4 sąmokslo teorijos, kurios neduoda ramybės mokslininkams iki šiol

,,Sąmokslo teorijos" - tai terminas, kuris naudojamas aiškinant daugelio nelaimingų, paslaptingų atsitikimų priežastis, grindžiant slaptų jėgų veikimu. Tokių teorijų pasaulyje yra gana daug, kai kurios jos gali pasirodyti juokingos ar net neįmanomomis, o kitos gali priversti susimastyti ar tai iš tikro tiesa, kaip teigia istorija. Šiame straipsnyje aš jus supažindinsiu su keletą garsiausių ir vis dar klausimų keliančiomis teorijomis.

1. AR ARMSTRONGAS BUVO MĖNULYJE?
Šiuo klausimu žmonės yra pasidalinę į dvi puses - vieni teigia, kad astronautas išsilaipino mėnulyje, o kiti mano, jog tai tik JAV suklastota medžiaga. Tie, kurie neigia šį Armstrongo žygį tvirtina, jog tuo metu nebuvo įrangos, kuri padėtų sėkmingai skristi į kosmosą, o tuo labiau - išsilaipinti ten; antra - tai galėjo būti JAV triukas, kuriuo siekta pralenkti Rusiją ir parodyti savo galią (kaip žinoma tuo metu vyko JAV ir Rusijos galių, pasiekimų varžymasis) ; trečia - iš vaizdo įrašo, kuriame matome jau išsilaipinusį astronautą ir įsmeigtą vėliavą - vėliava plėvesuoja, o tai kosmose yra neįmanomas reiškinys. O kaip manote Jūs? Ar manote, jog šis istorinis žygis yra tik klastotė, nufilmuota kino studijoje? O galbūt palaikote išsilaipinimu tikinčiųjų pusę?2. ČAPLINO FILME - MOTERIS IŠ ATEITIES?
 1928m. pasirodė pirmasis pasaulyje kino filmas. Žinoma, jis buvo nespalvotas ir begarsis, tačiau tai buvo labai didelis šuolis technologijų srityje. Viskas atrodo lyg ir gerai, tačiau viename kadre užfiksuota moteris, kuri galimai kalba mobiliuoju telefonu. Keista yra tai, jog tuo metu apie mobiliuosius telefonus nebuvo net minties, o štai čia atsiranda moteris juo kalbanti. Žinoma, moters balso nesigirdi, bet iš kruta lūpos, prie ausies laikomos rankos. Gestų mokslininkai galvoja, jog ši moteris atkeliavo iš ateities ir netyčia atsidūrė netinkamoje vietoje. Dar iki šiol nėra rasta logiško šio atsitikimo paaiškinimo, o ką manote Jūs? 


3. AR REINKARNACIJA IŠ TIKRŲJŲ EGZISTUOJA?
Reinkarnacija - tai žmogaus dvasios persikėlimas į kitą kūną, gyvybę po mirties. Šiuo reiškiniu ypatingai tiki indai ir daugelis rytų šalių, o štai Europoje ir JAV reinkarnacija yra apipinta mistikos. Daug žmonių tvirtina, jog jie prisimena savo ankstesnį gyvenimą, nusako smulkias jo detales. To pavyzdys galėtų būti penkiametis berniukas, kuris pasakoja apie savo ankstesnį gyvenimą Baros saloje. Iš pradžių buvo tikėta, jog tai tik mažo vaiko fantazijos, tačiau bėgant metams vaiko pasakojimo teiginiai nesikeitė, o tai leidžia manyti, jog jis sako tiesą. Tai tvirtina ir tai, jog nuvykęs į salą berniukas atpažino savo ankstesnį namą, šeimą bei paplūdimį. Žinoma, kita mokslininkų pusė šį reiškinį aiškina medicininiais terminais ir pasąmonės "išdaigomis". O ką manote Jūs? Beje, pagal šį berniuko pasakojimą yra sukurtas dokumentinis filmas.


4. AR 13 DIENA IR DAR PENKTADIENĮ YRA TIKRAI NELAIMINGIAUSIA DIENA PASAULYJE?
Daugelis žmonių visame pasaulyje paniškai bijo šios dienos derinio. Šie žmonės mano, kad tuo metu labiausiai nesiseka ir atsitinka daugiausia nelaimių, tuo remdamiesi jie atsisako tą dieną eiti į darbą, apsipirkinėti parduotuvėje ar atlikti kitus būtinus, reikalingus darbus. Manoma, kad ši diena siejama su nelaimėm, kadangi pagal Bibliją Jėzus turėjo dvylika mokinių, tryliktasis jį išdavė, o penktadienį Kristų nukryžiavo. Taip pat šis derinys dominuoja Senovės Romoje, kada raganos rinkdavosi į grupeles po dvylika, o tryliktuoju nariu buvo laikomas pats velnias. Dar yra daugybė pasakojimų, kuriuose matoma liūdnoji tryliktojo skaičiaus reikšmė, o tuo tikėti ar ne, spręsti Jums. Beje, kai kuriuose pasaulio vietose žmonės taip bijo šio skaičiaus, kad net viešbučiuose nėra trylikto kambario numerio, o aukštus skaičiuoja praleisdami tryliktąjį aukštą.

O kaip tau šios teorijos, tiki bent viena iš jų?  Kokių tu dar žinai įdomių sąmokslo teorijų? Pasidalink jomis komentaruose!  


10 Komentarai

 1. Wooooow! Man labaii patiko! Daugiau tokių straipsnių! Net privertei susimąstyti dėl Armstrongo, niekad anksčiau nebuvo tokia mintis į galvą atėjusi:D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Be galo įdomiai! Aš tik siūlau, bet visai norėtųsi paskaityti daugiau tokių arba kažko su mistika ir visokiais vos ne velnio papročiais. Užsikabinau ant tokių dalykų, negaliu. Bet šiaip apie straipsnį, tai labai labai patiko! :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai įdomus ir įtraukiantis straipsnis, daugiau tokių!

  AtsakytiPanaikinti
 4. Aww.. labai smagu skaityti gerus atsiliepimus!! 😊😊 Pažadu, kad tokių straipsnių dar bus ;)

  AtsakytiPanaikinti
 5. Tik dabar pastebėjau kad gegužės 13 yra penktadienis :o na ,bet šiaip puiku.

  AtsakytiPanaikinti
 6. Tik dabar perskaičiau šį tavo straipsnį ir tikrai labai labai patiko!Buvo išties be galo įdomu!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai patiko, ypač su ta moteriške. Išties, geriau pagalvojus - KAIP JI GAVO ATEITIES TELEFONĄ?! Bet čia jau jos pačios reikėjo paklaust O.O

  AtsakytiPanaikinti
 8. seniai skaičiau tokį įdomų straipsnį!!!!!

  AtsakytiPanaikinti