Serialai, kuriuos rekomenduoja mūsų skaitytojai

Pagalvokite, kiek iš mūsų šiuo metu neturi ką veikti ir ką žiūrėti laisvomis dienomis. Garantuojame, kad bent kelios iš jūsų jau baigė žiūrėti savo serialą, arba tiesiog ieško kažko naujo.. Galbūt viena iš jų esi ir tu? Jei taip, pataikei būtent ten, kur reikia. Prieš kelias dienas prašėme Jūsų atsakyti į mūsų sukurtą apklausą, kurioje turėjote galimybę pasidalinti savo mėgstamu serialu. Ir štai, šiandien, pristatome Jums rečiau minėtus, mažiau girdėtus serialus, kuriais galbūt susigundysite.

,,IŠRINKTIEJI"/"SUPERNATURAL"
 
Tai dramos ir siaubo mišinys viename, kuriame bus visko. Šiame amerikiečių seriale pagrindinius vaidmenis atlieka Jared Padalecki ir Jencen Ackles. Šie du aktoriai, įkūniję du brolius (Semą ir Dyną) pasakoja savo nuotykius, savo istoriją. Keliaudami skersai per šalį, vaikinai pasiremdami pasakomis, mitais, legendomis gaudo mitines būtybes, kurios kenkia mūsų pasauliui. Keliaujant, žinoma, neišvengiame ne tik "užduoties" nuotykių, bet ir tarpusavio barnių, kurie leidžia geriau pažinti, suprasti vienas kitą ir parodyti šeimos svarbumą. Šį serialą ypatingai siūlome pažiūrėti, toms, kurioms patiko ,,Vampyro dienoraščiai". Beje, šiuo metu yra vienuolika sezonų, tad veiklos turėtum daug, o patį serialą gali rasti filmai.in svetainėje.

Gintarė: ,,Mano nuomone, serialas skirtas visiems, kurie tiki antgamtiniais padarais. Taip pat serialo potekstė nori parodyti, kad visko gali pasiekti tikėdamas savimi ir kitais. Pagrindiniai serialo herojai yra du broliai, kurie vienas kitą palaiko, kovoja vienas už kitą. Manau, jog serialo kūrėjai norėjo parodyti, kad šeima yra vienas svarbiausių dalykų gyvenime."

,,UNIVERAS"


Kol dauguma jaunimo yra panirę į amerikiečių serialus, kelios mūsų portalo skaitytojos siūlo pažiūrėti mūsų kaimynų - rusų, sukurtą serialą. Ir, galime pasakyti, kad mūsų kaimynai yra tikrai puikūs humoristinių situacijų kūrėjai. Šiame seriale pasakojama istorija apie paprastą paauglį - Sašą, kuris atsisako sekti tėvo pėdomis ir įstoja į universitetą. Universiteto bendrabutyje jis susipažįsta su Ala, Tania, Kuzia ir Goša. Visi šie herojai vaizduoja paprastų paauglių gyvenimą universitete, jų juokingus nuotykius ir keistus nutikimus, perpildytus paprastumo bei tikrumo. Kas susidomėjote, šį serialą galite rasti TV3 play svetainėje. Sezonų yra net keturi!

Viktorija: ,,Man labai patinka rusiški serialai. Jie tokie kupini geros nuotaikos, linksmi, juokingi, pamokantys, labai gyvenimiški. O šis - mano vienas mėgstamiausių, nes pasakoja apie paprastą paprastų studentų gyvenimą, kuris iš tiesų yra kupinas nuotykių ir linksmybių."

 
 
,,KAIP IŠSISUKTI ĮVYKDŽIUS ŽMOGŽUDYSTĘ"/ "HOW TO GET AWAY WITH MURDER"

Štai ir detektyvų mėgėjoms specialiai sukurtas serialas - ,,Kaip išsisukti įvykdžius žmogžudystę" . O jei tik dabar pradėjai domėtis detektyvais ar nori tai išbandyti, šis serialas tau tikrai tiks. Serialo pagrindiniai veikėjai - teisės studentai, kurie kaip ir dauguma tikisi padaryti gerą karjerą savo srityje. Tačiau greitai jie sužino, kad pasakyti gerą kalbą neužtenka ir pinigų už tai nesusikrausi. Visa tai įrodo viena profesorė, kuri studentams nedėsto nuobodžios teorijos, o vedasi tiesiai į teismo salę, kur jie turi išmokti panaudoti savo aštrų protą, kad galėtų atskirti kur tiesa, o kur melas. Griežta profesorė ir keturi geriausi atrinktieji tęsti šios praktikos, pradeda savo darbą - jų laukia daug mįslių ir paslapčių vienas apie kitą. O tu galbūt galėsi jas įminti? Kol kas filmux.org svetainėje gali rasti tik vieną sezoną.
 
Beatričė: ,,Tai labai įdomus, įtraukiantis serialas. Daugelis serialų turi didelį minusą - jo eigą gali lengvai nuspėti. Būtent šis serialas išsiskiria iš kitų tuo, kad tu nežinai, kas nutiks už minutės, kaip viskas pasisuks."

,,DŪMAS"/"SKINS"

Realistinio turinio mėgėjoms šis serialas bus gardus kąsnelis, kadangi serialo kūrėjai čia nepaiso jokių stereotipų, viską vaizduoja aiškiai ir realistiškai, be jokių užuolankų ar nutylėjimų. Pagrindiniai veikėjai - grupelė paauglių, kuriems liko tik du metai iki mokyklos baigimo. Šio amžiaus paauglių hormonai tiesiog verda, jiems įdomus pasaulis, jie nori viską išbandyti ir pasijusti laisvi. Tokie yra ir šie jaunuoliai - pasiruošę imti viską, ką gyvenimas duos. Seriale nagrinėjamos įprastos temos, kaip narkotikai, nekaltybės praradimas, mirtis, psichinės ligos, šeima ar "vakarėlių liūtų" gyvenimas. Jei visa tai tau įdomu ir traukia - išbandyk, gal patiks ir negalėsi atsitraukti nuo kiekvienos serialo serijos. Šiuo metu filmai.in svetainėje gali rasti septynis sezonus lietuvių kalba. Beje, serialą rekomenduojama žiūrėti ne tik paaugliams, bet ir suaugusiems. 
 
Ieva: ,, Tiesiog nuostabus serialas. Labai įtraukia, serijas žiūriu po kelis kartus ir nenusibosta. Vaizduoja tikrą gyvenimą, realų, koks jis gali būti. Serialo veikėjai mūsų amžiaus, todėl tai padeda įsijausti ir suprasti perteikiamas mintis "

,,SOSTŲ KARAI"/"GAME OF THRONES"

Štai šis serialas, nors ir deja, paskutinis, nukels Jus į visai kitus laikus - viduramžius. Ir tai ne tie viduramžiai apie kuriuos galbūt pagalvojote. Ne, čia veiksmas sukasi Vesteroso žemyne, kurį dar vadina - Septyniomis karalystėmis. Ir daug kalbėti nėra apie ką, nes pats pavadinimas kalba už save. ,,Sostų karai" - mūšis dėl valdžios visais įmanomais būdais, kad tik būti valdovu, nesvarbu kokia kaina. Žinoma, serialas nebūtų toks įdomus, jei jame nebūtų šiek tiek fantastikos ar netgi romantinės linijos. Pasirinkusios šitą serialą tikrai turėsite ką veikti. Na, o susidomėjusioms informacija tokia, kad šiuo metu yra penki sezonai, kuriuos, žinoma, galite rasti anksčiau minėtoje svetainėje.

Eimantė: ,,Įtemptas, įdomus, nukeliantis į senovę, šiek tiek baisus ,šiek tiek fantastinis, šiek tiek romantinis."
Pasirinkimo žanras gan įvairus - nuo siaubo iki detektyvų. Tikiuosi, kad radote bent vieną sau tinkantį ir maloniai praleisite vakarą. O komentaruose lauksime Jūsų nuomonių apie šiuos serialus, galbūt jau esate vieną iš jų mačiusios? O ką pačios galite parekomenduoti?

 


9 Komentarai

 1. KAIP AŠ TAVE MYLIU UŽ ŠITĄ STRAIPSNĮ!
  Ne tik dėl htgawm, bet ir už ''Univerą'' ta prasme paprastai rusiški serialai yra nuvertinami, vien dėl to, kad jie rusiški. Aš kaip milžiniška rusiškų serialų fanė, esu Tau labai dėkinga už tai, kad įtraukei jį ir mane tuo labai nustebinai.

  AtsakytiPanaikinti
 2. "Žinoma, serialas nebūtų toks įdomus, jei jame nebūtų šiek tiek fantastikos ar netgi romantinės linijos." Ką čia taip švelniai, ten ištisas (tiesiai šviesiai sakau) porno serialas :D Kas to bijot, geriau nežiūrėkit. Bet tikrai nerealus, laukiu nesulaukiu naujo sezono <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš papildysiu tavo straipsnį įkišdama dar vieną, bene geriausią mano matytą serialą, niekuo prieš? :-D žodžiu, panos, būūūūūtinai pažėkit. nerealus. yra tik vienas sezonas (dėl ko mane buvo apėmus lengva depresija, nes omg, kaip gali neapimt????) bet tas vienas sezonas yra vauu. pirma, antra, gal net ir puse trečios serijos taip meeh, bet kuo tolyn, tuo visas veiksmas geresnis ir nebegali atsitraukt. o pabaiga... žiauriai netikėta, ir garantuoju, jog bežiūrėdamos niekaip neatspėsit kuo viskas baigsis. osum. geriausias iš geriausių. BŪTINAI pažiūrėkit, būtinai būtinai!!! aj, Viktorija, patiko man tavo straipsnis, spaudžiu visas reakcijas ;-) ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Autorius pašalino šį komentarą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. tokia įsijautus čia rašiau, kad net pamiršau, kad pavadinimo nėr. ot durna :-D harperio sala vadinas, lengvai rasit filmai.in svetainėj, arba ten kur aš žiūrėjau (nemokamai, nereik taškų) - filmux.org

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aš tavo komentarą irgi skaičiau ir nesupratau apie kokį čia serialą dabar šneki :D

  Dėkui visoms ;)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Puikus straipsnis! Tiesą pasakius, nesu žiūrėjusi nė vieno iš čia aprašytų serialų. Kai baigsiu žiūrėt PLL, gal pradėsiu kurį nors žiūrėt.

  AtsakytiPanaikinti