Paprastos sienų dekoracijos, kurios pagyvins tavo kambarį!

Nauji metai! Juk tai tokia puiki pradžia - išbandymų, galimybių ir drastiškų veiksmų, vardan norų, metas! Tikiu, jog kalėdinės dekoracijos jau nuimtos ir tavo kambarys - ganėtinai pilkas. Pilkuma yra tikrų tikriausias sielos priešas. Tai žmogaus nesubalansuoja, blaško ir trikdo. Visgi, naujų metų proga reikia naujos pradžios ne tik tau. Kambarys taip pat prašosi įvairiopų naujovių. Naujovės iš pažiūros pasirodys gana mažos, tačiau atlikus viską kūrybiškai ir kokybiškai, galėsi džiaugtis puikiu rezultatu! Galimybės keisti yra beribės, tad įdėk šiek tiek darbo ir imkis naujovių!

Paprasta, pigu ir miela 
Ši idėja yra neįtikėtinai paprasta, tačiau miela ir suteikianti kuklaus grožio. Tau prireiks šių gėlių trafaretų, kuriuos rasi čia, pačioje puslapio apačioje. Pasididink nuotraukas ir atsispausdink. Patariu didinti tiek, kiek leidžia A4 lapas, nes tada jos gaunasi puikios formos.
Atsispausdinus ar apsivedžiojus (pridėjus lapą prie ekrano) imkis kirpti. Iškirpus tau teliks pariesti į viršų lapelius ir štai! Turi puikias gėles, kuriuos papuoš tavo kambario sieną.

Kita idėja taip pat gana paprasta. Iš tau širdžiai mielos spalvos popieriaus iškirpk daug rutuliukų ir priklijuok (lipnia juostele, specialia guma ar dviguba lipnia juostele) prie sienos. Gražiausiai atrodo, kai kampe yra daug rutuliukų, o tolyn jų mažėja ir pasiskirsto dideliais atstumais. Panašiai, kaip ir fizikoje - kietoji, skystoji ir dujinė būsenos ant sienos.

Šioji idėja labai tinka svajoklių ir pašėlusių merginų kambariui. Ji atneša labai daug jaukumo, tačiau merginoms, kurioms patinka ideali tvarka, šios idėjos nesiūlyčiau.

Ant sienos klijuok viską, kas tau patinka. Nuotraukas, žurnalų iškarpas, paukščius, įvairias citatas (informacija apie jas apačioje, 4 nuotraukų idėja) ir viską, kas tau patinka. Net priklijuotas vokas ar laiškas tavo kūrybiškai sienai nepakenks. Su nuotraukomis ir kitais dalykais gali derinti paukščius (jų trafaretų pavyzdžius galiu rasti aukščiau pateiktoje nuorodoje) ir aukščiau pateiktas idėjas. Žinoma, labiausiai tiks juodi paukščiai.

Šioji idėja skirta labai ,,mergaitiškoms" mergaitėms. Ji yra gana paprasta, tačiau atrodo mielai. Dekoraciją gali tvirtinti nebūtinai virš lovos. Gali tuščią sienos plotą užpildyti šia miela dekoracija. Prie pagalio ar tiesiog prie sienos tvirtink siūlą, o prie jo - širdeles ar nuotraukas (kaip pritvirtinti, informaciją gali rasti apačioje, 3 idėja). Kaip matyti nuotraukoje, gana neblogai atrodo, jeigu siūlo ilgis nėra vienodas. Viduryje ilgiausias, o į šonus trumpėja.

Kita idėja yra visiškai paprasta! Net nereikia turėti nuotraukų, o paprasčiausiai gali su lipnia juostele įvairiais būdais įrėminti žurnalų iškarpas, nuotraukas ar plakatus. Galimus įrėminimo variantus gali matyti nuotraukoje. 

Šiltos akimirkos

Turbūt pats geriausias kelias išsaugoti prisiminimus yra nuotraukos, tačiau daugelis jų taip ir užsilieka telefone ar kompiuteryje. Kad taip nebūtų, skubėk jų pasidaryti. Viena geriausių svetainių, kurioje galima užsisakyti nuotraukas yra ši. Čia gali rasti kelis nuotraukų tipus ir išsirinkti sau labiausiai priimtiną. Kitas variantas - pasidaryk nuotraukų pas vietinį fotografą, tačiau jų pasirinkimas nebus labai gausus ir kaina nedžiugins.

Atkeliavus nuotraukos gali imti galvoti, kaip jas panaudosi. Žinoma, kiti žmonės jas sukiša į albumus, kur nuotraukos tūno metų metus nematydamos dienos šviesos. Nepatarčiau taip daryti.

1 idėja yra nuotraukas su skalbinių segtukais tvirtinti prie lempučių. Atrodo gana mielai, tačiau patarčiau pasirūpinti tinkamais segtukais. Jie turėtų būti paprasto medžio ir dar gražiau atrodytų, jeigu juos nudažytum baltai.
2 idėja nėra labai sudėtinga. Tau reikės paveikslo rėmelio, siūlo ir skalbinių smeigtukų. Rėmelį gali rasti parduotuvėse, neretai jų pasitaiko pas močiutę. Tvirtink siūlą abiejuose rėmelio galuose ir iš karto sek nuotraukas. Taip padaryk, kol užteks vietos. Beliks rėmelį pakabinti, arba padėti ant lentynos, arba padėti dar kažkur kitur.

3 idėjai tau prireiks pagalio ar dar kažko, kad galėtum pakabinti nuotraukas. Suradusi pagalį, rišk siūlą, kaip pavaizduota nuotraukoje. Pasiėmusi norimą kiekį nuotraukų (atsižvelk į siūlo ilgį) su lipnia juostele iš blogos pusės priklijuok jas prie siūlo. Gale, kaip matyti, gali priklijuoti trikampius ar kažką panašaus. Pabaigoje, abiejuose pagalio galuose pririšk siūlą ir pakabink ant smeigtuko. Originalu ir nesudėtinga!

4 idėja yra vienas juokas. Nuotraukas su lipnia juostele, specialia guma ar dviguba lipnia juostele klijuok prie sienos tavo norimoje vietoje. Viršuje gali pakabinti lemputes, o po apačia iškarpyti savo mėgstamiausią citatą. Raides gali rasti čia (tau tereiks parašyti visą citatą ir pasirinkus norimą šriftą - atsispausdinti), čia ir čia (šita svetainė labiau tinka, jeigu nori vieno žodžio, nes raidės labai didelės).

P.s spausdink ant juodo A4 lapo! Žinoma, atspausdinusi ant  balto, raides gali apvedžioti ant žurnalo lapų. Atrodo originaliai ir jaukiai.

Ir galiausiai 5 nesudėtinga idėja, tačiau joje telpa daugiausiai prisiminimų. Iš nuotraukų sienos kampe sudėliok tuščiavidurę širdį. O ką įdėsi į jos vidurį - tavo sprendimas. Gali rašyti ant lapelių mėgstamiausias frazes, geriausius prisiminimus, paprašyti, jog draugai kažką parašytų ar panašiai. Žodžiu, kas tau yra miela, kažką primena ar suteikia džiaugsmo - tą ir dėk.

Kuri idėja tau patiko labiausia?
Komentaruose taip pat pasidalink, kaip dekoruoji savo kambarį TU!

7 Komentarai

 1. Labai geras straipsnis! Būtinai pasinaudosiu idėjomis!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Labai patiko straipsnis! Jau radau kelias idėjas kaip pakeisti viską, ką dabar esu padarius, nes jau truputį atsibodo :D o esu pasikabinus baltų lempučių, ir kadangi mano lovą supa trys sienos, ant vienos iš jų esu pakabinus nuotraukų, ant kitos frazę. Atrodo tikrai labai jaukiai! Sėkmės kituose straipsniuose!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Skaitydama tokius straipsnius galiu tik pavydėti toms, kurios gali dekoruot savo kambarius taip, kaip nori :( Kai turėsiu savo erdvę, tai tikrai pasinaudosiu kai kuriomis idėjomis, nes nu jos visos tokios mielos! Šaunuolė :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai džiaugiuosi, kad išbandysit kažką ;)
  Pati asmeniškai išbandysiu idėja su apskritimais, "svajotojos kambariu" ir paprastas gėles (jau turiu jas) ir pasidarysiu frazę ant sienos.

  Ačiū, Vilija! Aš taip esu šiek tiek suvaržyta dekoracijų atžvilgiu. Kadangi namas naujos statybos, tai sienos gipsinės ir negali kabinti nuotraukų rėmelių ar kažko panašaus, nes subyrės siena:D Tai išsiverčiu su smeigtukais, guma ir lipnia juosta:) Čia kaip ir rekomendacija, ką daryti turint gipsines sienas.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Puikios idėjos! Gaila, kad pati negaliu pasidekoruot savo sienų...

  AtsakytiPanaikinti
 6. Skirmante, tu tik rašyk, rašyk tuos patarimus kaip dekoruoti kambarį, nes tau labai sekasi ir tavo straipsniuose randu gerų patarimų savo kambariui.

  AtsakytiPanaikinti