Iššūkis ,,Gražesnė per 30 dienų"

Ne vieną paauglę kankina mintis, kad ji yra nepakankamai graži. Šiuo gyvenimo laikotarpiu tokios mintys yra normalus reiškinys, bet tai nėra pasaulio pabaiga. Manot, neįmanoma greitai ir sveikai tapti gražesne tiek sau, tiek aplinkiniams? Labai klystate. Todėl skelbiu jums iššūkį ,,Gražesnė per 30 dienų". Štai keletas patarimų, padėsiančių įveikti iššūkį.

Patarimas nr. 1
Sveikesnė mityba
Taip, taip, ir vėl sveika mityba. Tai svarbiausias dalykas, kai norime pasijusti sveikesnės ir gražesnės. Tad iš savo raciono išbrauk miltinius produktus, gazuotus gėrimus ir saldumynus. Geriau rinkis vandenį ir žaliąją arbatą, daržoves ir vaisius, riešutus. Greitai pastebėsi, kad pagražėjo tiek oda, tiek nagai, tiek plaukai. Be to, dar ir atsikratysi nereikalingų kilogramų.

Patarimas nr. 2
Mankšta
Rytinė mankšta išjudins visus per naktį sustingusius raumenis, padės išsibudinti ir pakels nuotaiką. Ir tam nereikia ilgai prakaituoti ir atlikti sunkius pratimus. Pakaks 15-20min mankštos. Atlikite keletą tempimo pratimų, porą paprastų pratimų rankoms, keletą šuoliukų, pritūpimų ir atsilenkimų. Garantuoju, kad likusią dienos dalį jausitės žvalesnė nei įprastai.

Patarimas nr.3
Grynas oras
Turbūt net nepastebime, kaip visą dieną praleidžiame uždarose patalpose. Vis dirbame, lekiame, skubame ir nerandame laiko pasivaikščiojimui bei pasigrožėjimui nuostabia žiema. Tad raskite per dieną bent 10min laiko, kad galėtumėte ramiai pabūti lauke, pasivaikščioti ir atsipalaiduoti. Kuo tai susiję su grožiu? Grynas oras stiprina imunitetą, greitina virškinimą ir padeda geriau išsimiegoti. Taip pat padeda kūnui atsikratyti teršalų ir gerina medžiagų apykaitą. Ir prisiminkite: nėra blogo oro, yra tik netinkama apranga.

Patarimas nr.4
Pasirūpinkime plaukais
Pora kartų per savaitę atlikite garstyčių kaukę. Į 200ml kefyro įberkite 1 a.š. garstyčių miltelių ir įmuškite 1 kiaušinio trynį. Masę gerai išsukite, įtrinkite į plaukus, apvyniokite plėvele ir laikykite taip 40-60min. Vėliau plaukus išplaukite kaip įprastai. Greitai pastebėsite, kad jūsų plaukai sveikesni bei ilgesni.


Patarimas nr.5
Sustiprinkite nagus
Nei vienos merginos nepuošia lūžinėjantys, nukramtyti nagai. Kelis kartus per savaitę nepatingėk ir pasidaryk vonelę nagams. Pašildyk alyvuogių aliejų, įberk jūros druskos, įspausk citrinos sulčių ir palaikyk nagus tokioje vonelėje 10-15min. Vėliau rankas nusausink ir pasitepk maitinamuoju kremu.

Patarimas nr.6
Stipriname blakstienas
Tai padaryti labai paprasta. Jums reikės tik ricinos aliejaus (jo galite įsigyti vaistinėje) ir švaraus šepetėlio nuo tušo. Šiek tiek pamerkite šepetėlį į aliejų ir tepkite ant blakstienų. Taip darykite kiekvieną vakarą, prieš miegą. Jau po 2sav. pamatysite pirmuosius rezultatus!

Patarimas nr.7
Valome veidą
Tam, kad veidas išliktų švarus, nepakanka tik kas rytą ir vakarą jį nuplauti vandeniu. Nepatingėkite ir pora kartų per savaitę atlikite valomąją veido kaukę. Pora arbatinių šaukštelių medaus sumaišykite su šaukšteliu cinamono ir tepkite ant nuplauto ir nusausinto veido. Tokią kaukę palaikykite 15min ir nuplaukite šiltu vandeniu. Vėliau odą patepkite maitinamuoju kremu.

Patarimas nr.8
Miegas
Jau seniai įrodyta, kad miegas svarbus tiek sveikatai, tiek grožiui. Gerai išsimiegojusios jaučiamės žvalesnės, o nuo to, kaip jaučiamės, priklauso ir tai, kaip atrodome. Po gero miego oda švyti, nėra tamsių ratilų po akimis bei nereikalingo patinimo. Taip pat mokslininkai nustatė, kad nepakankamai miegant išsiskiria hormonas, skatinantis svorio augimą. O to juk nei viena nenori! Tad susiplanuokite laiką taip, kad per parą galėtumėte išmiegoti bent 8h. 

Besirūpindamos išoriniu grožiu, nepamirškite tobulėti ir dvasiškai. Per tas 30 dienų perskaitykite bent pora klasika tapusių knygų, aplankykite parodą, nueikite į teatrą. Ir tegul tai tampa jūsų naujais gyvenimo įpročiais!6 Komentarai

 1. niekada nerašyk 'kiekviena, nei viena ir t.t'. Pakeisk žodžiais 'dauguma, nemažai žmonių', nes tikrai ne kiekviena nenori priaugt kilogramų ir t.t :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko straipsnis, sumotyvavo viską pradėti daryti, tik žinau, kad praleisiu plaukų punktą, nes nemėgstu nė vieno paminėto ingrediento, tad nelabai malonu būtų juos dėti ir ant plaukų :D Sėkmės kituose straipsniuose, Gabija!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Justina gerą pastabą davė, šis dalykas žiauriai pjauna balus per rašinius.. :D bet dabar ne apie tai. Kaip visada - patraukliai, įdomiai, informatyviai. Ką iš savo pusės tikrai pažadu, tai stengsiuosi ilgiau miegoti, nes be miego tai sunku net pusė dienos ištverti... :D Ačiū! Spaudžiu visas reakcijas :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Justina, Vilija - ech, žinau kokia didelė čia klaida, nuolat kitus taisau ir pati paslydau. Et. :D

  Ačiū visoms už komentarus! :)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū. Puikus straipsnis!!:)

  AtsakytiPanaikinti