Naudingos ir linksmos atostogos - kaip?

Gražiausios metų šventės - jau praeityje. Džiaugiamės kalėdinėmis dovanomis, prisimename magiškas akimirkas iš šeimyninių susibūrimų, dalijamės įspūdžiais iš vakarykščio Naujųjų metų sutikimo.. Tačiau nepaisant švenčių pabaigos, turime kuo ir pasidžiaugti - juk mūsų laukia dar daugiau nei viena savaitė atostogų! Smagu, jei kažkur keliausi ar jau turi be galo įdomių planų. O jei ne? Jei ir tu savo atostogas įsivaizduoji tik kaip drybsojimą lovoje su telefonu dešinėje ir kompiuteriu kairioje, bet nori nuveikti kažką mielo širdžiai ir į mokyklą grįžti pilnai jėgų bei puikios nuotaikos? Skaityk toliau, pasiūlysime keletą idėjų, kurios tave pastūmės ar įkvėps tolimesniems žingsniams ir perskaičius nebesinorės nuobodžiauti!


PAJAUSK ŽIEMOS PASAKĄ
Taip, žinau, dabar daugelis panelių pamanys, kad mano sarkazmas - begalinis. Lietuvoje sniego ženklų beveik nerasta, o kalendorinės datos pykdo dar labiau... Ką daryti? Ogi "pergudrauk" save - jei gyveni didesniame mieste, nuvyk į miesto čiuožyklą ir pačiuožinėk kartu su draugėmis! Po linksmo griuvinėjimo seanso išgerkite karštos kavos, šokolado ar arbatos su sausainiukais.

NUEIK Į KINĄ
Esi filmų ir nuotykių mėgėja? Apsilankyk kine! Dabar pristatoma begalės žiemiškų filmų, kurie patenkins tiek linksmus, tiek rimtus. Kad būtų linksmiau, pasiimk su savimi mažąją sesę, brolį ar visą šeimą.

PARODYK SAVO KULINARIJOS ĮGŪDŽIUS
Kiekviena panelė moka gaminti, tik ne kiekviena geba tai tinkamai išreikšti. Galbūt tau visiškai nesiseka keksiukų kepimas, tačiau esi įgudusi su sausainių ar desertų gaminimu? Turi daug laisvo laiko, noro, tad kodėl nepaeksperimentavus virtuvėje?! Juk gaminimas ar mokymasis tam niekada nepamaišys - ateityje to tau tikrai prireiks.

SUKURK SAVO TINKLARAŠTĮ
Šiais laikais interneto platybėse galime rasti be galo daug tinklaraščių : mados, grožio, gyvenimo temomis, o kai kuriuos rašo net paaugliai - tavo bendraamžiai. Jei esi kūrybinga, visuomet pilna naujų, originalių idėjų ir sugebi kokybiškai skleisti savo mintis nekopijuojant kitų, susikurk savo asmeninį tinklaraštį! Tai labai paprasta ir tinklaraštis paįvairins tavo laisvalaikį bei suteiks galimybę pasireikšti.

IŠSILIEK KŪRYBOJE
Sukurk eilėraštį, dainą ("TD" portalo straipsnis apie dainų kūrimą ČIA) ar tiesiog istorijas, pamąstymus, jei tave kažkas slegia, neramina, o galbūt kaip tik trykšti gera nuotaika ir nori ja dalintis su visu pasauliu. Ką tu žinai, gal tavo kūryba kažką sudomins... O jei jausmus ir emocijas nori pasilaikyti sau, pravers niekad neišduosiantis ir tylintis draugas - dienoraštis ("TD" portalo straipsniai apie dienoraščio rašymą ČIA, ČIA ir ČIA).

PASIRUOŠK NAUJIESIEMS METAMS
2016 metai jau apskriejo aplink pasaulį. Metas pasidaryti norų, tikslų ir pažadų sąrašą (tiesa, su pastaraisiais sunkiau - juos įvykdyti reikia daug motyvacijos bei ryžto, bet jei nori - įmanoma viskas)! Taip pat gali pasigaminti motyvacijos dėžutę - padekoruok kokį nors indelį, ant mažų lapelių parašyk įkvepiančių citatų ar frazių, juos susuk ir sumesk į tą dėžutę/pasirinktą indą.

SUŽINOK SAVO LIKIMĄ
Kartais paskaityti savo horoskopą artimiausiai dienai, mėnesiui ar metams visai smagu, ar ne? Tad būtent tuo ir užsiimk - internete galima rasti gausybę horoskopų tinklalapių. Nori daugiau juoko? Sukurk savo draugei pranašystę apie ateinančius metus ir nepamiršk kruopelės juoko! Tarkim, sausį ją ištiks "maisto depresija" dėl į akį kritusio vaikino, tačiau vasario-kovo mėnesiais ji atsigaus, o per Velykas ją užgrius netikėti svečiai, pvz. Velykų Bobutė ir t.t. Įteik jai šią "dovanėlę" ir pasikraukite gerų emocijų bei energijos visiems ateinantiems metams.

SUSIRASK NAUJĄ HOBĮ
Keistis reikia visuomet, tad pabandyk nuveikti kažką naujo ir nepaprasto. Jei esi sportiška, užsiimk joga ("TD" portalo straipsnis apie jogą ČIA), o jei tu ramesnė, galbūt tave sudomins populiarusis terapinis spalvinimas, kuris reikalauja daug laiko ir kruopštumo, tačiau labai nuramina ir ugdo mokėjimą susikoncentruoti.

PARUOŠK DOVANĄ
Sakai, baigėsi Kalėdos, baigėsi ir stebuklai bei dovanos? Netiesa, tau brangius žmones turėtum džiuginti visuomet. Paruošk kokį mielą siurprizą tavo artimajam ar draugui (-ei) - galbūt rankų darbo muilą, papuošalą ar paprasčiausiai nudžiugink skaniausių sausainių pakeliu!

PABĖGIOK MIŠKE
Nėra nieko smagiau vėsią žiemos dieną kartu su šeima ir draugais nuvažiuoti į mišką ir prisiminti vaikystę - pažaisti gaudynių ar slėpynių. Žaidimai gryname ore labai sveika ir smagu.

PAŽIŪRĖK TELEVIZORIŲ
Taip, valandėlė per dieną praleista žiūrint televizorių nepakenkė niekam, o kartais tai gali būti labai įdomus užsiėmimas! Niekas nesako žiūrėti tas smegenis siurbiančias laidas. Manau, kiekvieną domina įvairūs žinių ar mokomieji, animaciniai ar madų kanalai. Tai puikus būdas sužinoti kažką naujo ar mokytis naujų kalbų.

APSILANKYK SENAMIESTYJE

Pamenate, kai straipsnyje apie Advento kalendorių siūliau apsilankyti kalėdiniame miestelyje ar senamiestyje? Padaryk tai dar kartą! Tokie pasivaikščiojimai su mylimu žmogumi ar geru draugu kaip reikiant "užmuša" laiką ir pakelia nuotaiką.


ATNAUJINK KAMBARĮ
Prieš naują metą vėl reikia atsinaujinimų tavo pasaulyje. Perstumdyk baldus, pakeisk senus plakatus į naujus ir nusivalyk dulkes!

Jei anksčiau niurzgėjai dėl nuobodulio - dabar pat susiimk ir pradėk savo atostogas leisti turiningai ir smagiai! Svarbiausia - norėti...

3 Komentarai

 1. Šiaip visos idėjos šaunios ir straipsnis naudingas, nes bent jau aš savo brangias atostogų dienas leidžiu šalia kompiuterio arba lovoje. Manau, jog imsiu kažką keisti.
  Pastraipa „Pabėgiok miške“ neatitinka turinio. Šiuo atveju turėjai rašyti apie pasibėgiojimą miške, tačiau buvo įtraukta ir kita veikla, tad nelabai logiška. Manau, geriau skambėtų „Fizinė veikla miške“ ar „Žiemos linksmybės“... Nedidelis pastebėjimas.
  P.s būtų buvęs dar šaunesnis straipsnis, jeigu būtum įtraukusi daugiau informacijos, nes šios buvo labai mažai. Na žinoma - nepilstyk iš tuščio į kiaurą, bet pridėk kelis žaidimus, DIY ar kelis patarimus...
  Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 2. Straipsnis tampa dar patrauklesnis, kai i savaji straipsni itrauki kitu rasytoju straipsnius. Giriu uz tai! :)

  AtsakytiPanaikinti