Interviu su profesionalia stiliste ir grožio vlogere Mūza

Šįkart jaunimo portalas "Teenage Dreams" paruošė savo skaitytojoms naują, šviežią ir nuoširdų interviu su gražiąją, galbūt jau ne kartą girdėta ir matyta vlogere - Mūza. Su profesionalia stiliste kalbėjomės apie jos gyvenimo patirtį, aistrą kosmetikai ir makiažui, pomėgį kurti vaizdo įrašus ir daugybę kitų smagių dalykėlių. Tikimės, kad mūsų pokalbis tave kaip nors įkvėps ir linkime malonaus skaitymo!
 

1. Kokia buvote vaikystėje? Ar jau tada Jums pradėjo rūpėti grožis bei mada? O gal kaip tik, buvote kiek berniukiškesnio būdo? 
Tokie dalykai, kaip grožis ir mada mane domino visuomet, jau nuo pat ankstyvos vaikystės jaučiau tam susidomėjimą. Galėdavau valandų valandomis maivytis prieš veidrodį, tad jau nuo mažų dienų man tai nebuvo svetima.

2. Kas Jus paskatino šiai veiklai - konkretūs įvykiai, aplinkiniai ar Jūs pati? 
Gyvenime visuomet viską darausi pati, niekada niekas neskatina, neduoda idėjų. Vienu momentu turėjau daugiau laisvo laiko ir nusprendžiau jį užpildyti kažkokia nauja, įdomia veikla. Taip viskas ir prasidėjo..

3. Kaip kiti vertina Jūsų hobį - stebi ir palaiko? Visi stebi, žiūri, domisi. Ar visi palaiko? Sunku pasakyti, bet nepalaikančiųjų nepažįstu. Stengiuosi nebendrauti su žmonėmis, kurie gali mane neigiamai veikti. 

4. Kelerių metų pradėjote naudoti veido kosmetiką - makiažą? Ką šia tema turėtumėte pasakyti ar patarti mūsų portalo skaitytojų auditorijai, orientuotai į 12-18 metų paneles? Pirmi bandymai su blakstienų tušu prasidėjo 13-os metų. Vėliau sekė neryškūs lūpų dažai, o tik baigusi mokyklą pradėjau naudoti pudrą ir t.t., t.y. darytis pilną makiažą. Ką galėčiau patarti jaunoms merginoms? Jeigu Jūsų veido oda problematiška ir yra ką maskuoti, nebijokite, konsultuokitės, bandykite. Kompleksuoti ir laikytis natūralumo principų šioje vietoje neverta. Jeigu oda neproblematiška, bruožai pakankamai ryškūs – skubėti neverta, tačiau visuomet siūlau vadovautis savo norais ir pojūčiais. Kokio amžiaus bebūtumėm, tik pačios žinome, ko mums tuo momentu reikia ir norisi labiausiai. 

5. Jei turėtumėte galimybę viską pradėti nuo nulio, ar norėtumėte kažką keisti, pagerinti? O gal viską paliktumėte taip, kaip buvo?
Manau, kad tikrai nieko nekeisčiau, viską palikčiau taip, kaip yra.
 
6. Kaip ir kada kilo mintis apie video filmukų kūrimą? 
Tuomet, kai viskas prasidėjo, mano nėštumas ėjo į pabaigą, turėjau daug laisvo laiko ir kilo mintis, kad galėčiau mokinti merginas įvairių grožio gudrybių: kaip susišukuoti, pasidažyti. Tuo metu tokių video nebuvo, buvau pirmoji iš lietuvių, kuri profesionaliai išmano šukuosenų bei makiažų technikas ir kuria apie tai video būtent lietuvių kalba.

7. Ar kada buvo momentų, kai norėjosi viską mesti? Kas jus sustabdė ir atbaidė nuo tos minties?
Niekada nesinorėjo nieko mesti, viską visuomet darau pasvėrusi iš anksto.

8. Ar visada randate motyvacijos, noro ir laiko reguliariai lepinti gerbėjus naujais video filmukais?
Noro ir motyvacijos man niekuomet netrūksta. Anaiptol! Nuo idėjų galva net plyšta, tačiau tikrai ne paslaptis, kad kartais labai trūksta laiko. Esu mažo vaikelio mama, dirbanti per keletą darbų, tad įdėti pastangų reikia tikrai nemažai.  

9. Kiek vidutiniškai laiko užima norint sukurti vidutinės trukmės filmuką, pradedant nuo filmavimo ir baigiant redagavimu bei įkėlimu?
Norint padaryti 5 minučių trukmės makiažo video, reikia pusvalandžio kosmetikos ir priemonių paruošimui, pusvalandžio technikos, apšvietimo paruošimui, laiko idėjų generavimui, valandos filmavimui ir keleto valandų redagavimui, formatavimui, nekalbant apie tai, kad reikia atrodyti reprezentatyviai (plaukai, drabužiai, filmavimo aplinka). Sumoje išeitų 5-6 valandos.

10. Kokia yra Jūsų tipinė dienos ir savaitgalio rutina? Ar galite save pavadinti užimta persona?
Darbo dienomis keliuosi 6 valandą ryto, pasiruošiu darbui, suruošiu vaikelį į darželį. Darbo dienomis pagrindinį darbą baigiu apie 18 valandą, po to dar dirbu namuose. Darbai baigiasi apie 23 valandą vakaro. Savaitgaliais dirbu nuo ankstyvo ryto, jeigu darbo mažiau, stengiuosi pabūti su vaikeliu.

11. Ko palinkėtumėte "Teenage Dreams" skaitytojoms?
Visos esate išskirtinės, gražios, tereikia mokėti pabrėžti tą grožį. Būkite gražios visų pirma iš vidaus. Niekuomet nesijaudinkite dėl smulkmenų, suvokite, kad bet kokia situacija yra tokia tik dėl to, kad taip sugalvojote Jūs. Keiskite mąstymą į pozityvų ir problemų nebeturėsite! Nusišypsokite čia ir dabar!

Štai ir viskas, ką norėjome jums šįkart papasakoti. Jei nesi mačiusi mūsų pašnekovės video filmukų, kviečiame juos peržiūrėti Youtube kanale "MŪZA". Iki susitikimų!


5 Komentarai

 1. PAULINA! Tu nereali. Man begalo patinka Tavo straipsniai. O ir interviu TD trūko, kažkas naujo (arba prikelto seno). Suuuper ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Nuostabi ši moteris, tiek pozityvumo kiekviename video! Smagu, jog sutiko pakalbėti su tavimi. Šaunuolė, Paulina :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Labai labai ačiū, Aldėja ir Vilija :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Įrašas tobulas!!! O ir žmogutis puikiai parinktas :-) Ačiū <33

  AtsakytiPanaikinti
 5. Manau, kad interviu yra tavo sritis! Džiaugiuosi, kad paieškojai įdomesnių klausimų. O kuo įdomesnį klausimai, tuo įdomesni atsakymai ir tuo įdomesnis interviu! :) puikiai padirbėta!

  AtsakytiPanaikinti