Ieškau ramybės arba vietos, kur galėčiau atsipalaiduoti

Tikriausiai net nereikia sakyti, kad kartais jaučiamės niekam nereikalingos ir liūdnos, paskendusios savo mintyse. Tai visiškai normalu ir dažniausiai tokiu laikotarpiu nesinori su niekuo kalbėti, tiesiog norisi, kad visi nuo tavęs atstotų ir paliktų ramybėje. O galbūt reikia "tavo vietelės", kurioje galėtum pasislėpti nuo kitų žmonių, kur niekas tavęs netrukdytų ir galėtum pabūti viena su savo mintimis? Jei taip, skaityk straipsnį ir atrask savo ramybės ir atsipalaidavimo vietelę. 

BIBLIOTEKA AR KNYGYNAS
Kas gali būti geriau nei knygų skleidžiama šiluma ir ramybė sunkiu laikotarpiu? Knygos - mūsų draugės ir gelbėtojos, jos padeda, kai to labiausiai reikia. Manau, kad daugelyje knygynų ir bibliotekų yra minkšti sėdmaišiai, kuriuose sėdėdama ramiai galėtum skaityti ar tik vartyti tau patinkančią knygą. Na, o jei sėdmaišių nėra, manau, kad tiks ir stalas ar netgi žemė prie knygų lentynos. Beje, vienas pastebėjimas toms, kurios renkasi knygynus. Patarčiau tai, jog jei ten renkatės ilgiau pabūti, geriau perspėti pardavėjas ir net nusipirkti kokią knygą, nes paskui jos gali būti nelabai patenkintos jūsų sėdėjimu. Na, o bibliotekoje Jus maloniai priims ir suteiks ramybės. Tik nepamirškite arbatos!

RAMI GAMTOS VIETELĖ
Tos, kurios nenori rinktis vietą tarp knygų ir nori gryno oro, siūlau susirasti patogią ir jaukią vietą gamtoje. Jei šiuo metu pagalvojai, kad tai neįmanoma - išbandyk tai. Iš pradžių gali būti sunku, tačiau išeik į lauką, pavaikščiok aplink savo gimtąjį miestą ir tikiu, rasi vietą, kuri patrauks tavo akį. Beje, galbūt vietos nerasi, kur galėtum tiesiog pasėdėti viena su savo mintimis, tačiau galbūt atrasi veiklą - vaikščiojimą. Galbūt tai bus tavo išsigelbėjimas streso atveju: grynas oras, plaukus veliantis vėjas ir ramus pasivaikščiojimas.

TAVO KAMBARYS
Jei tavęs netraukia ir antrasis pasiūlymas, tai galbūt susižavėsi šiuo. Čia nereikės rūpintis beveik niekuo, tiesiog kaip atsipalaidavimo vietą gali pasirinkti savo kambarį, tarp savų daiktų ir minkštos lovos glėbyje. Jei pasirinkai būtent šią vietą, įsitikink ar tau tavo kambarys yra pakankamai jaukus ir malonus. Jei ne, mūsų portale rasi daugybę idėjų, kurios padarys tavo kambarį jaukesnį pačiai sau. Ir kai tik užplūs streso akimirkos, šis kambarys ir mėgstama muzika bus tavo išsigelbėjimas.

BALKONAS
Štai šis pasiūlymas tiks toms, kurios ieško vietos netoli namų, tačiau nori kažkiek pajusti ir to gaivaus vėjo. Jei tik turi balkoną, tai savo vietelę yra labai patogu įsirengti. Tereikia pora šildų pledų, minkštų pagalvėlių, pliušinių žaislų ir jei yra galimybė - lempučių girliandos. Tačiau kiekviena renkasi pagal savo skonį ir tik panorėjusi balkoną gali paversti savo atsipalaidavimo ir visko apgalvojimo vietele.

JAUKI KAVINUKĖ
Mėgstančioms šilumą ir įvairius aromatus, siūlau pasirinkti kaip tik šią vietą. Šiuo metu yra daugybė jaukių kavinukių, kur gali atsisėsti kiek toliau nuo žmonių akių ir gerdama kavą ar arbatą apsvarstyti savo mintis. Taip pat šioje vietoje gali kurti, rašyti, piešti, kas manau, tau tikrai padės viską susidėlioti į vietas.Tikiuosi, kad rasi tą vietą, kurioje sunkiomis akimirkomis galėtum atsipalaiduoti ir neišlieti pykčio ant pirmo pasitaikiusio žmogaus. O tu ar turi tokią vietą, kur nuolat eini apimta streso? Pasidalink savo patirtimi komentaruose ir pasiūlyk, kur tavo nuomone būtų geros vietos atsipalaidavimui.
6 Komentarai

 1. Labai patiko! Anksčiau kaime aš turėdavau bokso kriaušę ir kai man būdavo bloga nuotaika ar pan aš eidavau ir daužydavau bokso kriaušę, man ji labai padėdavo ��☺

  AtsakytiPanaikinti
 2. Puiki tema! Aš neturiu vietelės stresui malšinti, bet dabar tikriausiai susirasiu ją.

  AtsakytiPanaikinti
 3. aš visus metų laikus, išskyrus žiemą, einu pas močiutę į sodą. ten stovi mano pati brangiausia supynė. ten dainuoju, supuosi, šokinėju nuo jos, fotografuoju, mąstau, šneku telefonu, kuriu ir dar daugybę dalykų darau. o žiemą.. žiemą mano minkštas guolis (lova) yra vieta, kurioje viskas vyksta - namų darbų ruošimas, miegojimas, kartais valgymas ir pan. ačiū už straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū už straipsnį labai naudinga ir idomu!:)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Ačiū už straipsnį labai naudinga ir idomu!:)

  AtsakytiPanaikinti