TD rekomenduoja ,,Dove Regenerate Nourishment'' linija plaukams

Kas ištikimai ir akylai skaito šį portalą, turbūt žino, jog viena iš rašytojų yra pamišusi dėl Dove produkcijos. Tiksliai negaliu pasakyti, kada ši meilė taip išaugo, bet jau daugiau nei pusė metų savo plaukams naudoju tik Dove priemones ir esu tuo nepaprastai patenkinta. O kadangi aš visuomet stengiuosi dalintis džiaugsmu ir smagiais dalykais su kitais žmonėmis, negaliu nepasidalinti atrastu dar vienu nauju stebuklu - nauja ,,Dove Regenerate Nourishment'' linija pažeistiems plaukams!

Iš tiesų, šią liniją ėmiau naudoti jau prieš mėnesį, bet vis atidėliodavau šios apžvalgos rašymą, nes norėjau priemonę naudoti kuo daugiau kartų, kad tik pastebėčiau kuo daugiau gerų dalykų. Todėl šiandien noriu itin trumpai papasakoti apie šį naujai atrastą gėrį.

Tiesą sakant, tiek ,,Dove Oxygen Moisture'', tiek ir ši, naujausia linija, tiek kitos mano naudotos Dove linijos plaukams daro vieną panašų, bet itin svarbų dalyką - minkština mano plaukus ir padaro juos iš ties itin švelnius. Kadangi mano plaukai yra tikrai nepavydėtini ir itin nepaklusnūs, ši linija kiekvieną kartą gelbsti mane nuo katastrofinio įvaizdžio - išsiplovus galvą ,,Dove Regenerate Nourishment'' šampūnu ir kondicionieriumi, kartais galima net nebenaudoti tiesintuvo, nes plaukai nebūna pasišiaušę. 

Kaip visada, Dove nenuvilia kvapais - nežinau, ar man vienai, bet man labai svarbu, jog po plovimo plaukai kvepėtų. Šios linijos kvapas nėra erzinantis ar per daug ryškus, greičiau primena švarą, nes kvapas gaivus. Žinoma, ir ilgai išliekantis - jeigu naudoju aliejuką, tai gaivus kvapas išlieka net pora parų. 

Ir, žinoma, pats svarbiausias punktas, dėl kurio ir nusprendžiau išbandyti šią plaukų liniją - pagalba pažeistiems plaukams. Būtų kvaila manyti, jog draugių komplimentus dėl atsigavusių plaukų gaunu tik dėl šių priemonių, bet nebenaudoju džiovintuvo, tiesintuvą į rankas imu kiek įmanoma rečiau ir kiek įmanoma mažiau, bet dar kvailiau būtų sakyti, jog ,,Dove Regenerate Nourishment'' priemonės prie atsigavimo visai neprisidėjo. Visiškai ramia sąžine galiu teigti, jog etiketė ant pakuotės, rašanti, jog šios priemonės padės nualintiems plaukams juos sustiprinant ir atkuriant sveiką jų išvaizdą, yra teisi. Man, asmeniškai, tai tikrai padėjo.

Jei turite galimybę, rekomenduočiau visą liniją įsigyti vienu metu - šampūną, kondicionierių, plaukų kaukę ir aliejuką. Šampūnas ir kondicionierius padės išlaikyti švarius, tvarkingus, sveikus plaukus, kaukė bus tikra gelbėtoja atkuriant jų sveiką struktūrą, o aliejukas atgaivins nualintus jūsų galiukus ir, kaip minėjau, suteiks nuostabaus kvapo. Tiesa, šampūnui ir kondicionieriui, kaukei neturiu jokių priekaištų, tačiau iš aliejuko tikėjausi šiek tiek daugiau. Galiukus jis suminkština, tačiau palyginus su aukštesnės kokybės aliejuku, kurį naudoju, šio poveikis nėra itin stulbinamas, todėl, pavyzdžiui, jeigu norite pirkti šį aliejuką atskirai, rekomenduočiau rinktis kažką kito, kadangi jis veiksmingesnis yra tada, kai naudojamas su visa linija vienu metu.

Vertėtų paminėti, jog Dove linijos plaukams idealiai tinka man, bet tai nereiškia, jog tai šimtu procentu tiks jums. Visgi, internete yra gausu teigiamų atsiliepimų apie šią liniją, prie jų prisidedu ir jų, todėl jeigu ieškai kažkokio naujo, kokybiško produkto už prieinamą kainą - ieškok ,,Dove Regenerate Nourishment''. 

Ar jūs esate bandę šią plaukų liniją?
1 Komentarai