Kokie mados vėjai atgaivins tavo spintą pavasariui?

Prasidėjus jau antrajam pavasario mėnesiui, "Teenage dreams" portalas toliau džiugina pavasario apniktas skaitytojas, pateikdamas šūsnis patarimų, idėjų, motyvacijos ir įkvėpimo. Vienos rašytojos pasakoja apie kambarį, kitos - apie emocijas, trečios apie pavasarinį grožį, tačiau merginai mada ir stilius yra be galo svarbūs dalykai priklausomai nuo sezono. Tad šiame straipsnyje išsamiai papasakosiu ir patarsiu, ką ir kaip rengtis, kad be didelių pastangų ir piniginės suplonėjimo taptum pavasario stiliaus ikona tarp savo bendraamžių!


KAIP ATGAIVINTI SAVO DRABUŽIUS?
Neabejoju, kad kiekviena panelė neatsisakytų naujų drabužių, tačiau šiomis dienomis madinga apranga nėra itin pigi, kartais ir padėvėtų drabužių parduotuvėse kainos bado akis. Tačiau tau nebūtina išleisti daug pinigų, kad kas kartą atrodytum vis kitaip - tereikia prisiminti vieną daugeliui žinomą triuką: važiuodama apsipirkti, visada susidaryk sąrašą (bent jau susikurk sau idėją, ko tau pagrinde reikia), o apsipirkinėdama stenkis jo laikytis ir nepulk pirkti pirmo pasitaikiusio modelio. Išbandyk kelis ir tik tada galutinai apsispręsk, kuris atitinka visus kriterijus: spalva, modelis, kaina, kaip tai atrodo ant tavęs (ar neužgožia akių spalvos, bruožų, nepaslepia figūros, o kaip tik - ją išryškina, ar ne per didelis ir ne per mažas).

Tavo amžiuje patartina pirkti neutralius vienspalvius ir kiek raštuotus drabužius, kuriuos pagyvinti galėsi saikingai naudodama aksesuarus. Žinoma, būtinai turėk keletą raštuotų rūbų ypatingoms progoms ir nepamiršk puošnių drabužių - palaidinukių ir suknelių. Neabejoju, kad pavasarį išauš ne viena ypatinga diena!

Tačiau jei manai, jog turi visus tau reikalingus drabužius, bet visada atrodai panašiai apsirengusi, pamąstyk, ką darai netinkamai. Galbūt iš tiesų perki daug gan panašių drabužių? Jei taip, stenkis pirkti kuo mažiau, bet kuo daugiau kitokių drabužių. Tarkime, nusipirksi žalią ir mėlyną palaidines ir jas derinsi su šviesiais ar tamsiais džinsais, raštuotais ar vienspalviais šortais, timpomis ir sijonais, ir pasipuoši juoda liemene. Kai kurie drabužiai netgi turi etiketę basic clothing (ang. būtina apranga), kuri nurodo, kad toks drabužis tau itin pravers praktiškai. Atrodysi, kad turi pilną spintą ir neišleisi daug pinigų.

Dar kita išeitis - galbūt esi auksarankė? Mėgsti siūti, perkurti, daryti rankdarbius? Tuomet pabandyk savo kūrybinę energiją išlieti perkurdama savo... drabužius! Iš pradžių pradėk nuo lengvų žingsnių - prisiūk aplikacijų ar patrumpink, pvz., palaidinukę, vėliau imkis sudėtingesnių darbų - plėšyk džinsus, kirpk šortus ar trumpink sukneles ir rankoves. Abejoju, kad norėsi rizikuoti su naujais drabužiais, todėl siūlau apsilankyti padėvėtų drabužių parduotuvėse ir rasti kažką nebrangaus, tačiau dar tinkamo nešioti.

SPALVOS, RAŠTAI, MODELIAI IR KT.
Šį sezoną itin madingi vienspalviai neutralūs drabužiai - nerti, paprasti, puošnesni megztiniai, laisvos palaidinės, plėšyti džinsai, sportbačiai ir kuprinės... Lengva suprasti - paaugliams prie šių metų pavasario mados bus itin lengva prisišlieti.
Vaizdo rezultatas pagal užklausą „spring ootd“
AKSESUARAI: tinka viskas, kas blizga ir žvanga. Šį pavasarį neprašausi su masyviais papuošalais - auskarais, vėriniais, apyrankėmis ar šalikėliais, skaromis. Didelės rankinės, labiau primenančios krepšį - taip pat be galo madinga.

AVALYNĖ: mėgstančios sportą problemos neįžvelgs, nes tiks visi sportiniai batai - nuo paprastų sportbačių iki mokasinų.

MAKIAŽAS: kuo natūraliau - tuo geriau. Taip, visiškai teisingai - gaivus pavasario vėjelis nupūtė visus "sunkius" įvaizdžius. Perbrauk blakstienas tušu, panaudok antakių gelį ir pasidažyk lūpas blizgiu - viskas. Būk šviesi, natūrali ir švytinti, negailėk šypsenos to vertiems žmonėms.

ŠUKUOSENOS: šukuosenų madas diktuos paaugliukai: išsipešioję kuodeliai, kasytės, uodegėlės ar tiesiog švelniame vėjyje besiplaikstantys plaukai. Ypač madingos šukuosenos, kuriose nerasi jokių gumyčių (ar jų bent jau nesimatys).

O tu jau pasiruošusi žygiuoti koja kojon su pavasariu?


4 Komentarai

 1. Neskaitau straipsnių juodraštyje, nes man kyla daug minčių vos perskaičius straipsnį. Po kažkiek laiko neturiu minčių komentarams, o nenoriu nekomentuot :-D buvo sunku išlaukti paskelbimo, nes gana įdomi tema. Tai va, Paulina, tavo įrašas buvo ne išimtis. Tikėjausi kažko panašaus, todėl susiskaitė labai lengvai ir greitai. šaunus įrašas ;-)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Į akis labai krenta pačioje pradžioje esanti klaida. Ne "šūsnis patarimų", o turi būti "šūsnį patarimų".
  O šiaip straipsnis lengvai susiskaitė, nors tokiais patarimais niekada nesinaudoju, nes tiesiog man to nereikia. :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Galbūt galėjai pateikti daugiau informacijos apie raštus, bei kelias nuotraukas pridėti iš mados savaičių :)
  Išties norėjosi šiek tiek daugiau informacijos...

  AtsakytiPanaikinti
 4. Ačiū už straipsnį!!! puikūs patarimai.

  AtsakytiPanaikinti