PROJEKTAS: "Nuotrauka per dieną" - dalyvauk ir laimėk www.printagram.lt prizus!

Tikriausiai drąsiai galime sakyti, jog gegužė - tai vienas gražiausių (o gal net pats gražiausias?) mėnesnių metuose. Sužaliuoja gamta, atkeliauja šiluma, saulė džiugina savo spinduliais, o mes tik ir skaičiuojame dienas iki sparčiai artėjančios vasaros. Tik ir norisi nusimesti nuo pečių vadovėlių prikrautą kuprinę, apsivilkti vasarinę suknelę, šokti į lengvus batelius ir lėkti džiaugtis paskutinėmis pavasario dienomis bei... savo džiaugsmą įamžinti nuotraukų kadre. Argi netiesa? Argi ne pavasaris yra pats geriausias metas išsitraukti iš spintos apdulkėjusį fotoapratą ir užfiksuoti tai, kuo norėtųsi pasidalinti su kitais? Tą pačią žaliuojančią gamtą, giedrą dangų, vakarinius pasivažinėjimus dviračiu, išvykas su klase ar savo super kreizi aprangą. Mes puikiai žinom, kas jums patinka, todėl skatindami imti į rankas fotoapratą (tiek to, tiks ir telefonas), skelbiame naują projektą "Teenage Dreams" portale - "Nuotrauka per dieną"!

Projektas yra skirtas visiems kūrybingiems žmonėms, kurie moka mažuose dalykuose pamatyti grožį ir tuo grožiu nori pasidalinti su kitais. Kad dalyvautum projekte, tau tikrai nebūtina profesionaliai užsiimti fotografija ar turėti šioje srityje kokios nors brandžios patirties. Tereikia mokėti naudotis fotoaparatu ar telefono kamera ir kiekvieną dieną atrasti laiko užfiksuoti šį bei tą gražaus. O tai reiškia, kad mūsų naujajme projekte gali dalyvauti kone kiekvienas. Tam nereikia nei specialių žinių, nei specialaus pasiruošimo.

Taigi, ką reikės daryti? Apačioje jūs matote mūsų portalo puikios rašytojos Aldėjos jums paruoštą iššūkį. 31 diena gegužės mėnesyje - 31 tema kiekvienai mėnesio dienai. Taip taip, supratote visiškai teisingai. Kiekvieną gegužės mėnesio dieną, pradedant nuo šiandien (o jei turėsite noro, pasistenksite užfiksuoti kadrą ir už vakar dieną), jums reikės padaryti nuotrauką, kuri atitiktų mūsų iššūkyje paruoštą tos dienos temą. Štai, pavyzdžiui, pirmos iššūkio dienos tema - Šypsena. Tad tikriausiai nereikia net galvoti, jog tam puikiai tiks tavo asmenukė su plaaaačia šypsena. O gal nufotografuosi besišypsančią draugę? Tiks ir ji! Esmė yra užfiksuoti temą atitinkančius dalykus. O juk temos visai nesunkios, tiesa? Tereikia noro, truputėlio laiko ir šiek tiek kūrybingumo.O už tuos kadrus mes jus norėsime apdovanoti! Projekto sistema yra visai paprasta. Sakykime, atlikai pirmos projekto dienos iššūkį - užfiksavai nuotrauką, atitinkančią temą "Šypsena". Galbūt ką nors paredagavai, paryškinai spalvas, nuotrauką gražiai sutvarkei. Metas ją atsiųsti mums! Keliauji į savo el. paštą, prisegi nuotrauką, parašai savo vardą ir pavardę, temos laukelyje įrašai "Nuotrauka per dieną - pirma diena" ir laišką išsiunti mums, el. paštu teenage.projektai@gmail.com. Kitą dieną, užfiksavusi kitą temą atitinkančią nuotrauką, vėl siunti ją mums. Ir taip visas 31-erias dienas. Birželio 1 dieną, atversime savo elektroninį paštą ir peržvelgsime visas jūsų nuotraukas. Mergina, kuri atliks daugiausiai iššūkio dienų, t.y. atsiųs daugiausiai nuotraukų, bus apdovanota prizu. Jei nutiks taip, jog atsiras skaitytojų, kurios galbūt atliks visą iššūkį ar vienodą jo dienų skaičių, nugalėtoją rinksime atsižvelgiant į jos nuotraukų grožį. Taigi stenkis ne tik kiekvieną dieną ką nors nufotografuoti, bet ir tą kadrą parinkti patį gražiausią.


Ir turbūt pats smalsiausias dalykas - koks gi prizas atiteks projekto laimėtojai? Merginai, kuri taps projekto nugalėtoja, atiteks mūsų puikių partnerių  printagram.lt įsteigtas prizas - net devyni vienetai magnetukų su jūsų pasirinktomis nuotraukomis! "Printagram" siūlomi magnetai limpa prie visų metalinių paviršių, taigi galėsite puikiai jais papuošti savo kambarį, virtuvę ar kam nors padovanoti. Tokį puikų dalyką, padėsiantį įamžinti nuostabias akimirkas nuostabiu būdu, galite įsigyti paspaudę ČIA. Už tikrai prieinamą kainą jūs gausite net devynis kokybiškus magnetus, kurie jums bus pagaminti per penkias darbo dienas. Tad jei ieškote dovanos šeimos nariams ar draugams - tai puiki galimybė juos nustebinti! Be visa to, "Printagram" jums siūlo ir daugiau puikių produktų. Kviečiame pasidairyti!

"Teenage Dreams" komanda tikisi, jog mūsų naujasis projektas "Nuotrauka per dieną" jus sudomino, o mūsų pašto dėžutę jau greitai pasieks pirmosios nuotraukos. Nekntraujame jas pamatyti ir labai laukiame jūsų dalyvavimo! Juk dėl tokio prizo tikrai verta pasistengti, ar ne?18 Komentarai

 1. Bus proga su savo dužusiu telefonu pagaudyti kadrų ;)) O šiaip, tai pvz jei aš nuo 25 būsiu ne namie. Ir nei asmenukės su šeimos nariu negaliu padaryt, nei miesto floros nufotkint. Tai galiu pvz su drauge, kuri man kaip sesė ir šalies, kurioje būsiu flora atsiųst?? :D

  AtsakytiPanaikinti
 2. Galima, Gabija, tik siunčiant nuotraukas būtinai apie tai parašyk :)

  AtsakytiPanaikinti
 3. Kuo toliau, tuo labiau stebinate su savo projektais, tikrai nepraleisiu puikios progos ir būtinai sudalyvausiu :)

  AtsakytiPanaikinti
 4. Laaaabai puiki idėja, bėguuu ieškoti fotoaparato ir idėjųų:D

  AtsakytiPanaikinti
 5. O sakykit, būtų galimybė ne kiekvieną dieną siųsti, o pavyzdžiui kas savaite? Kiekvieną sekmadienį visos tos savaitėlės darbelius? ;p

  AtsakytiPanaikinti
 6. Naiss <33 Planuoju dalyvauti, tik belieka susirasti fotoaparatą ir gauti įkvėpimo :)

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labai fainas projektas!! <3 Jau išsiunčia pirmasiais nuotraukas!

  AtsakytiPanaikinti
 8. visoms dalyvaujančioms ar bent bandančioms dalyvauti linkiu didžiulės sėkmės, nes kuomet perskaičiau užduotis tai bent jau man jos atrodo ne tokios paprastos ir reikalaujančios pastangų! ;Dd taip ir turi būt, taigi taigi taigi tegul laimi geriausia. ;)

  AtsakytiPanaikinti
 9. kaip faina <3 Pati labai norėčiau sudalyvauti, bet mano telefono kameros kokybė tikrai labai prasta ://

  AtsakytiPanaikinti
 10. Išsiunčiau 2nuotraukas ir pasiduodu,nelieka laiko tokiems kadriukams gaudyt. :D Iki kitų konkursų. :)

  AtsakytiPanaikinti
 11. O nuotraukas atskirai siųst ar į viena koliažą sudėti ir tada išsiųsti paskutine diena?

  AtsakytiPanaikinti
 12. Į koliažus dėti nereikia. Gali atsiųsti visas paskutinę dieną, arba kiekvieną dieną siųsti po vieną nuotrauką.

  AtsakytiPanaikinti
 13. Labai įdomios iššūkio idėjos ir konkursas šaunus! Bus įdomu. :))

  AtsakytiPanaikinti
 14. Neblogas sumanymas. Tik įdomu ką daryti jei interneto nėra ir nuotraukos nusiųsti negali, arba saulėtą dieną - lyja? :) Na, bet šiaip viskas gerai - patiko.
  Man išvis labai patinka visos Jūsų komandos rašymo stilius, jūs viską perteikiate įdomiai ir surandate faktų kurių greičiausiai skaitytojai nežinojo...
  Šaunuolė, pasistengei - išties! :)

  AtsakytiPanaikinti
 15. labai puiku dar nei vienam puspali nemaciau tokiu konkursu saunu

  AtsakytiPanaikinti