PROJEKTAS: TD knygų iššūkis 2016 - gauk "TD skaitytojos" titulą!

Jums, skaitytojams, naujovių - niekada negana. Per visą jaunimo portalo "Teenage Dreams" istoriją, pas mus rasite ne vieną straipsnį apie skaitymą ir begales knygų aprašymų bei pasiūlymų Jums... Tačiau šį kartą skatinsime jus skaityti patiems, pateikdami naują, naujų vėjų į portalą atnešiantį siurprizą. Kokį? Ogi naują portalo projektą - "TD knygų iššūkis 2016"! Tai kitokio pobūdžio projektas su šauniais prizais, todėl kiekvieną mėgstančią skaityti kviečiame skaityti visą svarbią informaciją ir skubėti užsiregistruoti! 

KAS TAI?
Tai - naujasis jaunimo portalo "TD" projektas, kuris kartosis kiekvieną sezoną pradedant nuo šių metų. Projektas pasirodys kiekvieno naujo sezono pradžioje ir tęsis iki kito metų laiko. Štai dabar mes jį pradedame pavasarį, o nugalėtoją turėsime vasaros pradžioje. Tą pačią vasarą skelbsime antrą projekto raundą ir nugalėtoją turėsime rudenį. Tad sistema visai paprasta. Projekto esmė - didinti motyvaciją skaitymui ir kartu su kitais dalyviais konkuruoti norint pasiekti didžiausią perskaitytų knygų rekordą. Pagal nurodytą knygų sąrašą, kurį rasi papildomoje portalo skiltyje "KNYGŲ IŠŠŪKIS", turi perskaityti kuo daugiau knygų ir įrodyti tai mums, pateikiant gražų, įdomų kiekvienos knygos aprašymą. Daugiausiai knygų iš mūsų pateikto sąrašo perskaičiusi mergina, gaus "TD skaitytojos" titulą.
KĄ AŠ TURIU PADARYTI?
Nebus nieko keblaus ir sunkaus. Pati pirma taisyklė: dalyvauti gali visi. O dalyvaujant projekte reikės turėti tik du, visiems turimus įgūdžius: mokėti skaityti ir rašyti. Taigi, jei susidomėjai naujuoju mūsų portalo projektu, visų pirmą, ką tau reikia padaryti, tai užsiregistruoti. Visą informaciją apie registraciją rasi kiek žemiau. Užsiregistravai? Šaunu! Dabar tau reikia eiti į pagrindinį mūsų portalo puslapį ir viršuje, skyrelių juostoje, atidaryti projektui sukurtą skyrelį "KNYGŲ IŠŠŪKIS". Štai ten tavęs laukia keturiolikos įvairių (tarp kurių yra ir lietuvių, ir užsieniečių autorių), įdomių, jaunimui skirtų knygų sąrašas, iš kurių galėsi rinktis knygas pavasariniam skaitymui. Pirmasis projekto raundas vyks iki birželio 1 dienos, tad tavo užduotis dabar - iš mūsų pateikto keturiolikos knygų sąrašo, perskaityti jų kuo daugiau. Perskaitei knygą? Metas mums tą įrodyti pateikiant knygos aprašymą. Jis turėtų būti minimum 150 žodžių, trumpai papasakojant mums knygos turinį, apibūdinant pagrindinius veikėjus, pagrindinę knygos mintį, joje išaukštinamas vertybes, pamokomus dalykus ir nurodant, kas toje knygoje tau labiausiai patiko. Perskaitei knygą ir parašei aprašymą? Nieko nelaukusi, siųsk jį mums į projekto el. paštą. Atsiuntei? Skaityk knygas toliau, rašyk aprašymus ir siųsk juos mums iki birželio 1 dienos.

IŠANKSTINĖ REGISTRACIJA
Pats svarbiausias dalykas, užtikrinsiantis sąžiningumą ir visų dalyvių laimėjimo galimybes, yra išankstinė registracija, kurią rasi kiek žemiau, turėsi užpildyti ir atsiųsti į tdknyguissukis@gmail.com iki balandžio 5 dienos. Radus laišką mūsų el. pašte su visa reikalinga informacija, būsi įtraukta į sąrašus ir tik gavus patvirtinimą į savo el. paštą, galėsi dalyvauti projekte.

1. Tavo vardas, pavardė ir amžius.
2. Pilnas adresas, kuriuo būtų pristatytas prizas laimėjimo atveju.
3. Ar visada mėgai skaityti knygas?
4. Kodėl nori dalyvauti šiame konkurse?
5. Kaip manai, kiek knygų sugebėsi perskaityti per pateiktą laikotarpį?

LAIMĖJIMAS IR PRIZAI
Birželio 1 dieną, pasibaigus pirmajam projekto raundui, mes atversime projekto el. paštą, skaitysime jūsų aprašymus ir žiūrėsime, kam gi pavyko perskaityti daugiausiai knygų. Daugiausiai knygų iš mūsų pateikto sąrašo perskaičiusi dalyvė, pateikusi visus aprašymus, gaus "TD skaitytojos" titulą ir bus apdovanota. Tačiau... siekiant užtikrinti sąžiningumą, nepamiršk, jog atsižvelgsime ir į jūsų atsiųstus knygų aprašymus. Štai, pavyzdžiui, jei tu būsi ta, perskaičiusi daugiausiai knygų, bet tavo aprašymai bus labai prasti, o kita dalyvė bus perskaičiusi keliomis knygomis mažiau, bet jos aprašymai bus geresni, projekto nugalėtoja gali tapti ir ji. Nugalėtoja ir naujas projekto raundas bus paskelbtas birželio 2 dieną. "TD skaitytojos titulą" gavusi mergina, bus apdovanota šauniais prizais! 

PIRMAS PRIZAS - New York Times bestseleris nr. 1 - Paula Hawkins "Mergina traukiny"

Milijonus skaitytojų visame pasaulyje sužavėjęs meistriškas detektyvas, kurį perskaityti rekomenduoja visi geriausi šių dienų rašytojai + daugiau nei 38 000 aukščiausių skaitytojų įvertinimų Amazon.com.

Reičelė kasdien važiuoja priemiestiniu traukiniu tuo pačiu maršrutu: iš namų į Londoną ir atgal. Pakeliui ji pravažiuoja prie pat geležinkelio įsikūrusį namų kvartalą. Traukinys beveik kaskart sustoja prie raudono semaforo signalo, tad ji kone kasdien mato vieno iš tų namų gyventojus – porą, pusryčiaujančią ar geriančią kavą verandoje. Mato taip dažnai, kad jaučiasi beveik juos pažįstanti, sugalvojo jiems net vardus: Džesė ir Džeisonas. Jų gyvenimas, kokį jį mato Reičelė, tiesiog tobulas. Panašus į buvusį pačios Reičelės gyvenimą.

Bet kartą ji išvysta kai ką, kas ją pribloškia. Tik akimirksnis – ir netrukus traukinys vėl pajuda, tačiau to pakanka. Staiga viskas pasikeičia. Neįstengdama to nuslėpti, Reičelė papasakoja, ką žino policijai. Tolimesni įvykiai šokiruoja. Hičkokiškas įelektrinantis trileris Dingusios fanams.


ANTRAS PRIZAS -"Mano širdies mandala" - net 20 unikalių atvirlaiškių su įspūdingų raštų mandalomis, nuspalvintomis asmeniškai artimam žmogui!

Šiame rinkinyje jūs rasite net 20 atvirlaiškių su skirtingų, unikalių raštų mandalomis, kurias nuspalvinę gausite dailų atviruką, tinkamą siųsti giminėms į užsienį, padovanoti mamai ar tiesiog pradžiuginti draugę. Apie mandalų spalvinimo naudą jau kalbėta ne kartą - tai itin atpalaiduoja, ramina, malšina stresą. O kai iš visa to išeina dar ir gražus kūrinys, nieko negali būti geriau, tiesa? "Mano širdies mandala" pasižymi patogia pakuote, puikia idėja nustebinti draugą ar mylimą žmogų, puikiu atvirukų formatu, tinkamu siųsti ir į užsienį, ir dėti į voką bei spalvinimui ypač patogiu popieriu. 

TREČIAS PRIZAS - Jūsų mintys "Teenage Dreams" portale

Ar kada nors svajojai matyti savo vardą ir pavardę garsiausiame jaunimo portale Lietuvoje, kurį per dieną aplanko tūkstančiai žmonių? Dalyvaudama mūsų naujajame projekte "TD knygų iššūkis", tu gauni tokią galimybę! Projekto dalyvės, kuri gaus "TD skaitytojos titulą", laukia ne tik puikus bestseleris, ne tik atvirlaiškių spalvinimo rinkinys, bet ir galimybė išvystyti savo mintis mūsų portale. Kągi tai reiškia? Projekto laimėtojos mintys apie knygų skaitymą, šios veiklos svarbą savo gyvenime, kartu su jos vardu, pavarde bei nuotrauka (jei tik dalyvė to panorės), bus gražiai patalpinta "Teenage Dreams" portalo pagrindinio puslapio šoninėje juostoje! Argi nebūtų šaunu, užėjus į puslapį ten išvysti savo mintis ir net pavardę? Dalyvauk projekte ir stverk šią galimybę!

Štai ir viskas, ką tu turi žinoti norėdama dalyvauti naujame "Teenage Dreams" portalo projekte "TD knygų iššūkis". Mūsų komanda labai tikisi, kad skaitytojų tarpe dar turime knygas skaitančių panelių, kurioms šis projektas taps dar didesne motyvacija. O jei nesi viena iš jų, tai pati puikiausia proga prisijungti prie skaitytojų gretų!

NEPAMIRŠKITE ĮVYKDYTI VISUS AUKŠČIAU NURODYTUS REIKALAVIMUS IR PASKUBĖTI, NES GALBŪT TU GAUSI PIRMĄJĮ "TD SKAITYTOJOS" TITULĄ!!

Projektą organizuoja ir kuruoja: Paulina ir Simona.


10 Komentarai

 1. SUUUUUUUPER <3
  o knygų aprašus galėsite paviešinti prie sąrašo? kaip motyvaciją skaityti tą knygą (^o^)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Pagaliau naujovė! Gerbiu jus už šią idėją <3

  AtsakytiPanaikinti
 3. O jeigu esi skaiciusi knyga iš to sarašo? Galima ją aprašyt ar nebesiskaito jau?

  AtsakytiPanaikinti
 4. Džiaugiamės, kad patiko! Nekantriai laukiam registracijų :)

  Taip, anonime, galima. Nes vienaip ar kitaip, tikrai atsiras žmonių, skaičiusių kokią nors knygą iš mūsų sąrašo ir atsiųs jos aprašymą.

  AtsakytiPanaikinti
 5. Wow, kažkas naujo :) Laabai įdomus projektas :)

  AtsakytiPanaikinti
 6. Aahhh, gaila, kad pavėlavauu, o taip norėčiau sudalyvauti!!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Eh, as irgi pavelavau... Puikus projektas, vienintelis trukumas, kad buvo nustatytas laiko limitas registracijai:( Nieko, tikiuosi kita karta spesiu uzsiregistruoti :D

  AtsakytiPanaikinti