3 būdai sukurti pavasarišką nuotaiką

Galbūt dar ne visoms kvepia pavasariu, bet jis neabejotinai braunasi pro šalčius. Gal šią, gal kitą savaitę, gal dar vėliau, bet apie pavasarį ims galvoti kiekviena. Tokiu atveju itin svarbiu troškimu tampa noras keistis ir keisti. Būtent šįkart "Teenage Dreams" portalas pateiks jums kelis būdus, kaip nesunkiai galite aplink save sukurti pavasarišką nuotaiką. Taigi, užmeskite akį į mūsų siūlomus būdus.

1. Kambarys

Mūsų kambariai yra mūsų šventovė, kuriuose praleidžiame daug laiko. Todėl kambarys turėtų atitikti visus mūsų norus, atspindėti charakterį, būti pritaikytas individualiai. Deja, net geriausias interjero dizaineris negalėtų sukurti tau tokio kambario, kurį pati esi nusipiešusi savo pasąmonėje. Na, nebent turi klaikiai gerą iškalbos dovaną ir dizaineris suprastų visas smulkiausias tavo užuominas. Apmaudu, bet ne visos turime tokią iškalbos dovaną, o jei ir turime - vargu, ar visos galėtų sau leisti samdytis geriausius dizainerius. Laikomės nuomonės, jog niekas nesugebės sukurti tau tobulo kambario. Tik tu pati.

Pavasaris reikalaute reikalauja permainų, tad, jei vis atidėliodavai kambario perprojektavimą, dabar yra pats laikas prisėsti prie savo rašomojo stalo, priešais save pasidėti didelį baltą popieriaus lapą, griebti į rankas rašiklį bei pieštuką ir leisti tavo fantazijai kurti norimo kambario detales. Pamatysi, kad tai visai nesudėtinga. Žinoma, nepamiršk savo galimybių ribų. Gal tu ir norėtum kampe pasistatyti tokį narvą, kuriame filmavosi Miley Cyrus (klipas "Can't be tamed"), tačiau turi atsižvelgti tiek į finansines aplinkybes, tiek, deja, ir į savo tėvelių leidimus (*gilus atodūsis*).

Tačiau neverta imti nervintis. Gal tėvų ir nepakeisi, tačiau susikurti pavasarišką kambarį gali ir be didelių išlaidų. Jei trūksta idėjų, siūlome paskaityti Skirmantės straipsnį apie Tumblr miegamąjį. Taip pat yra daugybė vloger'ių, keliančių vaizdo įrašus, kaip nesudėtingai pasidaryti nuostabius kambarius. Štai pora mūsų siūlomų vloger'ių įrašų:


2. Tavo įvaizdis

Jeigu nori pajusti pavasarį visa širdimi, nepakaks pakeisti savo patalynę ar prikabinti ant sienų užrašų, kaip labai tu myli pavasarį. Siūlome ir rengtis taip, kad aplinkiniai iškart suvoktų, kokiomis mintimis gyveni.

Jei dar neturi susikūrusi savo individualaus stiliaus ar nesupranti, kaip rengtis, siūlome perskaityti Agnės Gilytės knygą "Spintologija. Teen." Tai puiki knyga, kupina iliustracijų, vertingų patarimų ir įžvalgų, kurios padės ne tik susikurti savo stilių, bet ir lengviau atrasti sau tinkančius drabužius ir žinoti, ką ir kada rengtis. Žinoma, nebūtina pirkti knygos, kad išmoktumei rengtis. Yra pigesnių ir paprastesnių būdų. Pavyzdžiui, įkvėpimo aprangai drąsiai gali ieškoti Tumblr ar WeHeartIt socialiniuose tinkluose. Gali paprasčiausiai į Google paieškos laukelį įvesti savo aprangos raktažodžius ir išmanusis pagalbininkas Google pasiūlys tau įvairių aprangos derinių.
Dar vienas internetinis puslapis, kuris gali tau pagelbėti, yra MyStylit. Tai lyg nešiojamas asmeninis stilistas. Pirmiausia tavęs paprašys suvesti duomenis apie save, o tada tau siūlys aprangos derinius, kuriuos galėsi panaudoti kaip įkvėpimą. Įkvėpimo ieškoti gali ir Polyvore. Ten yra galimybė žmonėms kurti aprangos derinius, o nenorintiems kurti - paprasčiausiai pasižvalgyti ir pasisemti idėjų. Dar vienas linksmas būdas - žiūrėk serialus, kur merginos rengiasi išties madingai. Tai gali būti visų žinomi serialai "Jaunosios melagės" ar "Liežuvautoja". O gal tu žinai kažkokį ne tokį populiarų, bet besirengiančiųjų stiliumi neatsiliekančiu nuo kitų populiariųjų?

Patikėk, toks naršymas tikrai gali pagerinti tavo stiliaus suvokimą, o pavasariškas ir autentiškas detales tada galėsi priderinti jau ir pati.

3. Muzika, nagai ir kitos smulkmenos

Smulkmenos kuria visumą, tad nieko ypatingo, jeigu jomis sukursi pavasarišką atmosferą. Nesvarbu, kokios tai nepastebimos detalės būtų, jos sukurs nuotaiką ne tik aplinkiniams, bet ir tau pačiai - galbūt net pridės pasitikėjimo savimi.
Muzikos mylėtojoms pats laikas sugaišti valandą kitą ir susidaryti pavasarišką grojaraštį. Galbūt jis bus iš naujausių dainų, o gal šio pavasario tema tavo galvoje skatins tave ieškoti senesnių, bet ne ką prastesnių dainų. Nesvarbu, kokios tai dainos, svarbiausia, kad ši muzika tau primintų apie atlekiantį pavasarį. Paieškok įkvėpimo Spotify, Deezer, SoundCloud, MySpace ar paprasčiausiai YouTube.
Labai didelę įtaką ne vien tavo įvaizdžiui, bet ir pasitikėjimui savimi, daro nagai. Nebūtina eiti pas manikiūristes (nors tai irgi yra pasiūlymas), gali manikiūrą atlikti pati sau namuose. Šiuo klausimu tau mielai padės YouTube vloger'ė Sandi - CutePolish. Pasižvalgyk, kokių mielų ir pavasariškų idėjų gali ten rasti.
Nesvarbu, kokių smulkmenų prisigalvotum - ar tai būtų telefono dėklas, akiniai nuo saulės, veidrodžio rėmas, raktų pakabukas - svarbiausia, kad visa tai atspindėtų tavo požiūrį į pavasarį ir kuriamą nuotaiką.


Na, o tu ar pasiruošusi pasitikti pavasarį?

2 Komentarai

  1. Aš tai siaubingai noriu pavasario, tik jis kažkaip nesiskubina ateiti. Nors jau pakavojau šiltus megztinius ir žieminius batus, tenka vėl juos išsitraukti, nes lauke minusas ir dar pilna sniego pridrėbta. ;(

    AtsakytiPanaikinti
  2. Aš nežinau, bet straipsnis yra visiškai apie nieką. Manau, jog kiekviena mergina puikiai suvokia, kada jai atėjo metas pasikeisti, ji pati turi kalendorių ir mato, kada ateina pavasaris. Tie stereotipai, kad reikia keistis, kai ateina nauji metai, kai ateina pavasaris, yra juokingi. Pavasarinė nuotaika gimsta pasąmonėje, kiekvienos iš mūsų viduje, o ne spintoje. O tai, ką tu aprašei - kambarys, daiktai, drabužiai - visa tai remiasi į pinigus. Man čia toks tuščias straipsnis apie nieką, tinkantis į "Panelės" portalą. Bet čia mano asmeninė nuomonė, nesigraužk nagų dėl to. :D Rašai neblogai, pavyzdžių įdėjai, straipsnio įvaizdis geras - sėkmės toliau. :)

    AtsakytiPanaikinti