Valentino dienos dovanų idėjos

Šv. Valentino, dar žinoma kaip įsimylėjėlių diena, jau mina mums ant kulnų. Jei neturi antrosios pusės, tikėtina, jog ta diena didelių emocijų tau neatneš ir išskirtinė nebus. Tačiau jei šalia savęs turi mylimą žmogų, neabejojame, kad dieną praleisite ir švęsite kartu. O kur šventės, ten ir dovanos, tiesa? Kol dar nevėlu, "Teenage Dreams" portalas rekomenduoja jums pradėti galvoti apie dovanas savo antrajai pusei. Žinoma, pačios geriausios dovanos yra padarytos iš širdies, bet šį kartą norime tau pasiūlyti praktiškas, lengvai naudojamas dovanas.
Šokolado fondiu
Daugeliui žmonių įsipareigojimai ar paprasta draugystė susijusi su šiluma, gražiais jausmais. Tam stiprinti arba tiesiog elementariam vakarui su žmonėmis, kuriuos mylite, pagyvinti rekomenduočiau įsigyti šokolado fondiu. Kas nežino, tai yra molinis indelis, kuriame galima tirpinti šokoladą ir, prisipjausčius įvairių pačių mėgstamiausių vaisių ar kažko kito, šakučių pagalba mirkyti juos į šokoladą. Galit įsivaizduoti, koks tai pasakiškas ir dieviškas skonis? Tiesą sakant, nesusilaikiau ir susigundžiusi pati įsigijau tokį dalykėlį nusprendusi, jog mums su vaikinu tai bus puikiai panaudojamas dalykas (jei įdomu, savąjį labai dailųjį fondiu įsigijau iš ČIA). Jei paklaustumėte manęs, ar gailiuosi - visai ne! Šokolado fondiu itin suartina žmones, nes visi turi būti prie vieno stalo, be to, tai gali tapti puikia priemone pailsėti nuo darbų, kompiuterių, telefonų ir tiesiog ramiai praleisti laiką smaližiaujant. Be abejo, toks pirkinys būtų naudingas bet kada, tačiau Valentino diena - viena iš tų ypatingųjų progų, kada toks dalykėlis itin pradžiugintų žmogų. Ypač kaip dovana!

Bilietai į renginius
Kad nereiktų dovanoti nuobodžių, niekur nepanaudojamų dovanų, išrink kažką, kas tikrai pradžiugintų tavo mylimą žmogų. Vienas iš būdų - nusivesti jį kažkur, kur jis iš tiesų norėtų nueiti. Šiuo metu vyksta itin daug įvairių renginių Lietuvoje - pradedant naujų filmų atsiradimais (kaip, pvz. ,,Patriotai), baigiant spektakliais (pvz. Justino Jankevičiaus ir Manto Stonkaus spektakliai ar ,,Sveiki atvykę į žemę ir į Lietuvą''). Gali pagalvoti, jog renginiai - be proto nuobodus, senų žmonių užsiėmimas, bet anaiptol tai nėra tiesa! Išrink jaunatvišką spektaklį (beje, stereotipas, kad jie nuobodūs - jau seniai pasenęs, ypač jei kalbame apie tokius charizmatiškus aktorius kaip minėtieji Stonkus ir Jankevičius). Svarbiausia - nupirk du bilietus. Ši dovana turi ir gerąją pusę - padovanojusi du bilietus į renginį tu jau lyg ir įsiprašai į jį eiti kartu. Taigi, galima sakyti, jog dovaną pasidovanoji ir sau. 

Džemperiai poroms
Džemperiai poroms -  vienas naujausių mados klyksmų, užkariavusių jau ne tik užsienį, bet ir atkeliavęs iki Lietuvos. Tai viena populiariausių pastaruoju metu perkamų dovanų savo antrajai pusei, o prieš Valentino dieną visi tik ir ieško, kur įsigyti gražesnį, įdomesnį, patrauklesnį variantą. Kad geriau suprastum - tai pora džemperių, kurie dažniausiai yra vienodi, tačiau turintys tam tikrus inicialus, simbolizuojančius dviejų žmonių meilę. Dažniausiai tokie inicialai būna trumpi žodžiai, kaip pavyzdžiui, " Jis & Ji", "Mr & Mrs", "Qeen & King" ir panašiai. Kartais inicialais tampa ir iliustracijos ar paveikslėliai, o pačių džemperių būna įvairiausių raštų, formų ir spalvų.  Tai reiškia, kad tau teks nupirkti dvejus tokius džemperius - vieną sau, kitą antrajai pusei. Ar gali įsivaizduoti, kaip bus puiku, kai susitinkant abu galėsite jais pasipuošt, taip kartu žiūrėti filmus, eiti pasivaikščioti ar kur nors keliauti. Tokią dovaną dovanoti tikrai verta, nes ji ne tik labai graži, bet ir praktiška, o džemperį turės ne tik tavo mylimasis, bet ir pati tu.

Romantiška fotosesija 
Jei tiek tu, tiek tavo vaikinas mėgstate fotografuotis, būnant kartu dažnai darotės asmenukes ir nebijote fotoaparatų blyksčių - kuponas judviejų romantiškai fotosesijai būtų puiki Valentino dienos dovana. Šiuo metu yra daugybė įvairių fotografų, kurie siūlo tokias paslaugas (pradedantieji dažniausiai tai daro netgi visiškai nemokamai!), tad pasirink geriausią ir pirmyn! Tiesa, kaip fotografų yra didelė įvairovė, taip ir fotosesijų tipų yra daug ir labai įvairių. Tikėtina, kad norint teminės fotosesijos, ją pasirinkti jums patiems ir reikės. O tai visai nesunku, nes idėjų galima atrasti pačių originaliausių ir įdomiausių - fotosesijos su žirgais ir kitais augintiniais, vandenyje, lyjant lietui, parke, miške, miesto šurmulyje ar tiesiog paprastoje foto studijoje. Išsirinkite geriausią variantą, pasirūpinkite savo įvaizdžiais ir dovana bus išties vykusi. Juk ne tik turėsite gražių bendrų savo nuotraukų, bet ir neabejotina, jog labai linksmai praleisite kartu laiką!

Saldžioji pintinė
Jei tavo draugas yra didelis smaližius, mėgstantis maistą ir saldžias dovanas - kibk į darbus ir padovanok jam saldžiąją pintinę! Visų pirma, parduotuvėse paieškok arba pati pasigamink gražią pintinę arba didelę dėžutę, kurioje galėsi sudėti visas saldžias dovanas. Spalvingai ją išdekoruok, apklijuok širdelėm, užrašyk kokius nors žodžius ar palinkėjimą. O dabar pirmyn į parduotuves ir pripildyk pintinę įvairiais saldumynais, arbata/ kava ir panašiais skanumynais. Prieš Valentino dieną parduotuvėse gausu įvairių saldumynų itin gražiose pakuotėse, tad pasirinkimas išties didelis. Visus gardėsius sudėjus į pintinę, jos viduje gali paslėpti kokią nors didesnę dovanėlę, voką su laišku, daug raštelių su gražiomis žinutėmis ar filmo kompaktą, kurį galėsite kartu žiūrėti ragaudami pintinės gardėsius. Argi ne puiki dovana?

Puodelis užrašams
Dovanoti paprastą puodelį Valentino dienos proga būtų kiek banalu ir neįdomu, tiesa? O ką pasakytum, jei tai būtų puodelis, iš kurio kartu gerdami skanią arbatą, galėtumėte vienas kitam ant puodelio rašyti įvairius užrašus, palinkėjimus? Juk kur kas įdomiau, tiesa? Galimybę įsigyti tokį puodelį jums suteikia mūsų jau minėta internetinė dovanų parduotuvė www.breto.lt. Jos asortimente galite rasti keramikinių puodelių, kuriuos užsisakę kartu gausite ir keletą kreidos gabaliukų, su kuriais ant puodelio galėsite rašyti vienas kitam įvairius užrašus. Dovanodama tokią dovaną, į puodelį gali pridėti įvairių skanumynų, arbatos ar kokią nors didesnę smulkmenėlę. 

Originalus nuotraukų rėmelis / koliažas
Jei ketini praleisti šią idėją, nes manai, jog tai neoriginalu - neskubėk! Tokia dovana gali tapti išties be galo gražia ir džiuginančia, jei tavo rėmelis nebus nuobodus ir jo paieškoms skirsi daugiau laiko. O pastangų didelių dėti ir nereikės, nes šiuo metu pasirinkimas yra pakankamai didelis, o rėmelių yra netgi specialiai sukurtų poroms. Pavyzdžiui, ką manai apie "Love" tipo rėmelį (žr. ČIA)? Keturios raidės - keturios sudėtos jūsų poros nuotraukos. Kad dovana būtų dar geresnė, iškepk skanų tortą, gražiai viską supakuok ir vuolia - tu jau turi dovaną savo antrajai pusei! Jei toks rėmelis tau atrodo per prastas, gali rasti ir prabangesnių variantų, kaip pavyzdžiui, didelė širdis, kurios viduje telpa daugybė nuotraukų ir gaunasi gražus koliažas (žr. ČIA). Jei nenori leisti daug pinigų, nuotraukų koliažą gali pasigaminti ir pati. Atsispausdinusi daug nuotraukų, suklijuok viską ant paprastos medinės lentos, papuošk ją įvairiais užrašais, lipdukais, dekoracijomis, padaryk gražų pakabinimą ir štai - tu turi puikią dovaną.

Pasitelkusi fantaziją, kūrybiškumą ir darbštumą, gali atrasti dar daugybę originalių ir mylimą žmogų tikrai pradžiuginsiančių dovanų idėjų. O mes tikimės, kad užvedėme tave ant kelio ir šv. Valentino dieną su savo antrąja puse praleisi kaip niekad smagiai ir įsimintinai. Iki susitikimų!


Pagarbiai, 
rašytojos Vilija ir Simona.

3 Komentarai

  1. Kokybiškas, įdomus, naudingas straipsnis. Tiesa, man neaktualus.. :D bet neabejoju, kad toms, kurioms ši diena išskirtinė, straipsnis tikrai padės. Beje, šiuos patarimus galima pritaikyti ir kitoms šventėms. :)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Įdomios idėjos, naudingas straipsnis. Patiko!

    AtsakytiPanaikinti