Meilės testas - kas bus tavo Valentinas?

Kiekvienoje parduotuvėje mūsų žvilgsnį užkliudo mieli meškučiai, kiškučiai, laikantys širdeles, širdies formos šokoladinių saldainių dėžutės, atvirukai su meilės žodeliais... Tačiau tikriausiai pro šiuos "laiminguosius" skyrius praeini su pašaipa ir pykčio perkreiptu veidu, nes šiais metais tavo Valentinas pralenkė tave ir dėl to nesijauti labai gerai. Na, jei esi viena laimingųjų - sveikiname tave, o visas kitas kviečiame pernelyg to nesureikšminti ir praskaidrinti savo slegiančią, meilės reikalaujančią atmosferą atliekant trumpą juokingą meilės testuką!

Kas bus tavo Valentinas?
TESTAS 1 dalis
 Pasirink tau labiausiai tikusį atsakymą ir sužinok savo rezultatus!
1. Radai 3 neanonimiškus meilės raštelius tavo kuprinėje - kurį pasirinksi:
a) be galo kruopščiai parašytą;
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tumblr valentines day“b) susiglamžiusį, bet nuoširdų;
c) sakantį "aš tave myliu"?

2. Kokią dovaną norėtum gauti iš savo vaikino?
a) jo paties gamintų keksiukų;
b) didžiausią rožių puokštę su rašteliu;
c) šiltą vakarą, praleistą su juo.

3. Kur norėtum praleisti savo pirmąjį pasimatymą?
a) tavo mėgstamiausioje kavinėje;
b) kine;
c) parke, ramiai bevaikštant ir geriant karštą kavą.

4. Kokių santykių norėtum?
a) ramių ir nereikalaujančių įtampos ar nervų;
b) romantiškų - kaip iš filmo;
c) išdykusių ir paaugliškų - su "nusikaltimais", žaidimais ir trumpalaikiais susipykimais.

5. Vienas siekiamiausių dalykų poroje (ang. relationship goals) yra...
a) žinojimas, kad kažkam rūpi;
b) atvirumas;
c) ir draugo, ir brolio, ir geriausio vaikino egzistencija viename.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „tumblr valentines day“
Atsispausdink ir padovanok JAM!
6. Įsivaizduok - susipyksti su vaikinu, kuris tavo pora jau ilgą laiką ir žinai, kad kalti esate abu, tačiau jis tavęs atsiprašo pirmas. Ką darai?
a) atleidi;
b) šiek tiek pavaidini ir pasimaivai, ir po gero aktorystės seanso atsileidi;
c) jausdama kaltę atsiprašai pati ir susitaikote.

7. Už ką labiausiai supyktum ant vaikino?
a) už pamėgtą kitos panelės nuotrauką;
b) už flirtavimą su kita;
c) už melagystes.

VALENTINAS DIKTUOJA ATSAKYMUS
Suskaičiuok, kurių raidžių surinkai daugiausiai!

DAUGIAUSIAI A) - tavo Valentinas yra labai... mergaitiškas - kruopščiai rašo, sukasi virtuvėje ir dar spėja pasirūpinti tavimi. Nepaisant to, jis į jūsų santykius įneša įdomumo - apie visas jūsų smulkmenas ir naujus potyrius jis pasipasakoja savo mamai!

DAUGIAUSIAI B) - tavo Valentinas yra labai... dėmesingas - negaili dovanų, dėmesio ir laiko. Yra draugiškas su tavimi, tačiau nevengia flirto su kitomis, bet dažniausiai kitas atbaido savo išskirtiniu juoku. Tačiau tavęs tai netrikdo, nes tavo juokas taip pat ne dovanėlė.

DAUGIAUSIAI C) tavo Valentinas yra... tobulumo įsikūnijimas! Jūsų santykiai yra tiesiog pavydėtini - abu vertinate šilumą, nuoširdumą, buvimą drauge ir net išdaigų krėtimas kartu jums atrodo žavus!  Tiesa, turiu nuliūdinti - tai tik tavo sapnų Valentinas, pasirodantis kasnakt..

2 dalis

Pasiimk popieriaus skiautę ir nieko negalvodama bei nesitikėdama nupiešk širdelę - nei dydis, nei spalva nesvarbi. O dabar įsižiūrėk į keturis apačioje pateiktus aprašymus ir išsirink tą, kuris panašiausias į tavąją širdelę bei skaityk, ką tai reiškia.

Kruopščiai nupiešta širdelė su papildomais piešinėliais: esi savarankiška ir išranki, susirasti tau tinkamą ir tau pačiai įtikti yra sunku. Reikalauji daug, bet pasirinkimais lieki patenkinta.

Kelios širdelės: esi neapsisprendusi; šiuo metu tau į akį tikriausiai kritę net keli vaikinai, bet jie pakankamai neatsiskleidžia, kad galėtum susivokti. Esi lengvabūdė, bet atsargi.
Neužbaigta širdelė: abejoji dėl vienintelio vaikino; esi nedrąsi svajoklė, tačiau artimiausioje ateityje pasiryši didžiajam žingsniui.

Niekuo neišsiskirianti širdelė: pats basic'iškiausias variantas, kuris sako, kad arba jau turi savo antrą puselę, arba kažkuo žaviesi, o galbūt išvis apie priešingą lytį nemąstai. Esi daug vertingų savybių turintis žmogus, besivadovaujantis posakiu "kiekvienam savas laikas".

Tikimės, kad šis juokingas testukas suteikė momentinės šypsenos ir įrodė, kad tave gali mylėti bet kas - tėtis, brolis, šuo, kaimynas ar tas karštasis aktorius iš tavo žiūrimo serialo. Meilė tvyro ore, tereikia įkvėpti ir mokėti džiaugtis mažais dalykais bei pamiršti tuos visus  dramatiškus paveikslėlius. Galų gale, mūsų "Teenage dreams" portalas myli visas skaitytojas! Su artėjančia meilės diena!

8 Komentarai

 1. Man nepatiko. Su tm širdelėm nesąmonė, nes gi kiekvienas nemoka gražiai piešti. "Tiesa, turiu nuliūdinti - tai tik tavo sapnų Valentinas, pasirodantis kasnakt..
  Čia tai iš vis nesupratau. Gal yra tokia meilė? O tu į viską labai atsainiai žiūri.

  AtsakytiPanaikinti
 2. testuko atsakymai stipriai prašovė į šalį. bent man. :-D o šiaip tai man labai patiko tavo rašymo stilius ir išsidėstymas
  šaunuolė

  AtsakytiPanaikinti
 3. Na, atsakymai gerokai prašovė...Tačiau pats rašymo stilius patiko ;)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Patiko rašymo stilius, pats tekstas. Tačiau atsakymai klaidingi.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Paulina, labai smagus testas! Bent jau aš nepatikėjau ką gavau :D
  P.s "VALENTINAS DIKTUOJA ATSAKYMUS" <-- šitoje dalyje pataisyk išdėstymą, nes krenta į akis.
  Sėkmės ;)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Linksmas, smagus testukas, pakėlė nuotaiką. Ačiū :)

  AtsakytiPanaikinti