Ištroškusioms romantikos : filmas ,,Su meile, Rouzė"

Puodelis karšto šokolado, gabalėlis mėgstamo pyrago, daug pagalvių, šiltas pledas ir romantinis filmas. Ko daugiau reikia  jaukiam vakarui? Tačiau dauguma romantinių filmų yra per saldūs, nuspėjamo siužeto, neįtraukiantys. Todėl dažniausiai ieškant gero filmo, prarandame kantrybę ir liekame nieko nepešusios. Šiandien jums siūlau kitokį romantinį filmą - ,,Su meile, Rouzė". 

Trumpai
Pavadinimas - ,,Su meile, Rouzė"/,,Love, Rosie"
Žanras - Romantinis/komedija
Trukmė - 102min
Metai - 2014m
Režisierius - Christian Ditter
Aktoriai - Lilly Collins, Sam Claflin, Christian Cooke, Jaime Winstone
IMDB įvertinimas - 7,2

Apie filmą
Pagrindiniai istorijos herojai - Rouzė ir Aleksas. Jie yra geriausi draugai nuo pat vaikystės, tačiau paskutiniaisiais mokyklos metais kažkas pasikeičia. Jaunuoliai vienas kitam ima jausti kažką daugiau nei tik draugiškus jausmus. Tačiau jie ignoruoja tai ir toliau planuoja mokslus bei gyvenimą Bostone. Visus planus sugriauna lemtingas nutikimas išleistuvių šokių naktį. Rouzė šį įvykį nuslepia nuo Alekso, pameluoja jam ir neišvyksta kartu su juo į Bostoną. Nuo tada jie pradeda kurti savo gyvenimus atskirai. Rouzė augina dukrytę ir sunkiai dirba, Aleksas susižadi ir tęsia mokslus. Nors viskas nebe taip kaip anksčiau, jie nepamiršta vienas kito ir kažkur giliai širdyje kirbančių jausmų vienas kitam. Ar šiuos trokštančius išpildyti savo svajones jaunuolius dar suves likimas? O gal geriausi draugai negali būti ir mylimieji? Viską sužinosite pažiūrėję filmą.

Pagrindiniai aktoriai
Lilly Collins - britų kilmės aktorė, gimusi 1989m. kovo 18-ą dieną. Iki penkerių Lilly gyveno Jungtinėje Karalystėje. Vėliau jos tėvai išsiskyrė ir ji su mama persikraustė į Los Andželą, Kaliforniją. Mergina niekuomet nesvajojo tapti aktore. Ji nuo pat mažumės svajojo tapti žurnaliste, todėl įstojo į žurnalistiką Šiaurės Karolinos universitete. Po keleto sėkmingų pasirodymų televizijoje, mergina buvo pastebėta ir pakviesta nusifilmuoti seriale ,,90210". Vėliau ji atliko kelis epizodinius vaidmenis, kol praėjusi atranką gavo pagrindinį vaidmenį filme ,,Veidrodėli, veidrodėli... Snieguolės istorija". Šį filmą galima laikyti jos, kaip garsios aktorės, pradžia kino industrijoje. Vėliau ji nusifilmavo ne ką mažiau žinomuose filmuose ,,Įstrigę meilėje'' ir ,,Mirties įrankiai: kaulų miestas". 

Ar žinojai? Lilly net du kartus bandė gauti vaidmenis, kuriuos gavo Kristen Stewart. Taip nutiko atrankose į filmus ,,Saulėlydis" ir ,,Snieguolė ir medžiotojas". Nepaisant to, Lilly nelaiko Kristen konkurente, ir dėl nesėkmės nepyksta.

Niekas nepaneigs, kad Lilly  - labai žavi mergina

Sam Claflin - britų aktorius, gimęs 1986m. birželio 27-ą dieną. Sam, kaip ir Lilly, iš pradžių nesižavėjo aktoryste. Vaikystėje, kol nesusilaužė kulkšnies, didžiausia jo aistra buvo futbolas. Nuo tada jam teko pamiršti šį sportą. Taip jis atrado meilę vaidybai. Todėl 2009m. Sam baigė Londono muzikos ir dramos akademiją. Turbūt nedaugelis žino, kad būtent šis aktorius atliko įsimylėjusio undinėlę misionieriaus vaidmenį filme ,,Karibų piratai: ant keistų bangų". Talentingasis Sam taip pat atliko svarbų vaidmenį ir filme ,,Snieguolė ir medžiotojas". Tačiau geriausiai jį žinome kaip Finiką iš ,,Bado žaidynių". Turbūt įdomu, ar šis aktorius turi antrąją puse? Nuvilsiu, bet jis užimtas. 2011-aisiais Sam pradėjo susitikinėti su aktore Laura Haddock. Sam teigia, kad kai pirmą kartą pamatė ją, savo agentui pasakė: ,,Tai moteris, kurią svajojau vesti visą gyvenimą". Ir 2013-aisiais jo svajonė išsipildė. Privačioje ceremonijoje jis vedė Laurą. Na, o praeitais metais, per ,,Bado žaidynės: Strazdas giesmininkas 2 dalis" paaiškėjo, kad jie sulauks vaikelio! 

Ar žinojai? 2014-aisiais Sam Claflin ,,Glamour Awards" apdovanojimuose buvo išrinktas metų vyru! Jis tikrai to vertas.


Mano nuomonė
Kas mane pažįsta, žino, kad labiausiai nemėgstu romantinių filmų. Esu mačiusi vos kelis tokius filmus. Tai, kad pažiūrėjau šį filmą, yra visiškas atsitiktinumas! Laukė kelionė ir reikėjo greitai parsisiųsti filmą. Nesinorėjo sunkaus, priverčiančio susimastyti filmo, tad parsisiunčiau pirmą pasitaikiusį romantinį. Ir žinote ką? Nepasigailėjau. Šis filmas įtraukė nuo pat pirmos minutės. Neįprastas siužetas, puiki aktorių vaidyba. Nuolat savęs klausiau: ,,O kas toliau?". Ir kai atrodydavo, kad jau viskas, daugiau nieko įdomaus nebe įvyks, likdavau maloniai nustebinta. Labiausiai patiko tai, kad vyravo ne tik meilės, bet ir draugystės, santykių su tėvais, svajonių siekimo siužeto linijos. Šį filmą rekomenduoju visoms merginoms. Nors šį filmą, mano manymu, turėtų pažiūrėti ir vaikinai!

Kiti atsiliepimai
Vilija. ,,Šiltas, paprastas, bet tuo pačiu kažkuo labai stebuklingas filmas. Nors filmo pagrindas - romantika, pats filmas nėra siaubingai nuobodus ir migdantis. Tai yra vienas iš tų kūrinių, kuriuos žiūrint dar labiau pradedi norėti rasti savo žmogų, su kuriuo galėtum kurti visavertį gyvenimą. Didžiulė rekomendacija visoms, kurios nori kažko tinkamo jaukiam žiemos vakarui."

Viktorija. ,,Esu didelė romantinių filmų gerbėja ir juos vertinu gan griežtai, o šis atitiko visus mano kriterijus. Be galo romantiškas, gyvenimiškas, su humoro linija ir žinoma, pridurčiau ir tai jog patiko ir parinkti aktoriai, kurie manau, puikiai tinka šiam vaidmeniui. Geras filmas kiekvienam metų laikui, kurį galima pažiūrėti su draugais, šeima ar net vaikinu. "

Skirmantė. ,, Kadangi esu didelė romantikė, tai šis filmas tapo "tikru kąsneliu". Filmo turinys nebuvo labai ypatingas. Tai labai paprastas, tačiau savaip mielas ir linksmas filmas. Ta valanda su šiuo filmu buvo kupina įvairiausių emocijų. Galima juoktis, džiaugtis, liūdėti ir ašarą nubraukti. O tai tik dar labiau sustiprina simpatiją filmui. O aktoriai tiesiog puikūs! Na, o merginoms bus gera proga paspoksoti į labai gražius ir puikaus sudėjimo vyrukus. Puikus filmas norint į savo kasdienybę įnešti šiek tiek daugiau spalvų. "Filme taip pat atskleidžiama, kad visuomet reikia siekti savo svajonės, ir kad niekad ne per vėlu ją įgyvendinti. Tad visoms skaitytojoms ir noriu palinkėti, kad nebijotumėte įgyvendinti to, ko labiausiai norite. Jūs tai galite!

8 Komentarai

 1. Geriausias romantinis filmas. Tikrai vertas dėmesio ♥

  AtsakytiPanaikinti
 2. Iskart matos kad Gabijos straipsnis :D ziauriai gerai pavareei!!!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patiko šis straipsnis, jau ilgą laiką mane apnikdavo abejonės - žiūrėti šitą filmą ar ne, tačiau po šio išsamaus straipsnio galutinai apsisprendžiau, šauuunuolė! :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Tiesiog myliu myliu MYLIU suta filma <3 mano megstamiausias yra ^^

  AtsakytiPanaikinti
 5. Niekada neprisiverčiau žiūrėti šio filmo, bet dabar tikrai pažiūrėsiu. Puikus straipsnis!

  AtsakytiPanaikinti
 6. Jau esu mačiusi šitą filmą, tikrai labai geras!
  Kai skaičiau straipsnį, viską atgaminau, smagu buvo prisiminti detales.
  Puikus darbas, net susimąsčiau ar ne reiktų dar kartą peržiūrėti filmo (o tai didelis pliusas straipsniui, kuris man sujaukė mintis :D Nes labai labai retai savo noriu pakartotinai žiūriu filmus, nebent juos rodo per TV :D).
  Viskas paprasta, aišku, tvarkinga ir įdomu!
  Sėkmės rašant toliau :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai ačiū visoms už gražius komentarus ;*

  AtsakytiPanaikinti