Grožio triukai, kuriuos privalai žinoti!

Turbūt ne viena mergina turi savų triukų, kurie padeda joms išlikti tokiomis gražiomis. Kitaip ir būti negali! Juk ne visada viską pavyksta atlikti be priekaištų. Na, o jei nežinai jokių triukų, nenusimink, nes dabar tau pristatau 15 paslapčių, kurios padės tau visad išlikti gražiai!

1. Įlašink šiek tiek pipirmėčių aliejaus į savo mėgstamą lūpų balzamą. Toks balzamas suteiks jūsų lūpoms putlumo.

2. Nusipirkai per tamsią kreminę pudrą? Prieš tepdamą ją ant veido, ant delno sumaišyk pudrą su įprastu veido kremu, kol atspalvis bus tinkamas.

3. Prieš naudodama blakstienų tušą, pašildyk jį tarp delnų. Taip sulauksi geresnio efekto!

4. Nori, kad lūpų blizgis išliktų ant lūpų ilgiau? Tuomet iš pradžių lūpas patepk maskuokliu, o tik vėliau naudok lūpų blizgį.

5. Neturi laiko pasidažyti, tačiau nenori, kad veidas atrodytų blankus? Ryškink tik antakius. Patikėk, skirtumas tikrai matosi!

6. Ištaisyti juodo akių pravedimo klaidas gali su ausų krapštuko ir skysto maskuoklio pagalba.

7. Atrodai labai išblyškusi, o baigėsi skaistalai? Piršto pagalvėlę patepk rausvais lūpų dažais ir atsargiai patapšnok norimose vietose.

8. Akių pieštukas taps ,,švelnesnis" , o pravedimas platesnis, kai piešiamąją dalį pakaitinsi žiebtuvėliu.


9. Daug kas susidūrė su situacija, kai lūpdažio pėdsakų lieka ir ant dantų. Kad taip nenutiktų, pasidažiusi lūpas įkišk pirštą į burną ir ištrauk. Lūpdažio perteklius liks ant lūpų.

10. Esi nepatenkinta akių vokų šešėlių ryškumu? Prieš juos naudodama, voką nudažyk baltu akių pravedimo pieštuku, ir tik tuomet dažykis šešėliais. 

11. Jei šalia neturi antakių šepetėlio, gali jį pakeisti švariu dantų šepetėliu.

12. Turi nenaudojamų, tau nepatinkančių akių vokų šešėlių? Sumaišyk juos su bespalviu nagų laku ir turėsi naują nagų laką!

13. Prieš naudodama blakstienų tušą, padenk jas  kūdikių pudra. Taip blakstienos atrodys tankesnės.

14. Kvepalai išliks ilgiau, jei juos purkšite ant pulsuojančios vietos, pateptos vazelinu.

15. Neretai, nuvalius tamsų nagų laką, nagai lieka tamsūs, lyg purvini. Patrynusi juos citrina su soda, pastebėsi, kad nagai vėl gražūs!

Prieš naudodamos minėtas priemones, įsitikinkite ar nesate joms alergiškos, ar tinka jūsų odai. Juk nenorėtumėte sau pakenkti, tiesa? O kokiais grožio triukais naudojatės Jūs?


4 Komentarai

  1. Straipsnis tikrai įdomus! Reikėtų daugiau tokių

    AtsakytiPanaikinti
  2. Hmm, nebežinau jau ka ir bepridurti. Nais, tikrai puikus irašas, o ir kelis naujus triukus sužinojau ^^
    Dėkutis :)

    AtsakytiPanaikinti