Grožio triukai - II dalis

Kiekviena mergina be išimties nori būti graži. Tiesa, kartais nutinka taip, kad kažkas tavo išvaizdą gadina bei darko - galbūt mėlynė ant kojos, gal problematiški plaukai, o galbūt dėl kažkokių priežasčių netvarkingi nagai. Tačiau viską galima greitai pataisyti! Apačioje keletas patarimų, kurie tikrai tau padės nebesukti galvos dėl tokių problemų! 

Pirmąją dalį gali rasti čia.


1. Svajoji apie gražias, išraiškingas garbanas, o ne romantiškas paplūdimio bangas? TRIUKAS: Kai garbanosiesi plaukus, garbanojimo žnyples būtinai laikyk vertikaliai, o praėjus numatytam laikui, susigarbanavusią sruogą dar kelias sekundes palaikyk suspaustą saujoje - taip garbanos ne tik bus išraiškingesnės, bet ir laikysis daug ilgiau.

2. Nusilakavai nagus, tačiau neturi laiko laukti, kol jie išdžius? TRIUKAS: Pasiimk indelį ir į jį įdėk 5 ledo kubelius. Juos užpilk šaltu vandeniu ir į indelį įmerk nagus. Palauk 10 sekundžių bei ištrauk. Štai - nagų lakas išdžius daug greičiau!

3.  Tavo plaukai dažnai elektrinasi? TRIUKAS: Šią problemą galėsi pamiršti, jei savo besielektrinančius plaukus tiesiog perbrauksi drėgna servetėle.

4.  Pasibaigė nude lūpdažis, kuriuo nori pasidažyti? TRIUKAS: nušveisk lūpas bei pasirūpink, kad jos būtų sveikos, nesuskilinėjusios, be žaizdelių. Tuomet lūpas patepk bespalviu balzamu, dailiai užtepk maskuojamąją priemonę ir galiausiai paryškink drėkinamuoju blizgiu.

5. Nori padidinti plaukų apimtį? TRIUKAS: Trinkant galvą, iš pradžių naudok kondicionierių, o tik po to - šampūną. Jei plaukų apimtimi vis dar nesi patenkinta, džiovindamasi plaukus su džiovintuvu, palenk galvą bei šukuok plaukus nuo šaknų į apačią - pastarieji bus puresni ir jų vizualiai atrodys daug daugiau.

6. Pešiojant antakius labai skauda, o akys ašaroja? TRIUKAS: dvi minutes prieš pešiojant, prie antakių pridėk ledo kubelį. Po 2 minučių jį patrauk ir pabandyk išpešti plaukelį - juk skauda mažiau, tiesa?

7. Negali pasigirti švelniomis, minkštomis lūpomis? TRIUKAS: Prie lūpų pridėk drėgną, šiltą žaliosios arbatos pakelį. Palaikyk jį prie lūpų apie penkias minutes ir tuomet lūpas patepk mėgstamiausiu vazelinu. Pastebėsi, kad lūpos tapo daug gražesnės!

8. Kad ir ką bedarytum, vokų šešėliai neišsilaiko ilgai? TRIUKAS: Prieš dažant vokus šešėliais, juos patepk vazelinu arba maskuojamąja priemone. Šešėliai ne tik ilgiau laikysis, bet ir gražiau tepsis bei nesubėgs į raukšleles.

9. Atšilo oras ir nori pasipuošti nauju sijonu, tačiau koją „puošia“ sumušimas? TRIUKAS: sušlapink vatos diskelį su burnos skalavimo skysčiu. Šlapią vatos diskelį uždėk ant sumušimo ir palaikyk porą minučių. Ir štai - sumušimas matosi daug mažiau!

10. Neturi galimybės įsigyti nagų lako valiklio, tačiau vis tiek nori nusilakuoti nagus pasirinkta spalva? TRIUKAS: Prieš lakuojant nagus, šiuos tvarkingai patepk skystais klijais bei leisk jiems nudžiūti. Tuomet nulakuok nagus laku. Atsibodus, nagų lako plėvelę galėsi tiesiog nuplėšti.

Šie grožio triukai padės išvengti nepatogumų. Tad kitą kartą nutikus kažkokiai nelaimei, tiesiog apgauk patį likimą, nesigadink nuotaikos ir išbandyk triukus! Taip pat komentaruose nepamiršk pasidalinti savo išbandytais, efektyviais grožio triukais bei patarimais.

 

4 Komentarai

 1. vau, labai naudinga <3 super! Šaunuolė!

  AtsakytiPanaikinti
 2. Aha, man irgi patiko :D
  Kai ka žinojau, bet daug 'triukų' ir buvo naujų :D
  Ačiū :3

  AtsakytiPanaikinti
 3. Puikus įrašas! Tikiu, kad daug kam jis pasitarnaus, na o mano taip sakant "fav" yra 9 :-D Tikrai reikės išbandyti c:
  Ačiū <3

  AtsakytiPanaikinti
 4. labai naudingas straipsnis. ačiū už paarimus.

  AtsakytiPanaikinti