ŽINUTĖ: Sveika atvykusi į TEENAGEDREAMS.LT portalą, kuriame rasi: patarimų, kaip tvarkytis su savo jausmais ir plaukais, knygų ir filmų apžvalgų bei rekomendacijų, naujos muzikos savo grojaraščiui, receptų ir diy įrašų, plepaliukų apie vaikinus, drauges, santykius su tėvais, linksmų testų, sužinosi naujienas apie žvaigždes ir pasaulį, galėsi prisidėti prie portalo tobulinimo ir smagiai praleisti laisvalaikį! Tad nieko nelauk, mes turime visko labai labai daug - panaršyk mūsų portalą ir atrask tai, ko ilgai ieškojai - nuostabią bendraamžių merginų kompaniją!

Konkurso "SONY Kalėdos" balsavimas!

Nors visos didžiosios metų šventės jau praeityje, o prieš kelias dienas atšventėme ir Trijų karalių šventę, jaunimo portalas "Teenage Dreams" kviečia dar šiek tiek atsigręžti į praeitį ir prisiminti Kalėdas. Prieš pat šventes "TD" portalas paskelbė kartu su kompanija SONY organizuojamą nuotraukų konkursą. Jums tereikėjo atsiųsti šventinę nuotaiką atspindinčią nuotrauką, o mes už tai pažadėjome geriausios nuotraukos autorę apdovanoti "Sony Walkman" muzikos grotuvu-ausinėmis. Šiandien atėjo metas paskelbti tris geriausias gautas nuotraukas ir balsavimą, tačiau prieš tai darant, dar keletas žodžių...

Prieš skelbiant nuotraukas norime labai padėkoti visoms dalyvėms. Vos paskelbus konkursą ir dar neatėjus šventėms, pradėjome gauti jūsų kalėdinių eglučių, supakuotų dovanų nuotraukas.. Šventėms praėjus, jų užplūdo dar daugiau ir iš viso sulaukėme 31 nuotraukos! Kai kurios dalyvės netgi siuntė po kelis skirtingus kadrus. Išrinkti geriausias, kaip ir visada sunku, tačiau kad tai padaryti būtų lengviau, išsikėlėme pagrindinį kriterijų ir šįkart rinkome nuotraukas, kuriose labiausiai simbolizuojasi jaukumas. Juk tą ir primena didžiosios metų šventės, tiesa? Tad kviečiame pasigrožėti trijomis jaukiausiomis nuotraukas, kurios dalyvauja konkurse!

GABIJA VASILIAUSKAITĖ.

INGA.

SOLVEIGA JURGELEVIČIENĖ. 

O dabar viskas keliauja į skaitytojų rankas. Būtent jūs, iš visų šių trijų nuotraukų, balsavimo būdu išrinksite tą pačią geriausią ir jaukiausią, kurios autorė laimės SONY įsteigtą prizą "Sony Walkman" muzikos grotuvą. Apačioje rasite apklausą, kurioje galėsite pabalsuoti už vieną iš trijų nuotraukų. Balsavimas vyks kelias dienas - iki sausio 10 dienos. Kitą dieną, po balsavimo pabaigos, "Teenage Dreams" portale bus paskelbta nugalėtoja, surinkusi daugiausiai balsų, kuriai atiteks šaunus mūsų draugų SONY prizas. Tad pirmyn, balsuojam ir renkam prizo verčiausią nuotrauką!Atiduokime balsą ir išrinkime nugalėtoją kartu!DALINTIS:

9 komentarai:

Gabija. rašė...

Visos nuotraukos labai šaunios. Bet trečia... stebuklinga! Tokia jauki, tokia miela :o

Evita rašė...

Na taip, nes kur fotografas kuris ismano savo darba fotografavo, o kur zmogus kuris to neismano.

Gabija. rašė...

Aš kalbu ne apie nuotraukos kokybę, o apie emociją, nuotraukos nuotaiką :)

Chemiliuminesceñcija rašė...

Ajajaj, visgi manau, kad jei būtų tik mano valia, aš prizą atiduočiau Ingai. Nes damn, nežinau kas čia per gyvūnas guli (katinas ar šuo, tikriausiai šuo), bet šuo, kuris guli ir nenaikina eglutės yra kažkas stebuklingo. O Kalėdos ir yra stebuklų metas, todėl, sorry, ponia Solveiga, jūs žiauriai nuostabi ir jūsų šeima super ir jūsų namas pavydėtinas, bet gyvūnai valdo mano širdį. <3

už Ingą!

Burundukas rašė...

Solveigos nuotrauka begalo šilta, jauki ir šiaip nuostabi <3 O Ingos nuotrauka stebuklinga - kaip ir Dovilė minėjo kaip šuo nenaikinga eglutės? KAIP?

Viktorija Likaitė rašė...
Autorius pašalino šį komentarą.
queen with a cardboard crown rašė...

savo balsiuką skirsiu Ingai ir jos po eglute bedrybsančiam meškiukui!! <3 kjūt

Solveiga rašė...

Ačiū visiems balsavusiems ! :****

Rugilė rašė...

Norėjau paklausti,ar bus koks Kalėdinis konkursas?

MĖNESIO ATRAKCIJA

MĖNESIO ATRAKCIJA
Kiekvieną mėnesį čia pateiksime tau vis kitokią įdomybę, kurią privalai išbandyti! Šį kartą "Teenage Dreams" kviečia tave pasitikrinti, kiek procentų būtų galima įvertinti tavo pasitikėjimą savimi. Rezultatais būtinai pasidalink pokalbių laukelyje, esančiame žemiau!

Etiketės

Online

Tinklaraščio archyvas

Mūsų draugai

Google