Rašytojų atranka!

Turbūt sunku žodžiais nupasakoti visos TD komandos kasdieninį džiaugsmą, kai portalas, prie kurio dirbame, kiekvieną dieną auga vis labiau. Ir tik su jūsų pagalba! Pastarąjį mėnesį, drįsčiau sakyti, jūsų lankomumas muša rekordus - kiekvieną dieną statistiniai duomenys vis didėja ir didėja. Nepaprastai smagu, jog pas mus užsuka vis daugiau įvairių žmonių - to mes ir siekiame. Sukurti bendruomenę.

Vertėtų paminėti, jog TD bendruomenė yra dviguba. Tu, skaitytojau, taip pat gali rinktis pusę. Jei tave domina įvairūs straipsniai, nori sužinoti daug naujų dalykų, praplėsti akiratį - rinkis skaitytojo poziciją. Jeigu tau būtų kur kas įdomiau pačiam rašyti straipsnius ir kitoms bendraamžėms skleisti informaciją apie naujus dalykus - prisijunk prie rašytojų

Kaip visi žinome, joks pastatas neįmanomas be pamato, o mūsų rašytojų komanda ir yra mūsų portalo pamatas. Jos yra viso pradžia - tik dėl jų galime džiaugtis kiekvieną dieną besiplečiančiu puslapiu, nes tik jos, rašytojos, kuria kažką, kas priverčia skaitytojus grįžti ir vėl grįžti atgal.

Tokių žmonių mūsų portalui visuomet reikia, todėl tradiciškai, kaip ir pridera, mėnesio pabaigoje dar kartą kviečiame visus talentingus arba užsispyrusius ir norinčius tapti talentingais, žmones, prisijungti prie komandos!

KODĖL VERTA DALYVAUTI RAŠYTOJŲ ATRANKOJE?
 • Jeigu mėgsti rašyti, tai yra tavo hobis, o galbūt net gi dalykas, su kuriuo planuoji sieti savo ateitį - ,,Teenage Dreams'' yra puikus žingsnelis tavo, kaip rašytojos, gyvenime. Mūsų portalas suteikia visas galimybes tobulėti - rašytojos pačios rašo straipsnius apie tai, kas joms patinka, jų straipsnius vertina kolegės ir skaitytojai, čia sulaukiama kritikos ir pagyrimų, be to, TD bendradarbiauja su žurnalu ,,Justė'', kuris spausdina geriausius mūsų rašytojų straipsnius (vertėtų paminėti, jog kelios mūsų rašytojos tokiu būdu net susirado darbą ir už tai ėmė gauti pinigus). 
 • Kadangi gyvuojame nuo 2012m., per tokį ilgą laiką užmezgėme daug ryšių su įvairiomis Lietuvos įmonėmis. TD suteikia galimybę plėsti akiratį ir bendrauti su įvairių įmonių atstovais, tad pagalvok - kam naujos pažintys pakenkė?
 • Kalbant apie pažintis, neabejotinai vienas iš geriausių dalykų - čia susirasi naujų, tikrų draugų. Pradedant tuo, jog rašytojos facebook'e turi darbo reikalų grupę, kurioje dalinasi savo idėjomis, ir susirašinėjimų grupę, kurioje nuo ryto iki vakaro kalba apie įvairiausius dalykus, baigiant skaitytojomis, kurios taip pat mielai bendrauja su rašytojomis. Tai - puikus šansas rasti žmogų, kuris tave supranta. Visos TD rašytojos labai palaiko viena kitą, dažnai dalinasi idėjomis, patarimais, todėl darbas mūsų kolektyve tave turėtų tikrai džiuginti! Kiekvieną naują rašytoją priimame kaip šeimos narį, todėl labai laukiam naujų veidų!
 • Neabejotinai pagerinsi savo lietuvių kalbos žinias, kadangi visos žinome, jog tik praktika yra pati geriausia mokytoja. Rašydama straipsnius praplėsi savo žodyną, pastebėsi, kur darai klaidas, išmoksi jas taisyti. Galų gale, turėsi geresnį lietuvių kalbos pažymį mokykloje!
 • Kadangi, kaip minėjau, nėra jokių normų, galėsi rašyti apie viską, kas domina tave! Mistiniai dalykai, serialai, filmai, knygos, sportas, dainininkai, gėlės, sapnai... Rašyk apie ką nori! Domėkis kuo nori! TD suteikia visišką kūrybinę laisvę kiekvienai rašytojai.
KO MUMS REIKIA?
Nekantraujame priimti daug veržlių, aktyvių, talentingų, tobulėti norinčių jaunų žmonių! Tiesa, visiems, dalyvaujantiems rašytojų atrankoje, keliame keli reikalavimai :
 • Atsakomybė. Niekas nemėgsta žmonių, kurie daug pažada, bet nieko nedaro. Kiekviena TD rašytoja per savaitę privalo parašyti bent vieną straipsnį. Kartais tai padaryti sunku dėl užimtumo, kontrolinių, bet jei nėra jokios rimtos priežasties, rašytoja šią pareigą privalo vykdyti. Kitu atveju ji pašalinama iš komandos.
 • Jokio kopijavimo. Esame unikalus puslapis, o kiekvienas mūsų straipsnis - autentiškas, parašytas iš širdies. Nieko nėra blogiau už žmones, kurie sugeba tik pasiimti bet kokį straipsnį iš google ir pristatyti jį kaip savo darbą. Tokių dalykų mes netoleruojame, todėl nei priimtos rašytojos, nei atrankoje dalyvaujančios negali naudoti kitų žmonių straipsnių. Griežtai.
 • Būtina rašyti lietuviškomis raidėmis ir daryti kuo mažiau stiliaus, skyrybos, gramatikos klaidų. Klystame visi, bet mums reikalingi raštingi žmonės.
 • Gerbiame savo skaitytojus, todėl stengiamės pagarbiai bendrauti su jais. Būtent dėl to atrankoje atkreipiame dėmesį į draugiškas, malonias merginas, kurioms pavyks vadovautis posakiu ,,skaitytojas - visada teisus'', net jeigu jis ir bus neteisus. 
KAIP PATEKTI Į KOMANDĄ?
Jeigu nusprendei, jog nori pabandyti - sveikinu tave! Tu jau vienu žingsneliu arčiau pilnavertiško gyvenimo. Kiekviena mergina, norinti tapti mūsų komandos dalimi, turi dalyvauti rašytojų atrankoje. Pirmojoje dalyje kandidatės atsakinėja į klausimus, antrojoje siunčia savo straipsnius.

1 DALIS
Nusikopijuok šiuos klausimus į word'ą ir kuo plačiau į juos atsakyk. Būtent tavo atsakymų dėka susidarysime pirmąjį įspūdį apie tave. Nepamiršk, jog pirmasis įspūdis reiškia labai daug, todėl pasistenk mus sudominti, atsakinėk plačiai, ir, žinoma, stenkis rašyti be klaidų.
 1. Vardas, pavardė, amžius
 2. Iš kur sužinojai apie TD portalą ir nuo kada čia lankaisi?
 3. Įvardink bent kelis didžiausius mūsų portalo pliusus ir minusus. Ko, tavo nuomone, pas mus trūksta, o kas yra gerai? Kaip būtų galima sustiprinti pliusą ir pašalinti minusą?
 4. Tavo rašymo patirtis (tinklaraščiai, konkursai, mokykla, laikraščiai, būreliai, kūrybiniai bandymai). Jeigu jokios ,,apčiuopiamos'' rašymo patirties neturi, kodėl nori tai išbandyti?
 5. Kas yra tavo rašymo ,,varikliukas''? Apie ką rašydama jautiesi geriausiai? Apie ką norėtum rašyti, kokias temas norėtum aptarti? Įvardink bent kelias straipsnių temas, kurias planuoji panaudoti savo straipsniams.
 6. Kokių pomėgių, be rašymo, dar turi? Kuo užsiimi? 
 7. Ką surasti, išmokti, suprasti, pasiekti norėtum TD portale? Įvardink savo lūkesčius ir tikslus.
 8. El.paštas, į kurį priėmimo atveju atsiųsti pakvietimą
 9. Tavo kontaktai (facebook, skype, instagram). Viešai jie nebus platinami.
Kaip matote, klausimų sumažėjo, todėl labai prašau į juos atsakyti kaip įmanoma plačiau.

2 DALIS
Antroji dalis padės įvertinti realius tavo rašymo sugebėjimus. Worde parašyk straipsnį, kuris būtų tinkamas publikavimui TD portale. Tai reiškia, jog tai turi būti straipsnis jaunimui aktualia tema - sportas, mityba, mada, muzika, laisvalaikis, psichologija ar kt... Visiška laisvė tau! Svarbiausia, nesirink straipsnio, kuris neatskleistų tavo rašymo gabumų - neatsiųsk interviu ar receptų, horoskopų straipsnio. Taip tik sumažintum savo galimybę patekti į mūsų komandą.

Minimali straipsnio apimtis - 2 word lapai, teksto dydis - 12. Pasirūpink, jog straipsnis vizualiai būtų patrauklus akiai - sutvarkyk šriftą, naudok paveiksliukus, išryškink svarbius žodžius. Nedaryk klaidų. Atskleisk save.

Jūsų atsakymų į klausimus ir straipsnio, parašyto word formatu ir prisegto kaip failo, laukiame iki vasario 1d. Juos siųskite el.paštu teenagedreamsinfo@gmail.com. Su visomis mums tinkamomis kandidatėmis mes susisieksime.

Nežinau, ką motyvuojančio parašyti, jog dabar pat, visos abejojančios merginos eitų į savo el.paštus ir imtų rašyti mums, bet galiu pasakyti tik tiek - aš laiminga, jog TD suteikė tiek daug draugų, patirties, gerų emocijų kiekvienai TD rašytojai. Jeigu nori kažko naujo savo gyvenime - mes laukiam tavęs. Nebedvejok.

SENOMS RAŠYTOJOMS : jeigu jūs kada nors rašėte mūsų portale ir skaitydamos šį straipsnį pagalvojote, jog norėtumėt prisijungti prie komandos - būtent tai ir padarykite. Senosioms rašytojoms užtenka tik parašyti man (Vilija Jankūnaitė) ar Simonai (Simona Šiušytė) į facebook'ą, jog norite grįžti, ir jūs būsite priimtos! Labai labai jūsų laukiame, todėl pagalvokite.

Dabar belieka tikėtis, jog vasario mėnesį pasitiksime su nauja, šviežia, dar didesne ir dar geresne TD komanda, kuri, aš tikiu, tobulės kiekvieną dieną vis labiau, ir darys viską, kad tik jūs, skaitytojai, būtumėte patenkinti.

Prisijunk prie mūsų.
8 Komentarai

 1. Merginos, nebijokit ir sudalyvaukit! Patirtis rašant TD yra NEĮKAINOJAMA. Atsiminkit, kad šią patirtį ir į CV bus galima ateityje įrašyti ;)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Gale straipsnio parašėte "Prisjunkite prie mūsų", tai, kad labai nelengva patekti į tą jūsų komanda. Aš jau dalyvauju antra kartą. Tai gal galite duoti man bemt šansą parašyti viešai nors viena straipsnį? Susisiekite su manim facebbok'e Liveta Maižiešiūtė. Be to išsiunčiau Jums į gmail'ą straipsnį ir klausimus.

  AtsakytiPanaikinti
 3. Naujosios rašytojos galėtu parašyta pie visiškai negarsias merginas. PVZ. Galima būtų parašyti apie mergaitės iš kurių ateitį kas nors išeitu. Na pvz. Kad ir mano draugė (Justina Šidlauskaitė) Šokėja, dilininkė ir klasės pirmūnė. Galima būtų parašyti kaip ji viska spėja ir pnš. P.s. Jei apie ją rašytumėt tai manau tai būtu puiki dovana jos gimimo dienos proga geguzes 27d. CIA TIK PASIULIMAS galite parasyt ir apie kitas mergaites kurios yra gabios bet dar niekam nezinomos.

  AtsakytiPanaikinti
 4. mūsų portalas unikalus tuo, jog čia rašoma apie viską. neužsistovėkime vien ties intervių, beje, manau, jog kiekviena iš mūsų galėtų varžytis su Tavo drauge Juste. kiekviena mūsų rašytoja lanko daugybe būrelių, mokosi pagirtinais pažymiais, rašo TD tinklaraštyje, kai kurios turi netgi savo asmeninius, bet bet... :-D manau supratai ką norėjau pasakyti, na bet visgi čia tik mano nuomonė

  AtsakytiPanaikinti