Paprasti būdai atnaujinti kambarį

Nemažai merginų susiduria su viena nedidele problema. Kuo? Ogi pabodusiu kambariu. Staiga jis tampa nebemielas, norisi ten būti vis rečiau, nebekyla noras tvarkytis. Rodos viskas paprasta, tačiau dažniausiai įvairios kambario dekoracijos ar net remontas yra labai brangūs. Todėl šįkart "Teenage Dreams" portalas siūlo tau pačiai pasidaryti keletą piniginės nedraskančių dekoracijų, kurios padės kambarį atnaujinti! 

1. Daugelis merginų savo kambariuose turi veidrodžius. Dažniausiai jie būna įprasti ir niekuo neišsiskiriantys. Tačiau tai gali labai lengvai pakeisti. Tau prireiks karštų klijų ir dirbtinių gėlių (jų gali rasti rankdarbių parduotuvėlėse, paprastose gėlių parduotuvėse, internete). Gėlių galus patepk karštais klijais ir klijuok ant veidrodžio taip, kaip tik nori! Vietoj gėlių gali naudoti sagas, akmenukas ir t.t.

2. Neretai sunku rasti įdomių paveikslėlių savo kambariui. O jei ir yra jų, tai dažniausiai jie būna labai brangūs. Tad siūlome pačioms pasidaryti ryškių ir įdomių, o svarbiausia daug išlaidų nereikalaujančių paveikslėlių! Jums reikės norimų atspausdintų paveikslėlių (tai gali būti gėlės, gyvūnai, linksmi veideliai), akrilinių dažų (iš bėdos tinka ir paprastas guašas), žirklių, klijų, teptukų, kelių medinių lentelių. Lenteles nudažykite norimos spalvos dažais. Kol džius, išsikirpkite atspausdintus paveikslėlius. Tuomet juos klijuokite ant nudažytų lentelių ir kabinkite ant sienos. Štai ir viskas!

3. Žvakės visad suteikia jaukumo, šilumos ir romantiškumo įspūdį. Tai nemirštanti klasika dekoruojant kambarį, tad neprašausi žvakes pasirinkusi ir šį kartą. O tam, kad jos taptų šiek tiek įdomesnės, pasinaudok plačia nerta juostele. Ja apklijuok stiklinę, kurioje yra žvakė ir džiaukis nuostabiu vaizdu.

4. Prieš keletą metų buvo labai madinga ant durų kabinti užuolaidėles. Tad kodėl nesugrąžinus šios mados? Tau reikės tik virvių ir šiek tiek kūrybingumo. Iš virvučių nusipink norimą užuolaidą. Įpinti gali kriauklelių, karoliukų ar skirtingų spalvų juostų. Rezultatas priklauso nuo tavo išmonės!5. Dar viena pamiršta mada - sieniniai laikrodžiai. Tiesa, dauguma jų būna gan nuobodoki, tačiau tu gali tai pakeisti! Kaip ir veidrodį, taip ir laikrodžio rėmą gali apklijuoti sagomis, kriauklelėmis ar netikromis gėlėmis. Pavyzdžiui, rožėmis. Jas gali pasidaryti pati iš popieriaus ar sukant medžiagos skiautes.

6. Jei jau pradėjome kalbėti apie madas, tai dabar ypač populiaru dekorui naudoti stiklainėlius. Ir ne veltui! Juos galima panaudoti daug kam. Visų pirma, juos galima dekoruoti tiek įvairiais dažais, tiek įvairiomis aplikacijomis. Į padekoruotus stiklainėlius galima sumerkti gėles, dėlioti žvakes, susidėti kosmetikos priemones ar net pasisodinti prieskoninių augalų.

7. Laužas vidury kambario? Kodėl gi ne! Tau reikės baltos nertos juostelės, folijos, storesnių medžio šakelių, lipalo, teptuko, akmenėlių ir geltonai šviečiančių lempučių. Šakeles apvyniokite folija ir apklijuokite nerta juostele. Jas sudėkite aplink iš lempučių susuktą kamuolį. Tada šakeles apdėkite akmenimis, įjunkite lemputes ir džiaukitės išskirtine dekoracija!

8. Pats paprasčiausias būdas šiek tiek pagyvinti atsibodusį kambarį - pagalvėlės. Daug pagalvėlių! Įvairiaspalvių, raštuotų, su paveikslėliais ir t.t. Paprastas vienspalves pagalvėles gali išsiuvinėti, apklijuoti karoliukais, iš medžiagos susuktomis gėlėmis ar net išpurkšti dažais!O ar jūs dažnai susiduriate su pabodusio kambario problema? Kaip ją sprendžiate? Ryžtatės susitvarkyti pačios, ar prašote tėvų finansinės pagalbos?


6 Komentarai

 1. Labai patiko! Kaip tik reikėjo atsinaujinti kambarį ir vis sukau galvą kaip tai padaryti, būtinai panaudosiu dauguma iš tavo pateiktų idėjų.

  AtsakytiPanaikinti
 2. O dievulėliau, koks nuostabus straipsnis, būtinai keliais patarimais pasinaudojus. Tikiuosi ir labai prašau, kad kitas straipsnis būtų kuo greičiau,kad ir rytoj. Ačiū už šį straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 3. Smagu, kad patiko!! :) Jūsų komentarai, didžiausia motyvacija rašyti!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Galvojau, kad vėl pamatysiu fuckin' nuobodų ir banalų įrašą, kokių yra pilna šia tema. Bet likau nustebinta - yra kelios matytos idėjos, bet jos vistiek pateiktos laaabai įspūdingai. O dar geriau tai, kad yra keletą dar mano nematytų idėjų, o jų mačiau labai daug, nes keisti kambario dekorą vienas iš kelių mano hobių. Ačiū, Tu nereali.

  AtsakytiPanaikinti
 5. labai grazu. Man kaip tik reik kambari atsinaujint

  AtsakytiPanaikinti