Kas tas "Pinterest" ir kaip juo naudotis?

"Pinterest". Visi nuolat apie jį tik ir tetauškia, tačiau kam ši beprotiška svetainė skirta ir kaip ja naudotis? "Pinterest" yra virtualus įkvėpimo šulinys, iš kurio vandens pasisemti gali kiekvienas. Virėjai čia ras gardžiausių patiekalų receptų, tapytojai - kelią į fantaziją, rašytojai - negirdėtų frazių, o tu, jei tik mokėsi gerai ieškoti, rasi tai, dėl ko ten ir užklydai.

Naršai internete ir pamatai kažką, kas bent sekundėlei pavergia šimtaprocentinį tavo dėmesį. Objekto, kurį ką tik išvydai, žinoma, neketini taip lengvai paleisti. Ką darysi? Atsispausdinsi papildydama kolekciją? Išsisaugosi kompiuterio ekrane, o vėliau, pritrūkus vietos ištrinsi? Nė negalvok. Prieš nosį tau guli išeitis, ir ta išeitis yra ne kas kitas, kaip "Pinterest". Dabar, šio puslapiuko pagalba gali lengvai į vieną vietą sudėlioti visus internete rastus bei „vau“ iš tavo lūpų išsprūsti privertusius dalykėlius. Ši svetainė leidžia „prisegti“ daiktus tinkle taip lengvai, kaip ir realiame gyvenime ant skelbimų lentos. Bet vietoje to, "Pinterest" taupo visus tavo segtukus. Plius, gali sekti draugus ir iš naujo prisegti daiktus, kuriuos jie jau prisegė savo paskyrose.


Nuo ko pradėti?
Pirmas dalykas, kurį turėsi padaryti - užsiregistruoti. Gali nueiti į "Pinterest" žiniatinklio svetainę ir nusiųsti priėmimo užklausą (taip, yra laukiančiųjų sąrašas), arba paprašyti draugės, kuri jau ilgą laiko tarpą sėkmingai naudojasi svetaine, kad atsiųstų tau kvietimą.

Kai jau turėsi anketą, sekantis žingsnelis bus "Pin It" mygtukas, įdiegtas tavo naršyklės mygtukų juostoje. Šis stebuklingas mažas mygtukas suteikia galimybę priseginėti daiktus. Mygtuko įmontavimas labai lengvas - kai būsi savo "Pinterest" profilyje, dešinio kampo viršuje susirask užrašą „About“. Paspaudusi ant jo, turėtum pamatyti dar vieną, tik šį kart jo užrašas bus „Pin It Button“. Po šiojo paspaudimo seka nurodymas temti mygtuką į naujus namus (mygtukų juostą).

Arba, užuot naudojusi "Pin It" mygtuką, gali nukopijuoti ir priklijuoti sąsajas nuo svetainių, kurias mėgsti. Taip visagalis "Pinterest" ieškos fotografijų būtent iš ten.

Kokio tipo įrašus prisegti?
Svetainė turi pagrindinį bei milžinišką pliusą - prisegtukų laisvė neribojama! Kiekvienas vartotojas gali prisegti viską ką nori, pradedant gurmaniškais jūrų gėrybių užkandžiais, ir baigiant auksiniais patarimais kaip parašyti esė. Gali prisegti batus, kurie norėtum, jog papildytų tavo pavasario garderobą, arba mažą mielą vėžliuką, kurį rytoj būtinai nupieši! Tokiu būdu "Pinterest" gali būti tuo, kuo tu nori, kad jis būtų.

Kadangi pradedi priseginėti failiukus, tau reikia aplankų, kurie skirstytų kategorijomis prisegtukus, padėdami vėliau lengviau juos surasti. Užtruks kurį laiką, kol šie įgaus nepriekaištingą išsidėstymą bei kombinaciją, tačiau atmink, kad kuo daugiau visko prisegsi - tuo patrauklesnis tavo aplankas bus.


Užmesk akį į pavyzdinius portalo "Teenage Dreams" segtukus su DIY bei receptų nuotraukomis, kurias suradome "Pinterest". Mes esame pernelyg sujaudintos, kad nepasidalytume jomis su tavimi, mieloji "TD" skaitytoja! Lai jos bus įkvėpimas tau, kuriant savo "Pin" pasaulį.
https://www.pinterest.com/skirmantea/teenagedreams-receptai-ir-diy/ (nuolat pildoma)

13 Komentarai

 1. Sveika,Viktorija ^^
  Vsai neseniai susikūriau pinterest ir man šis straipsnis šiek tiek pagelbėjo :)
  Dėkui Tau :) Sėkmės

  AtsakytiPanaikinti
 2. Viktorija, puikus straipsnis!
  Įkvėpė susikurti "Pinterest", bei pasigrožėti ir pasisemti idėjų iš TD "Pinterest" kolekcijos :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. na, matyt kiti straipsniai Tau irgi nepatiks, nes neduodi man jokių tikslių argumentų į kuriuos galėčiau atsižvelgti ir pasitaisyti :-(

  AtsakytiPanaikinti
 4. Išsamu. Jokio pilstymo iš tuščio į kiaurą. Man patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už puikų straipsnį. Tavo dėka susikūriau "Pinterest" ir tavo straipsnis man padėjo susiorientuoti

  AtsakytiPanaikinti
 6. tai štai kas tas pinterest.. dėkoju už apšvietimą!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Aš Pinterest baudoju ilgą laiką ir pagal tavo straipsnį viską labai lengva suprasti.

  AtsakytiPanaikinti
 8. Ar Pintereste prisiregistravimas ir naršymas ir kt. yra nemokami?

  AtsakytiPanaikinti