bet kiek kvaila, kad kiti žmonės tai daro tik dėl smagumo ir vis dėl to nepaaukoja pinigų.
Akvilė: Pati nebandžiau, nes man jis atrodė kvailas. Suprantu, kad jis buvo daromas dėl gero tikslo, bet kai jis išpopuliarėjo, visiems buvo svarbiau jį padaryti dėl mados. Ir visi kažkaip pamiršo tą tikslą.

„Walt Disney Would've Been Proud“

Iššūkio esmė: Smagiai praleisti laiką.

Eiga: Du žmonės turi klausyti Disney dainų serijos (daugiausia animuotų) ir mėginti atspėti dainos pavadinimą bei iš kokio filmuko ji yra. Tiesa, klausyti galima tik 7-10 sekundžių.

Dainas lengvai gali rasti Spotify grojaraščiuose.

Verdiktas:
Mano nuomonė: Iššūkis smagus ir nuotaikingas. Be to, puiki idėja vakarėlio veiklai. Užskaitau ir garantuoju, jog drauges kviesiu grumtis dar ne kartą.
„Kylie Jenner Lip Challenge“

Galbūt šis iššūkis atrodo linksmas ir įdomus, bet įspėjame, kad tai labai pavojinga. Jei nenori, jog tavo gražios lūpos virstų kažkuo panašaus į tai ↓, mesk šalin visas mintis apie šio iššūkio darymą!
 


Tikslas: Tris minutes iš mažos stiklinės siurbiant orą, padidinti lūpų apimtį.

Rezultatas: Didelės ir storos lūpos daugmaž penkias dienas.

Verdiktas:
Mano nuomonė: Visiška nesąmonė! Daugiau neturiu ką pridurti, manau viršuje esančių merginų veido išraiškos pačios puikiai viską pasako.
Skaidrė: Dariau Kylie Jenner iššūkį ir nusivyliau. Aplink lūpas atsirado mėlynių, kurios neišnyko porą savaičių.
Paulina: Man tai yra vienas iš nesąmoningiausių iššūkių, nes dirbtinos lūpos niekada nebuvo ir nebus grožio simboliu. Labiau primena ištinusį ančiuką, negu bandymą pasidaryti pūstas lupytes. Bet pasijuokti iš reakcijų man patiko.

O kuris iš iš jų tave sužavėjo labiausiai? Galbūt gali pasiūlyti perliuką, kuris gebėtų nurungti šiuos keturis populiarumo viršūnėje patogiai įsitaisiusius iššūkius? O gal kažkurį iš šių esi ir pati išbandžiusi? Pasidalink savo nuotykiais komentaruose!

 

3 Komentarai

  1. Nepatiko. Vienintelis nebanalus ir visur neapkalbėtas (o gal tik mano ausų nepasiekęs) iššūkis buvo apie Disney filmukus. Taip pat įrašas trumpas, galėjai parašyti dar tiek pat idėjų su faktais, pavyzdžiais, istorijomis, tikslais. ;-)

    AtsakytiPanaikinti
  2. tikslai paminėti, merginų nuomonės taip pat savoje vietoje, na o kaip ir rašiau pabaigoje, garbę pasidalinti istorijomis jau paliksiu skaitytojoms. ;-)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Pataisyk klaidą paskutinės pastraipos pirmoje eilutėje"O kuris iš iš jų tave sužavėjo labiausiai" 2 iš žodžiai parašyti.

    AtsakytiPanaikinti