TD blykstė : ,,Tūkstančius sekėjų turinti „Kitties“ fandomo įkūrėja Acacia Clark''

Acacia Clark gimė 1997 m. spalio 22-ąją Masačusetse. Vieni šią nepaprastais veido brožais apdovanotą mergaičiukę žino dar iš tų laikų, kai ji karaliavo beveik visuose „Tumblr“ skyreliuose. Kiti- iš į „Youtube“ keliamų grožio pamokėlių, na, o tos, kurios šiuo metu neturi nė kruopelytės supratimo apie tai, kas ta Acacia ir kuo gi ji tokia pasižymėjusi... štai! Imkit, skaitykit, ir jei kils klausimų - drąsiai klauskit!


Populiarumo pilį statyti Acacia pradėjo į „Tumblr“ keldama HQ kokybės nuotraukas bei nuotaikingus vaizdo įrašus. Išvydę merginos nuotraukas, vaikinai imdavo varvinti seilę, o merginos darydavo viską, kad tik būtų bent kiek panašios į tuometinę „Tumblr“ dievaitę. Sekėjų socialiniuose tinkluose jai taip pat netrūko, o jų sparčiam augimui šimtaprocentinį pelną davė neapykantos merginai turintys žmonės. Jie jos taip smarkiai nekentė, kad liguistai imdavo domėtis šios gyvenimu bei į virtualią erdvę leisti bereikšmius gandus. Paprasčiau tariant – šių šiknių dėka Acacios vardą sužinojo didžioji dauguma šiandieninių gerbėjų, o be viso to, Clark taip pat turėjo puikią paskatą išlikti nepriekaištingos formos. Dabar ji turi tvirtą charakterį, nebijo reikšti savo nuomonės bei, lengvai tariant, yra pakvaišusi (žinoma, gerąją prasme!).  Šiemet jai suėjo aštuoniolika, ji augina du katinus, turi šuniuką bei gyvena su savo vaikinu Jairus. Kas gali būti geriau?

LAIMĖS KŪDIKIS, KURIO VEIDĄ TOLI GRAŽU NE VISADA PUOŠĖ ŠYPSENA

710 tūkstančių followerių „Twitter bei 2,1 milijonų pasekėjų „Instagram“ paskyrose, susitikimai su įvairių grupių nariais, atlikėjais, tam tikrų firmų reklamavimas... ir visa tai dar tik pradžia! Drąsiai galima būtų teigti, jog ji – laimės kūdikis, tačiau merginai taip sekėsi ne visada.


Būdama trylikos metų ji į savo „Tumblr“ įkėlė nuotrauką su pakeltais marškinėliais. Kitą dieną, matyt susipratusi, arba susilaukusi negatyvių komentarų, mergina deaktyvavo savąją anketą, o po kurio laiko pertraukos susikūrė kitą. Kai merginai sukako keturiolika, viename iš savo video ji prasitarė, jog simpatizuoja youtuberiui Kian Lawley. Kiek vėliau mergina pradėjo draugauti su jo geriausiu draugu Sam Pottorff. Kilo labai daug nesusipratimų, nes visi manė, kad ji juo naudojasi, jog suartėtų su Kian. Norėdama įrodyti, jog visa tai – tik ilgaliežuvių skleidžiami gandai, Acacia jam išsiuntė savo apsinuoginusios nuotraukas ir jis jas paviešino. Būtent nuo to ir prasidėjo visi žeidžiantys komentarai skirti emociniam keturiolikmetės paveikimui. Ji pjaustėsi, tačiau visi manė, kad ši tik padirbinėja linijas ant savo riešo vardan daugiau dėmesio. Deja, jie klydo. Dar ir dabar kai kuriose nuotraukose galima įžvelgti ant merginos rankų ir kojų besipuikuojančius randus. Einant septynioliktiems gyvenimo metams, ji nemažai nuotraukose taisydavo savo kūną ir veidą, dėl to susilaukė dar daugiau negatyvo. Dabar, atsipūtusi bei išsilaisvinusi iš piktų komentatorių pinklių, ši pripažįsta, kad 13-17 metai jos gyvenime buvo patys sunkiausi.


ANOREKSIJOS AUKA?

Tačiau nuo įkyrių internetinių parazitų nepabėgsi. Greitos medžiagų apykaitos, nuolatinio sporto bei saikingo maitinimosi dėka Clark yra pavydėtinai plona. O tai puikus pagrindas paskaloms apie valgymo sutrikimus. Ne viena Acacios figūros pavydinti zirzeklė yra įsitikinusi, jog pagrindinė straipsnio herojė – anoreksijos auka. Na ką, manau, atėjo metas jas nuvilti.PALAIKYMAS IŠ... BUVUSIŲ?

Nuotraukose matote šypsenos neslėpiančią merginą. Atrodytų, nieko čia keisto, tačiau po visko ką perskaitėte anksčiau... kaip? Tiesiog kaip?? Acacia be galo žavėjosi garsiąją pop muzikos atlikėja Miley. Mergina netgi pasidarė tokią pat tatuiruotę kaip ir prieš tai minėtoji dainininkė. Manoma, kad būtent ji ir buvo įkvėpėja sunkiais Clark gyvenimo tarpsniais. O kur dar jos buvęs vaikinas Benn ir Steven bei artimiausios draugės?!


PASIDUOTI NELEIDŽIANČIOS ŽINUTĖS ANT RANKOS

Tiesa, Acacios ranką puošia ne tik maištingosios Miley įkvėpta tatuiruotė, bet ir dar keturios. Antrasis paveiksliukas yra patogiai įsitaisęs ant žąsto. Ši tatuiruotė Clark velniškai svarbi, tačiau jos reikšmę ji pasilieka sau ir tik sau. Trečiasis rašalinis darbelis – visiems merginos gerbėjams puikiai žinomos gėlės. Kiekvienas augalėlis yra iš to miesto, kuriame ji gyveno. Ketvirtoji - motyviuojanti frazė „The show must go wrong“. Ji reiškia, jog gyvenime visuomet pasitaiko sunkumų, bet reikia juos įveikti ir gyventi toliau. Pačios tatuiruotės idėja yra kilusi iš serialo „Parks and Recreation“. Na ir penktoji, tačiau ne ką prastesnė, pačią niūriausią reikšmę turinti tatuiruotė: perdurta širdis. Ji simbolizuoja gyvenime patirtus sunkumus. 


SUDOMINO? 


 • „Twitter“ paskyra: @Kshaclark
 • „Facebook“ profilis: Acacia Clark
 • Asmeninis „Youtube kanalas: @acaciacutie
 • „Instagram“ anketa: @acaciabrinley
 • „Tumblr“ puslapis: http://littlesqueal.tumblr.com/
 • „Snapchat“ vardas: @acaciasnappy
Jei nori surasti bendraminčių, kurie domisi šia mergina - įstok į jos gerbėjų puslapį feisbuke!

Aktyvumas - 10/10, bendravimas su kitais „kačiukais“ taip pat vertas auksinio medalio. Žodžiu, super! https://www.facebook.com/Acacia-Clark-Lithuania-158194310994365/?fref=ts

Viską apibendrinus noriu pasakyti, jog ši mergina - pats puikiausias pavyzdys ne tik stiliaus ar išvaizdos klausimais, bet ir savo tvirtu būdu. Acacia - tai lyg vaikščiojantis įrodymas, kad viską, pabrėžiu, visiškai VISKĄ gyvenime galima ištverti! Tad būkit stiprios ir niekada nepasiduokit. Būkit kovotojos!5 Komentarai

 1. Ir visgi čia baigėsi tavo originalumas. Kad ir kiek jo turėjai, nebeturi visiškai. :-D

  AtsakytiPanaikinti
 2. tikrai taip manai? :-D visgi drįsčiau pasiginčyti, bet čia tavo nuomonė, tad ačiū, kad ir kokia ji bebūtų, Dovile ;-)

  AtsakytiPanaikinti