Laiko patikrintos geriausios mokymosi svetainės + testai su atsakymais

Artėjanti mokslo metų pabaiga jau skambina varpais. Beliko visai nedaug ir galėsi džiaugtis vasaros atostogų teikiamais malonumais. Tačiau, kad į vasarą žengtum kupina puikios nuotaikos, savimi besidžiaugdama ir patenkinta, turi susiimti ir iš savęs išspausti kiek tik įmanoma, kad mokslo metus pabaigtum kuo geriau.  Tačiau kartais taip sunku save motyvuoti, tiesa? Sunku atsiversti fizikos ar biologijos vadovėlį, kartais nutinka taip, kad net į mokyklą nebegali atsikelti ir nueiti, nes žinai, kad laukia kontrolinis, o tu visiškai nieko nemoki. Šiuo atveju reikia ieškoti būdų, kas galėtų bent truputį padidinti tavo motyvaciją ir ieškoti alternatyvos, kuri padės susiimti ir visai nesunkiai išmokti užduotą informaciją, pasirengti rašto darbui, kontroliniam, o gal net ir egzaminui. "TD" portalas pateikia tau keletą tinklapių, kurie padės įdomiau mokytis, greičiau ir geriau įsisąmoninti informaciją.

MOKYMOSI OBJEKTAI GIMNAZIJOMS

Šioje internetinėje mokymosi svetainėje pateiktas mokymosi kursas I – IV gimnazijos klasėms. Užėjusi čia rasi biologiją, chemiją, fiziką, istoriją, lietuvių kalbą bei matematiką. Viskas pateikta labai patogiai. Tau tereikia paspausti ant tavo klasei skirto langelio. Užkrautas pamokos puslapis tau pateiks krūvą tai pamokai skirtų temų. Visos temos pateiktos labai įdomiai ir konkrečiai. Tavęs lauks daugybė informatyvių paveikslėlių, vaizdo įrašų ir kitos labai naudingos informacijos.


VAIZDO PAMOKOS.LT

Ši svetainė save prisistato kaip nepelno siekianti organizacija, nemokamai teikianti aukščiausio lygio lietuvišką mokymosi turinį internete. Šiame puslapyje rasi lietuvių, anglų, prancūzų kalbos, dailės, matematikos, fizikos, informacinių technologijų ir net programavimo mokymosi turinį pateiktą vaizdo įrašuose. Tau tereiks paspausti ant norimo vaizdo įrašo ir klausytis mokytojo dėstomo dalyko. 

[ http://vaizdopamokos.lt ]


MATEMATIKA.LT

Matematika.lt tau siūlo video pamokas, uždavinius savitikrai, egzaminų sprendimus, stiprius mokytojus, konsultacijas bei, žinoma, gerą kokybę. Kiekviena pamoka išaiškinta labai aiškiai, informatyviai, paprastai. Ši svetainė geriausia vieta, kuri padės pasiruošti egzaminams. Čia rasi daugybę išspręstų egzamininių uždavinių. Nors svetainė susikūrusi neseniai, bet jau turi pasiūlyti daug naudingų dalykų. 


ISTORIJATAU.LT

Istorijos mokymosi svetainė, kuri padės pasiruošti paprastai pamokai, kontroliniui, savarankiškam darbui  ar egzaminui. Svetainė tau pasiūlys visko. Nuo pamokų iki įvairiausių užduočių ir įdomybių. Skiltis „Rubrika“ siūlo daugybę naudingos informacijos (el. leidiniai, skaitiniai, egzamino programos, datos, sąvokos, laiko juosta, žodynas).  Apsilankyk ir pati  įsitikinsi šios svetainės teikiamomis gėrybėmis.


ISTORIJA                                                                        
Tikimės, kad šios mokymosi svetainės tau padės geriau išmokti užduotą pamoką, paskatins tave mokytis bei mokymosi procesas nebebus toks nuobodus! 
                                                                             

7 Komentarai