TD rekomenduoja: TOP BEAUTY produktų apžvalga

Gyvename XXI amžiuje, ir viskas, norime to ar nenorime, nesustabdomai modernėja. Jeigu seniau vienintelis būdas įsigyti naujų daiktų būdavo keliauti į prekybos centrus ir valandų valandas mindžioti įvairiausių parduotuvių grindis, šių dienų žmonės turi alternatyvią galimybę pirktis įvairias priemones internete. Viena iš tokių parduotuvių yra www.topbeauty.lt, iš kurios įsigijau pora produktų. Jeigu jums įdomios įvairių priemonių apžvalgos, skaitykite toliau, nes šiame straipsnyje perskaitysite objektyvią, tik sava patirtimi pagrįstą nuomonę, kuriai įtakos nepadarė jokie šalutiniai faktoriai. Tai reiškia, jog apie žemiau pateiktus produktus įvardinta nuomonė yra TIK mano nuomonė, ir jeigu jūs su ja nesutinkate, visuomet prašome savo mintimis dalintis komentaruose!

Pirmasis produktas, kurį norėčiau rekomenduoti, yra plaukų aliejus-šilkas ,,CHI Silk Infusion'', kurį įsimylėjau iš pirmo žvilgsnio. Pati pabandymui naudojau mažą, tik 15ml. talpos buteliuką, kuris yra labai kompaktiškas pagalbininkas kelionėse. Didžiausią įspūdį, kaip ir minėjau, jis man padarė per pirmą naudojimą - vos tik ištepiau išplaukus plaukus šiuo aliejumi, iš karto pastebėjau, jog plaukai dienos bėgyje tapo minkštesni, galiukai švelnesni ir lankstesni. Mane itin sudomino tai, jog šiame produkte nėra alkoholio, tačiau yra šilko proteinų, kurie drėkina plaukus, taip apsaugodami juos nuo ultravioletinių spindulių. 15ml. buteliuko man užteko trims mėnesiams (mano plaukai yra vidutinio ilgio), kadangi jo naudoti reikia labai nedaug. Vienintelis minusas yra tik tas, jog kaina yra gana didelė ir galbūt ne visiems įkandama, kadangi toks mažas buteliukas maždaug kainavo apie 5 eurus. Tačiau kas gali tai sau leisti arba ieško priemonės, kuri būtų tikrai veiksminga, šią rekomenduočiau išbandyti, kadangi man net ne kartą yra tekę matyti šį produktą profesionaliose kirpyklose. 

Kitą produktą, kuris taip pat skirtas plaukų priežiūrai, turbūt žinote jau jūs visos. Rinkdamasi prekes iš topbeauty, mano akis netyčia užkliuvo už BATISTE sauso šampūno. Visas pasaulis naudoja, džiaugiasi ir giria, o aš net nebuvau išbandžiusi, todėl vis gi susiviliojau. Vėlgi mano rankose atsidūrė bandomasis buteliukas, t.y. mažos talpos - tik 50ml. Prieš pradėdama jį vartoti, buvau nusiteikusi skeptiškai, tačiau jis savo pažadus išpildė. Etiketėje rašoma, jog šis sausas šampūnas turėtų panaikinti riebalus nuo galvos odos ir suteikti žvilgesio. Nepasakyčiau, jog šis šampūnas gali būti dažna pakaita normaliam šampūnui, kadangi galva tikrai neatrodo taip gerai, kad pasakytum, jog ji yra išplauta, tačiau kritinėse situacijose jis man padėjo. Užpurškus šiek tiek jo ant plaukų, pastarieji pasidarydavo puresni, todėl jie atrodydavo nebe tokie riebaluoti. Vis gi, internete skaičiau, jog dažnas sauso šampūno naudojimas gali sukelti komplikacijų ar pažeisti jūsų plaukus, todėl dažnai jo naudoti neplanuoju, nerekomenduoju ir jums, tačiau kadangi ši mano pakuotė jau baigėsi, pasitaikius progai nusipirksiu naują - tikrai šaunus dalykas kritinėse situacijose. O ir kaina nėra labai didelė - tokios talpos buteliukas kainuoja 2 eurus.

REF Argano sausų, besiveliančių plaukų aliejus/550 (15ml)Kadangi stengiuosi kuo labiau rūpintis savo plaukais, mano pirkinių krepšelyje atsidūrė ir dar vienas aliejukas plaukams ,,REF Argan Oil''. Turbūt dauguma esame girdėję apie argano aliejaus naudą plaukams - tai puiki plaukų apsaugos ir gydymo priemonė, be to, efektyvus būdas norinčioms susidoroti su besiveliančiais plaukais. Kažkokio super ypatingo poveikio naudodama mažos talpos buteliuką nepastebėjau, tačiau galiu drąsiai pasakyti kelis pliusus. Pirma, pats aliejus kvepia nuostabiai. Atrodo, galėčiau atsisukti ir uostyti jį visą dieną, o dar gerai yra tai, jog kvapas kurį laiką išsilaiko ir ant plaukų. Antra, jį labai patogu naudoti, kadangi užtenka tik kelis kartus paspausti ir tiesiog įtrinti į plaukus. Galbūt dėl savo efektyvumo pranašesnis yra ,,CHI Silk Infusion'' aliejus, tačiau šis yra šiek tiek pigesnis variantas, kuris taip pat padaro, kad jūsų plaukai būtų glotnūs, švelnūs ir minkšti. Ypač rekomenduočiau toms, kurios nori atsiauginti plaukus ir tikrai netrokšta, jog galiukai būtų šiurkštūs, išsišakoję ir elementariai negražūs.

Carmex Moisturising Lip Balm Lime Twist SPF 15 lūpų balzamas (4,25g)Ir kadangi geriausius dalykus visuomet reikia pasilikti pabaigai, tą aš ir padarau. Neįsivaizduoju, kokiais žodžiais išsakyti savo meilę šiam dalykui, kurį naudoju jau gerus metus ir nesu mačiusi jokio už jį geresnio. Kalbu apie CARMEX vazelinus. Apie juos jau esu rašiusi anksčiau, tačiau šį kartą iš topbeauty troškau išbandyti naują skonį ir kvapą - žaliųjų citrinų. Kas dar nežino, trumpai apibūdinsiu pačius Carmex vazelinus - tai savotiškas lūpų balzamas, kurio kvapas kai kuriems primena vaistus, tačiau man jis tikrai netrukdo, kaip tik, yra savotiškai įdomus. Šie vazelinai nepakartojamai atlieka savo funkciją - suminkština lūpas, ypač kai jos nukenčia nuo didelio šalčio ar karščio. Nei kiek neperdedu, bet tai buvo lyg išsigelbėjimas man šį rudenio-žiemos sezoną, kuomet aš tiesiog tapau priklausoma nuo Carmex vazelinų ir išnaudodavau juos žaibišku greičiu. Ne gana to, jie šaldo lūpas ir suteikia malonų pojūtį. Šis žaliųjų citrinų kvapo lūpų balzamas taip pat pas mane ilgai neužsibuvo - puikiai atliko savo funkciją, aš jį mylėjau, todėl greitai sunaudojau. Prie kvapo reikia priprasti, jis gana aitrus, todėl baigusi šią pakuotę vėl grįžau prie originaliojo Carmex kvapo, bet kaip pats vazelinas jis yra nerealus. Labai labai rekomenduoju. Nuostabus dalykas.

Mylėjau visus šiuos keturis produktus, todėl labai gaila, jog teko su jais išsiskirti, bet bent esu tikra, jog turbūt visus iš jų aš pirksiu dar kartą. Galbūt ir tu esi naudojusi kažką iš šių produktų? Kokia tavo nuomonė?

Būtinai parašykite, ar ši apžvalga jums buvo naudinga!


8 Komentarai

 1. ,,CHI Silk Infusion'' naudojau ir turėjau, labai nuostabus dalykas, labai. Tikrai pirkit ir investuokit į šitą, nes labai geras. Tik aš jo nebeperku vėl, nes esu toks žmogus, kuriam reik ir kitokius produktus pamėgint, aš ties vienu dalyku apsistot negaliu, tačiau manau reiks sugrįžt prie šito, nes nieko geresnio nerandu savo plaukams... :)

  AtsakytiPanaikinti
 2. ar esate kas nors bande Carmex vysniu kvapo vazelina isspaudizmaoje tubeleje?
  nezinau ar man cia vienai taip, bet kvapas geras, lupas minkstina gerai bet jau skooonis tai Fu ? ?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. As esu naudojusi:) man, asmeniskai, vysniu kvapo vazelinas vienas is geriausiu, tiesiog man ta isspaudziama tubele nera tokia patogi, kaip klasikine vazelino pakuote. Carmex man tokie savotiski, aisku, kokie Baby lips tikrai skanesni, bet as jau geriau renkuosi veiksminguma negu gera skoni :D todel tikrai nera, kad tik tau vienai taip :) kai kuriom mano draugek net smirda :D o as del ju isprotejus...

   Panaikinti
 3. Ilgą laiką galvojau įsigyti "CHI Silk Infusion" bet vis "rankos neprieidavo" jo įsigyti. Po šio įrašo esu įsitikinusi, kad greitu metu jį nusipirksiu :) Lauksiu daugiau tokio tipo įrašų

  AtsakytiPanaikinti
 4. Labai užsimaniau išbandyti CARMEX. Taip pat sudomino plaukų aliejukas-šilkas. Verks mano piniginė eilinį kartą užsukus į internetinę parduotuvę...

  AtsakytiPanaikinti
 5. Drąsiai dar kartą rekomenduoju abu jūsų nusižiūrėtus dalykus ir ramia sąžine sakau - nepasigailėsite. :) O dėl kainos, Emilija, tai tiesa, truputį skaudu matyti.. bet mane džiugina tai, kad tas buteliukas už sakykim 5eurus man tarnavo gana ilgai, todėl kai taip pagalvoju, jaučiuosi šiek tiek geriau :D

  AtsakytiPanaikinti
 6. ,,CHI Silk Infusion'' noriu jau seniai, bet man gaila eurų :-D gal reikės išbandyt, nes plaukams jau šakės daros. Žinau, kad čia dėl vidinių problemų, bet gal padės iš išorės.
  O "Carmex" aš turiu, su vyšniom. Bet dar neatsidariau pakuotės, laukiu kol baigsis dabar naudojamas, kad neišmesčiau kurio nors :-D

  Daugiau tokių apžvalgų, Tau tai žiauriai gerai sekasi!

  AtsakytiPanaikinti
 7. O juos visus galima nusipirkti tik internetinėse parduotuvėse ? Carmex tai žinau , kad yra parduotuvėse , o kaip dėl kitų?

  AtsakytiPanaikinti