Tiems, kas mėgsta muziką!

Po trijų savaičių, aprimus eurovizinei karštinei su jumis ir vėl sveikinasi TD muzikinė rubrika
„Tiems, kas mėgsta muziką“. Paskutinis straipsnis susilaukė tikrai nemažai dėmesio ir užvirė ne viena diskusija, tad šį kartą tikiuosi bus tas pats, tik labai norėtųsi, jog atsirastų daugiau jūsų siūlomos muzikos, nes šį kartą dalį dainų teko išrinkti man pačiai.

Grįžtant prie praeito straipsnio, kuriame aptariau 2016 Eurovizijos dalyvių dainas, galiu pasakyti, kad jūsų balsavimas mane giliai nustebino! Net 61 balsas atiteko mūsų Lietuvos siųstam atstovui Donatui Montvydui. Džiugu, jog palaikote savo šalį ir tikitės kuo geriausių rezultatų. O rezultatas tikrai džiugina. Užėmėme net devintą vietą! Visus rezultatus galite apžvelgti patys nuotraukoje apačioje.

Na, o dabar grįžkime prie šiandienos dešimties siūlomų dainų. O jas analizuoti, šį kartą, padės TD nuostabiosios rašytojos Viktorija ir Beatričė. 


  
Daina tarsi lopšinė, kuri priverčia užsimerkti ir mėgautis tekančia raminančia melodija. Dainininkės balsas čia taip pat labai tinka, jis tvirtas, bet kartu ir švelnus. Besiklausydama šią dainą įsivaizduoju save kažkur važiuojančią ir besimėgaujančią pasauliu. Dainos pavadinimas šią mintį dar labiau užtvirtina. Tačiau dainai skiriu 8/10, todėl, nes nemanau, kad ši daina ilgai išsilaikytų mano dainų grojaraštyje, gana greitai nusibostų. Pati atlikėja yra išleidusi 3 albumus, kurie buvo labai sėkmingi ir padėjo dainininkei išpopuliarėti, o jos dainą Nine Million Bicycles manau, jog žino ne vienas iš jūsų.
Ši pirmoji daina man asmeniškai nelabai patiko. Dėl ko, tai tvirtai pasakyti negaliu, bet man ne prie širdies atlikėjos balsas ir pati daina yra ne mano skonio. Tačiau ji man šiek tiek patiko dėl priedainio, kurį esu girdėjusi daugybę kartų ir šioje dainoje jis man skamba gražiausiai. 6/10


Jau po pirmųjų dainos klausymosi sekundžių pajutau ramybę ir tokią nostalgiją! Prisipažinsiu - nesu tokių dainų mėgėja, tačiau šios esu klausiusi savo noru ir ne kartą - tiesa, dažniausiai jos klausausi, kai man pasidaro liūdna, nors ir dainos priedainio žodžiai yra apie nuostabų pasaulį. Galbūt tai labiausiai man ir padeda atsikratyti tos slogios nuotaikos. Ši daina užburia savo paprastumu, atlikimas taip pat puikus. Vis dėlto, aukščiausio įvertinimo dainai "Wonderful Life" negalėčiau duoti, nes man, kaip šiuolaikinei paauglei, trūksta kažkokios labiau užvedančios melodijos. Vertinimas: 8.
Ši daina turi mažokai peržiūriu, kas gana keista, nes, mano nuomone, daina tikrai gera, nors kartu ir savotiška – greitai bus pamiršta. Bent man daina suteikia jėgų, nes užkrauna energija, kuri dar ilgai manęs nepaleidžia, todėl paklausyti šį kūrinį įsijungiu gana dažnai.Čia man vienai šios dainos melodija primena Taylor Swift dainos „Shake It Off“ melodiją? Bent jau man tai net labai! Įsiklausykite. Dainą vertinu 9/10. Gaila, tačiau apie šią atlikėją jokios informacijos neradau, nors būtų tikrai įdomu sužinoti, kas tai per asmenybė.

Na, nežinau kas man pasidarė su muzikiniu skoniu, tačiau ši daina man taip pat rėžia ausis ir nesinori klausytis dar kartą. Tik šį kartą įspūdžio nepadarė ir priedainis, bet daina manau puikiai tinka linksmam susibūrimui, nes jos paklausius pradingsta miego troškimas. 6/10.


Oh, ši daina viena iš tų, kurių pasiklausius iškart norisi šokti! Melodija lengvai įsimenama ir užkabinanti, smagi, gana energinga. Kūrinys "Pandemonium" itin primena šiuolaikinio jaunimo mėgstamos muzikos standartą. Tačiau dainos pasiklausius vos keletą kartų, ji jau ėmė pabosti. Pasiklausius dainos pradžios, tikėjausi, kad priedainis bus bomba, tačiau teko nusivilti - jis manęs visiškai nevežė. Vertinimas: 7.
Trečioji Austėjos siūloma daina priklauso visiems gerai žinomam dainininkui Ed Sheran’ui, kuris yra koncertavęs ir pas mus Lietuvoje. Iš tiesų, nesu didelė Ed Sheeran’o gerbėja, vienintelė jo daina, kuri mane užbūrė - dainos ,,Photograph'' remix versija. Žinoma, nesiginčysiu - balsas jo tikrai geras. Kai pirmą kart išgirdau šią jo dainą „I see fire “, prisiminiau, kad ji man kažkur girdėta, o tai buvo vienos youtuberės intro melodija. tad man tik ta vieta ir patinka šioje dainoje. Nesu mėgėja klausytis tokių liūdnokų dainų, todėl ir ši ne itin prie širdies. Keletą kartų pasiklausiusi daugiau neįsijungčiau. Vertinu dainą 7/10.
Nesu Ed Sheeran'o gerbėja, tačiau man visos jo dainos patinka, tad ši ne išimtis. Dainininkas puikiai perteikia jausmus, emocijas, todėl tik norisi klausytis ir klausytis dainos, tad mano vertinimas 10/10.
O, Ed Sheeran! Ar Žemėje įmanoma rasti žmogų, kuriam nepatinka nei vienas šio jauno, talentingo dainininko kūrinys? Na, jei ir įmanoma, aš tikrai ne iš tų žmonių. Ir ši daina - tik dar viena priežastis, kodėl Ed Sheeran nusipelnė perpildytų arenų su gerbėjais, dievinančiais jo dainas ir jį patį kaip asmenybę. Besiklausant kūrinio visada jaučiuosi tokia savoje vietoje, taip jaukiai, lyg būčiau emigrantas, sunkiai dirbęs užsienyje ir pagaliau grįžęs į tėvynę. Nors labiau mėgstu šiuolaikinius bumčikus, šiai dainai atsispirti negaliu. Vertinimas: 10.

Kita daina yra siūloma mūsų skaitovės Usestars. Daina išleista šių metų vasarį, tačiau jau daugelio pamilta, nes peržiūrų turi tikrai daug. Aš taip pat prisidedu prie šios dainos gerbėjų. Daina labai šiuolaikiška, ritminga. Nežinau, kas man yra, visur įžvelgiu panašumus, bet atlikėjui pasisukus tam tikru kampu man jis atrodo labai panašus į Donatą Montvydą…  Kiek šmaikštoka, bet jis taip pat nešioja, kaip dauguma mėgo išsireikšti,  Montvydo „lamos“ stiliaus šukuoseną, kuri buvo tapusi tikru žiniasklaidos perliuku. 10/10
Daina man visai nieko, neerzinanti, lengva, tai daina, kurią tikrai įtraukčiau į vakarėlio grojaraštį. 8/10
Jei atvirai, vos tik ekrane pamačiusi dainos pavadinimą nepatenkinta pavarčiau akis. Žinau šią dainą jau senokai, tačiau niekuomet nesuprasdavau, kodėl ji nusipelnė tokio dėmesio. O nesuprasdavau to tikriausiai todėl, nes niekuomet jos neišklausiau - nei pusės. O dabar prisiverčiau save tai padaryti ir labai labai dėkoju merginai, pasiūliusiai šią dainą, nes kūrinys tikrai kabina! Jau net nustojau skaičiuoti, kelintą kartą spaudžiu "Replay" mygtuką. Melodija lengva, įsimenama. Kūrinys yra ne banalus ir originalus - jo nesupainiočiau su jokia kita daina. Vertinimas: 10.

Tai anonimo pasiūlyta daina. Tikriausiai daugelis prikeltas naktį galėtų atskirti Shakiros balsą nuo bet kurio kito atlikėjo. Jis tikrai išskirtinis. Gal kas žinote, o gal ir ne, bet ši daina skamba neseniai išleisto filmo „Zootopia“ filme. Pati filmo nemačiau, bet drįsiu teigti, jog jos balsas filmui pridavė išskirtinumo ir populiarumo. Man pačiai daina susiklauso gana linksmai, priverčia pajudėti.Tačiau vis gi  trūksta to vieno cinkelio,  kuris visiškai priverstų dainą įsimylėti. Šiai Shakiros dainai skiriu 9/10.
Kas man patiko nuo pat šios dainos pasijungimo, tai klipas. Ir man kažkodėl prieš akis iššoko vasaros vaizdas. Šiaip pati daina tikrai gera, mano skonio, melodija lengva, pagal kurią lengva mušti ritmą. Tiesiog tobula daina vasaros sezonui. 10/10.
Shakira tik dar kartą privertė mane jai užpavydėti jos nuostabaus balso! Ši išpopuliarėjusi daina yra labai linksma bei smagi. Melodija taip pat nesunkiai įsimenama. Besiklausant šio kūrinio ir bežiūrint nuoširdų bei mielą video, mano veidą nušvietė plati šypsena. Tačiau man priedainyje labai trūksta TO aukščiausio taško, nuo kurio einant gatvėje ir klausantis muzikos per ausines net reikia valdytis, kad nepradėtum šokti, o širdis iškart pradeda plakti greičiau. Mano nuomone, balsingoji Shakira gali pasigirti tikrai „kabinančiomis“ dainomis, tačiau šis kūrinys nėra vienas iš jų. Vertinimas: 7.

Tai visiškai mano stiliaus daina. Bet kurioje dainoje, kurioje būna smuiko intarpų mane užburia ir priverčia dainą įsimylėti. Atlikėjo balsas taip pat prie to prisideda, jis išskirtinis. Atrodo dainoje nėra kažkokių stebuklingų melodijos ar žodžių intarpų, tačiau daina vis tiek priverčia ją vis paleisti ir klausyti. Daina dar tikrai labai ilgai bus mano dainų grojaraštyje. Dainai skiriu didelį 10/10.
Nors dainos pradžia manęs nesužavėjo, tačiau toliau kuo ramiausiai galėjau pasinerti į dainą ir jos atlikimą. Iš šios dainos man taip pat labai patiko atlikėjo balsas, kuris man pasirodė toks švelnus bei skambus. O didžiausias dalykas, kuris įsiminė, tai pavadinimo tarimas. Nežinau ar čia tik man, tačiau jis skambėjo keistokai, na, nebent tai kažkoks akcentas, kuo aš nelabai domiuosi, bet tai manau, mane ir privertė toliau klausytis šios dainos iki galo - jos mažas išskirtinumas, todėl mano vertinimas 9/10.
Pasiklausiusi vos tris sekundes dainos, iškart supratau, kad daina bus tikrai gera. Ir neklydau - kūrinys tikrai nusipelnė tik geriausių atsiliepimų. Kaip nuo pirmųjų sekundžių mano dėmesys buvo prikaustytas, taip liko ir iki pat paskutiniųjų. Daina nepabosta taip greitai, kaip daugelis šiuolaikinių - kiek kartų esu girdėjusi "Dying For You", nebesuskaičiuosiu, bet kiekvienąkart aš ją vėl pamilstu iš naujo. Puikiai keičiamas ritmas, jaučiamas tas jaunimo pamėgtas bumčikas, tai neleidžia kūriniui tapti monotoniškam bei be svarbiausių taškų. Tiek dainos žodžiai, tiek ir pati melodija lengvai įsimenama. Vertinimas: 10.
Na ir vėl… Dainininkės balsas kaip du vandens lašai panašus į Ellie Goulding balsą. Daina parašyta filmui „Fack Ju Göhte 2 “, kurio nesu mačiusi. Daina man primena vasarą, kai gali nieko nesirūpinti, tik mėgautis atostogomis, saule, jūra, ledais, Labai patiko šios dainos priedainis. Visai nesitikėjau tokio dainos posūkio, galvojau ji ramiai „praplauks“, tačiau likau gana nustebinta priedainio išraiškingumu. Na, bet klipas visai nepatiko. Pagal jį galima spręsti, jog laisvas  žmogus yra tas, kuris praleidžia dienas vakarėliuose ir geria alkoholį… Lena yra vokiečių kilmės dainininkė, kuri  jau nuo penkerių metų lankė šokius, vėliau šoko baletą. Dainai skiriu 8/10.
Dainos pavadinimas, atrodo, žadėjo kažką "vau", tačiau bent jau man taip nebuvo. Jau žadėjau dainą išjungti, bet išgirdau priedainį, dėl kurio norėjosi dainos klausytis dar kartą. Be to, dėl klipo irgi nebloga priežastis pasijungti šią dainą - jį pamačius kvepia vasara. 8/10.
Kūrinys "Wild & Free" tikriausiai ne tik į mano širdį įnešė lengvą vasaros vėjelį. Tiek muzikinis klipas, tiek daina privertė mane laukti jau ranka pasiekiamos vasaros dar labiau, nei laukiau iki šiol. Taip pat likau maloniai nustebinta išgirdusi Lenos balsą - jis toks švelnus ir labai tinkantis šiai lengvai dainai. Tai - kūrinys, kurį su mielu noru įtraukčiau į savo ryto grojaraštį, nes žinau, kad jis man suteiktų energijos bei užtikrintų gerą nuotaiką visai dienai. Tačiau aukščiausių balų ši daina, mano nuomone, irgi nenusipelnė - esu tikra, kad savaitę kiekvieną rytą besiklausant šitos dainos, ji man kaipmat atsibostų, be to, nėra labai unikali. Vertinimas: 8.

Aštuntoji daina, tai anonimo pasiūlyta daina , kurią ,manau, žino tikrai dauguma. Jos peržiūrų skaičius auga lyg ant mielių, vieną kartą 73 milijonai, atėjus po savaitės peržiūrų skaičius jau perkopęs 82 milijonus. Melodija rami, atpalaiduojanti. Tinka klausytis ir beruošiant namų darbus ar tvarkantis namus. Tokio tipo dainos ilgam užkariauja pasaulines radijo stotis, televizijas ir kiekvieno muzikos grojaraščius, tad tikiu, kad ir šioji dar ilgai ilgai gros pas kiekvieną, nesvarbu, kur jis bebūtų. Vertinimas 10/10.
Dainos ritmas man labai priminė vieną dainą, tačiau galbūt taip nutiko todėl, kad šią dainą girdėjau daug kartų. Daug apie šią dainą neturiu ko pasakyti - atlikėjas talentingas, balsas gražus, raminantis, o dainos melodija lengva, neužgožianti dainos žodžių. 10/10.
Vien pamačiusi šios dainos pavadinimą, labai nudžiugau. Ši daina jau netrumpą laiko tarpą yra mano grojaraštyje ir yra klausoma beveik kiekvieną dieną. Pirmąkart išgirdusi "Fast Car",  iš karto ją atsisiunčiau į mobilųjį, tačiau buvau tikra, kad ji atsibos labai greitai - man tai atrodė tik dar viena šiuolaikinio jaunimo daina, kuri iš pradžių veža, o po to - kelia vėžį, žinoma, ne tiesiogine prasme. Tačiau teko nustebti - daina dar ir dabar kelia tokius pačius jausmus, kaip ir pasiklausius pirmąkart. Melodija lengva, užvedanti, ją nesunku įsiminti. Vertinimas: 10.

Pirmą kartą šią dainą išgirdau grojant radijui. Jau po pirmo priedainio ją įsimylėjau. Nors dainuojama apie meilę,  daina nėra "saldi" kaip dauguma tokių dainų. Ji išsiskiria savo unikalumu (kaip ir pats klipas!), kažkokiu keistumu, kuris priverčia vis klausytis ir išjungus dainą vėl ją  įsijungti. Tai tokia daina, kuri paįvairina tavo grojaraštį. Jain esa apkeliavusi ir mačiusi labai daug pasaulio. 2016 metais buvo viena iš nominančių apdovanojimuose „ Victoires de la Musique “ už albumą „Zanaka“. 10/10.
Ši siūloma daina man įspūdžio nepadarė, tikėjausi, kad patiks bent priedainis, tačiau net jis nuvylė. Taip, balsas talentingas, tikrai manau, kad galėtų sudainuoti ir geriau. 5/10.
Pasiklausius dainos, mano galvoje buvo tik viena mintis: "vau". Vien dainos klipas vertas aplodismentų, jis unikalus ir kitoks. O ką jau bekalbėti apie pačią dainą. Nors paprastai tokių dainų neklausau, ši tikrai verta dėmesio ir tikrai verta mano nuostabiųjų dainų grojaraščio. Kūrinys tikrai originalus, įsimintinas, verčia jausti kitokius jausmus, nei dainos, aprašytos viršuje. O juk viskas, kas yra kitaip, dažniausiai yra gerai, tiesa? Vertinimas: 10.

Daina neatsibosta, nes kiekvienas jos stulpelis savaip žavus ir pateiktas vis kita gaida, melodija. Atlikėjos balsas taip pat gana unikalus, kiekvienam stulpeliui pritaikytas vis kita intonacija. Nors daina groja virš 3 minučių, tačiau vis tiek jos man norisi ilgesnės. Tarp to dainos įvairumo nėra visiško išbaigtumo. Tokio tipo dainos dažnai apsigyvena mano dainų grojaraštyje, tad ir ši nebus išimtis. Dainą vertinčiau 8/10.
Ši daina kaip tik man. Ritmas nuostabus, atlikėjos balsas stiprus, talentingas, o pati daina labai graži. Daina tikrai atsidurs mano grojaraštyje. 10/10.
Uhh, "Fly Away" irgi labai įdomi daina! Mane maloniai nustebino dainos klipas, o ausims maloniausia buvo klausytis minkšto dainininkės balso. Kūrinys unikalus, jo nesumaišytumėme su jokiu kitu. Tiesa, priedainis man įspūdžio nepadarė - tikriausiai todėl, kad tokio stiliaus muzika nėra mano mėgstamiausia. Taip pat nežinočiau, kur tokios dainos klausytis - per ausines ji būtų per daug tranki, o diskotekoje nepatiktų ramesnė dalis. Vertinimas: 7.


Na štai ir pasiekėme pabaigą. Labai tikiuosi, kad nors vienai iš šių dainų suteiksite galimybę atsidurti jūsų dainų grojaraštyje ir jos bus sėkmingai klausomos. Na, o dabar skubėkite balsuoti už jums labiausiai patikusią dainą ir NEPAMIRŠKITE komentaruose pasiūlyti savo dainos.


18 Komentarai

 1. Neturiu žodžių kuriais galėčiau apsakyti kaip man patinka ši rubrika! Esu didelė muzikos gerbėja, o čia galiu tiek atrasti naujų dainų, tiek prisiminti 'senas' ir išgirsti kitų nuomone, puikus įrašas !"

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Barbora, ačiū tau labai už šiltus žodžius! ❤

   Panaikinti
 2. Man labai patinka tokia rubrika! 😊 Atradau naujų muzikų ! 🙈

  AtsakytiPanaikinti
 3. Man labai patinka tokia rubrika! 😊 Atradau naujų muzikų ! 🙈

  AtsakytiPanaikinti
 4. Man asmeniškai tokios rubrikos nelabai patinka.. Tiesiog man neidomu skaityti ivertinimus. Bet gerbiu Jūsu pastangas rašant šį straipsnį!

  AtsakytiPanaikinti
 5. Sveiki, galima pasiūlyti dainų? Jei taip, kaip ir kur?

  AtsakytiPanaikinti
  Atsakymai
  1. Labas! Žinoma, kad galima. Gali siūlyti čia komentaruose.

   Panaikinti
 6. Labai mielas išdėstymas! Daugumą dainų jau žinojau, tačiau radau vieną naują, kurią įsimylėjau.
  "Pong dance" by Vigiland
  "El Miso Sol" by Alvaro Soler
  "Summertime Sadness" (acoustic cover) by Megan Davies

  Sėkmės!

  AtsakytiPanaikinti
 7. Labas, pasiūlysiu kelias gan skirtingas dainas:
  RAIGN - When It's All Over
  DNCE - Toothbrush
  NF - Can You Hold Me (Audio) ft. Britt Nicole

  AtsakytiPanaikinti
 8. Straipsnis kaip ir visi kiti parašytas tikrai gerai, radau vieną klaidą prie dainos wild & free įvertinimo. Žodis po kablelio parašytas didžiaja raide. Bet šiaip vikas puiku! Sėkmės.

  AtsakytiPanaikinti
 9. Labai patiko paskutinė ir pirma dainos, nors jos tokios skirtingos iš savęs :D Taip pat pasiūlysiu kelias dainas:
  1. RÜFÜS - Innerbloom (What So Not Remix)
  2. Zeds Dead - Collapse (feat. Memorecks)
  3. Feel Good Inc (The SAME X Lalitia Cover)
  4. Nirvana - Frances Farmer Will Have Her Revenge On Seattle
  5. Nirvana - Very Ape

  AtsakytiPanaikinti
 10. Rubrika gera, dainos puikios, straipsnis lyg ir geras, tačiau labai kliūva tavo rašymo stilius. Per daug asmeniškumo išreiškiama, pvz.: "Paskutinis straipsnis susilaukė tikrai nemažai dėmesio ir užvirė ne viena diskusija, tad šį kartą tikiuosi bus tas pats, tik labai norėtųsi, jog atsirastų daugiau jūsų siūlomos muzikos, nes šį kartą dalį dainų teko išrinkti man pačiai." Rašai lyg savo draugei, net galima suprasti kaip priekaištą skaitytojams, o tai yra nepriimtina, žinant kad rašai nepažįstamai auditorijai.
  Sekmės!

  AtsakytiPanaikinti
 11. Gotto <3 Wow, kažkas naujo. Atsirado ir nuomonės kitų žmonių :D
  man patiko (y)
  Mano mėgstamiausios dainos :D
  ~ OneRepublic - Wherever I Go (Official Video)
  ~ Måns Zelmerlöw - Fire In the Rain (Official Video)(Moncas yra ... Aš nežinau jis mano bae :D <3 )
  ~ CAN'T STOP THE FEELING! (From DreamWorks Animation's "Trolls") (Official Video) ( Justin muzikos klausausi dažnai, nes jo dainos yra kažkas wow )

  AtsakytiPanaikinti
 12. Siūlau kelias dainas: Anne-Marie - Gemini, Halsey - Hold Me Down, Zella Day - Sweet Ophelia. ��

  AtsakytiPanaikinti
 13. Radiohead - creep
  David Bowie - heroes
  Angus & Julia Stone - yellow brick road

  AtsakytiPanaikinti
 14. Jason Derulo - "If It Ain't Love"
  DNCE - Cake By The Ocean
  Ariana Grane - Into You

  AtsakytiPanaikinti
 15. 2NE1 - CRUSH (Japanese Ver.) M/V
  AronChupa - Little Swing
  Oliver Heldens - Melody
  Redfoo - New Thang

  AtsakytiPanaikinti
 16. Skylar Grey - Final Warning
  Scanners - Salvation

  AtsakytiPanaikinti