Spalvinimo pasaulyje + dekoracijų idėjos

Šiomis dienomis spalvinimas kaip niekad grįžo į madą. Juk visos prisimename, kaip būdamos mažos, turėjome spalvinimo knygutes? Dabar panašiai. Kaip jau visos spėjome susipažinti, tai - spalvų terapijos knygelės. Šios yra tikrai puikus dalykas, tačiau pagalvojus, ne toks jau praktiškas. Juk yra daug paprasčiau pačiai rasti paveikslėlius, kuriuos norėtum nuspalvinti, tiesa? O jeigu juos dar panaudotum, kaip kambario sienų dekoracijas? Miela ir praktiška, argi ne?!

Spalvinimas!
Įdomiausia viso šio dalis yra spalvinimas. Nors daugelis pasakytų, kad tai tėra laiko švaistymas arba vaikų užsiėmimas, tačiau anaiptol. Spalvinant žmogus palaipsniui ties tuo ir susikoncentruoja. Palengva užmiršta viską aplink, visas problemas, lūkesčius ir stresą. Tai puikus migdomasis einant miegoti, nes nuraminus nervų sistemą yra ganėtinai lengva užmigti. Taipogi nereikia to vengti ir laisvu laiku, nes tai yra puiki pramoga ir truputis naudos. Spalvindami išmokstame susitelkti ties detalėmis, todėl savaime tampame kruopštesni ir labiau susitelkę ties darbais ar tikslais.

Spalvinimas kitaip
Žinoma, spalvinimo būdų yra tikrai daug. Vieni reikalauja tik kruopštaus pieštukų, kiti flomasterių ar kreidelių darbo, o dar vienas, įdomus būdas yra spalvinimas akvarele. Žinoma, darbas nebus kruopštus, tačiau atrodys labai įdomiai, jeigu šviesiomis spalvomis spalvinsime ir apimsime tam tikrus plotus, pavyzdžiui: gėlė ir žolės lopinėlis - oranžine spalva, o šalia esantį šunį - mėlyna. Žinoma, tai tėra pavyzdys, nes jūs galite pasitelkę vaizduotę sukurti dar labiau neįtikėtinų spalvų ar plotų derinių, kurie, svarbiausia, jog atrodytų įdomiai ir originaliai.

O dabar įdomiausia dalis! Kadangi mano tikslas nėra supažindinti jus su spalvinimo knygelėmis, o su paprastais piešiniais spalvinti ant lapo. Tai yra nuostabus dalykas, nereikalaujantis didelių pinigų. Galima pasirinkti savo nuožiūra ir galima daug kur panaudoti, bet apie tai vėliau,. Pirmiausiai, čia prisegiau įvairiausių piešinių, kuriuos jūs išsisaugoję, pasididinę ir atsispausdinę galėsite spalvinti!


Ten yra visko, pradedant nuo raidžių P,R,F ir baigiant įvairiomis iliustruotomis frazėmis. Galite išsirinkti pačius mieliausius sau. Rasite daug motyvuojančių frazių, kurios, tikiu, jog gali įkvėpti darbui, neprarasti vilties ir t.t. Šiuos darbelius lengva panaudoti kuriant savo norų sieną (ang. "vision wall"). Tačiau turėtum rinktis tinkamai ir tik tai, kas patinka ir tinka tau. Nesirink tokių piešinių, kuriuose apstu smulkių detalių, nes galvą guldau, jog atsibos spalvinti.

Sienų dekoracija tavo spalvintais piešiniais!
Žinoma, nuspalvintus piešinius gali įkišti į lentyną ir pamiršti, tačiau siūlau kitą kelią. Savo nuspalvintus piešinukus gali lipinti prie sienos! Pasikartosiu pasakydama, jog tai yra puikus kelias pradedant savo norų sieną, jeigu spalvini įkvepiančias frazes ar ženklus.

Receptas gana nesunkus. Pasirink, su kuo klijuosi prie sienos piešinukus ir pirmyn. Siūlau rinktis lipnią gumą, nes ši bus kur kas praktiškesnė ir lengviau nulips nuo sienos nepalikdama žymių, negu lipni juosta.

Klijuojant yra svarbu pasirinkti tinkamą vietą, nes priklijuoti juos, kur akis nematys, būtų nelabai logiška. Geriausiai tam tinka lova ir stalas. Prie šiuo dviejų tu laiko praleidi daugiausiai, tad pažvelgti į piešinius taip pat bus laiko. 

Spalvindama gali mesti sau iššūkį ir pabandyti nuspalvinti viską akvarele. Nuotraukoje matomas hippie ženklas kaip tik buvo nuspalvintas akvarele, tad kodėl nepabandžius tau? Tai reikalauja ypatingai daug kruopštumo ir detalumo, tačiau perspėju, jog jeigu yra daug detalių, toks spalvinimo būdas tiesiog pabosta ir norisi greičiau baigti. Rinkis atsakingai!

Pasidalinkite savo nuomonėmis apie šią idėją. O galbūt turite pastebėjimų ar papildymų? Būtinai papasakokite komentaruose! 


1 Komentarai

  1. Labai linksmas ir naudingas darbas :)
    http://hipster-digster.blogspot.lt/2016/03/labai-trumpas-prisistatymaspirmasis.html#comment-form

    AtsakytiPanaikinti