Grįžta rubrika „Tiesiu pagalbos ranką“

Mus visą gyvenimą kankina bėdos. Pas vienus tos bėdos didesnės, pas kitus - mažesnės. Kad didelės bėdos taptų mažomis, o mažos dar mažesnėmis, portalo rašytojos Paulina ir Skirmantė skuba pranešti apie senosios, Jums mielosios senbuvės, puikiai žinomą „Tiesiu pagalbos ranką“ rubrikos sugrįžimą! Negali apsispręsti dėl savo jausmų? Pykstiesi su draugais, šeimos nariais? Problemos mokykloje? Nežinai ką rengtis į vakarėlį? Finansų spragos? It sprogęs balionas subliuškusios svajonės? Galų gale motyvacijos stygius?? Rašyk žemiau nurodytais el. paštais ir gauk individualią dviejų temperamentingų rašytojų pagalbą dviejų savaičių bėgyje.

Taigi, kaip ir parašyta - truputis pagrindinės informacijos. Bet kokios Jūsų bėdos - mažos ar didelės yra mums svarbios! Nepamirškite to. Pasidalinkite su "TD" savo mažomis ir didelėmis bėdomis ir galime užtikrinti, kad gausite daug vertingų patarimų tiek iš skaitytojų, tiek iš rašytojų.

Šią rubriką nusprendėme vesti kartu - Skirmantė ir Viktorija. Kiekvieną mėnesį rubriką ves vis kita rašytoja, todėl turėtumėte orientuotis, kuriai iš mūsų siųsti savo laišką. Mūsų "darbo grafikas" visada bus "TD" puslapio šone. Visas savo bėdas ir rūpimus klausimus siųskite į šiuos el.paštus: paulinareka@gmail.com ir skirmante6@gmail.com Nepamirškite atsižvelgti į rašytoją, kuri tą mėnesį vedą rubriką. Galime užtikrinti visišką anonimiškumą, tad jūsų širdutės gali būt ramios dėl jūsų bėdos.

Šiandieninės bėdos ateityje bus tik menkos smulkmenos. Nebijokite sunkumų, kurie užklups gyvenime. Nebijokite suklupti, netekti, prarasti, nes tik tai padės atmerkti nuo visų tų negandų apsunkusius akių vokus ir susidraugauti su netikėtai į namų duris pasibeldusiais vargais...

4 Komentarai

  1. duoti racionalų patarimą labai sunkus darbas. Tad esat šaunuolės, kad ryžotės sugrąžinti šią rubriką. Džiaugiuosi, kad TD turi tokias nerealias rašytojas ;)

    AtsakytiPanaikinti
  2. Labai ačiū Liveta ir Gabija!! Manau, kad su Viktorija mudvi stengsimės kiek galėsim :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Oh, kaip gerai, kad sugrąžinot šią rubriką! Manau, kad atsiras merginų, kurioms ji tikrai pagelbės. Šaunuolės!!!!

    AtsakytiPanaikinti